Petek Temizleme Sincan

Sincan Makineli Kimyasallı Petek Temizliği

Petek Tesisatın tıkanması ilerleyen aşamada pompa arızasına, kombinin yanma odacıklarında tıkanmalara sebep olabilir. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak için zamanında petek temizliği yaptırmalısınız. Petek Temizleme Sincan Servisi olarak müşterilerimize kimyasalla petek temizleme hizmeti veriyoruz.
SİNCAN PETEK TEMİZLEME SERVİSİ

Sincan Doğalgaz Kombi Petek Temizleme

Sincan Doğalgaz Petek temizliği ne kadar zamanda yapılır. Temizliğin yapılma süresi minimum 1 saat kadar sürmektedir. Petek temizleme işlemi peteklerin kirlilik durumuna göre uzayabilir. Sincan Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.
şimdi ara

Petekler Isınmıyor

petek temizliği yapılması iki yılda gerçekleşir. Temizlenmeyen peteklerde ısınma sorunu başlar altı ısınmayan az ısınan petekler sorunları nedeniyle genel olarak kimyasallı petek temizliği yapılamaktadır. Temizlenmeyen peteklerde sistem içerisinde ki pisliğin zemine çökmesi ve burada sertleşmesine sebep olmaktadır. Bu durum peteklerin alt kısmının ısınmamasına az ısınmasına kombinin verdiği sıcaklığın peteklere yansımamasına bütün peteklerin eşit olarak ısınmamasına sebep olmaktadır. Kalorifer petek temizliği zorunlu bir uygulamadır. İşlem yapılmış peteklerde %30 doğalgaz tasarrufu %40 ısı artışı sağlanmaktadır.

kombi Petek Koruyucu Kimyasal Ne İşe Yarar?

Kombi Petek temizliği sonrası ısıtma sistemine petek koruyucu kimyasal gereklimi?
Sincan' da petek temizleme uygulaması yaptıgımız dairelerde, ısıtma sistemine koruyucu kimyasal konulmasını öneriyoruz. Kombi petek Koruma kimyasalı, radyatör iç kanallarını, kolektör vanalarını, kombi içerisinde bulunan yanma odası ve kombi pompasını korumaktadır. Bu koruyucu kimyasal tesisat sistemini pas, tortu ve kireç oluşumundan korumaktadır. Koruyucu petek sıvısı iç bileşenleri itibari ile bazik özellikte olduğu için, kombi petek gibi ısınma sisteminde kaldığı süre boyunca sisteme zarar vermemektedir. Koruma kimyasalının ısıtma sistemine konulduğu zaman kısa sürede etkisini göstermektedir. Kombiniz çalıştırıldığında suyun döngüsüyle hareket halinde olan petek koruyucu sıvı peteklerinizi ve kombinizi korozyondan koruyacaktır. Sorunsuz kombi petek temizliği yaptıracaksanız ısıtma sistemi içerisine mutlaka kombi petek koruma kimyasalı eklenmelidir. Petek koruma kimyasalı kullanılan sistemlerde kullanılmayanlara göre ısı farkı açıkça görülmektedir. Ayda tesisat Sincan petek temizleme servisimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Kombi Petek Temizliği yapılmalıdır? 

Kalorifer Petek Bakımı ve Kombi Petek Bakımının Avantajları Nedir?
Yakıt tasarrufu sağlar.
Peteklerin dengeli ve daha çabuk ısınmasını sağlar.
Kombinizin ve peteklerinizin ömrünü uzatır.
Kombinin gürültüsüz ve ekonomik çalışmasını sağlar. Yakıt ta ve faturada tasarruf sağlar.

termostatik vana

Basit Önlemler Alınarak Yakıt Tasarrufu

Petek kanallarınızın içinde biriken balçık lı suyun peteklerin alt taraflarına devir daim yapmasını engeller. Petek temizliği yaptırmak sistem içerisinde bulunan suyun sorunsuz dolaşmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla daha verimli ısınmanızı sağlamaktadır Ayrıca radyatörlerde termosta tik vana kullanıldığı taktirde %14 civarında tasarruf yapılabilir. Termosta tik vanalar üzerinde oda sıcaklığının  %1 derece düşürülmesi yaklaşık %7 tasarruf anlamına geliyor.

Sincan'da Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Petek temizliği yapıldığında ortalama bir metre radyatör için 8 litre su kullanılır. Bir dairede 7 radyatör bulunursa, 60-70 litreye yakın su kullanılır. Yedi radyatörü olan bir daireye yaklaşık bir litre petek temizleme kimyasalı kullanılır. Petek temizleme makinesinin deposuna su ile birlikte petek temizleme ilacı ilave edilir. Yaklaşık olarak 30 dakika tesisat sisteminde dolaşması sağlanır. Böylece tesisat sistemi içinde bulunan bütün yabancı cisimler ve tıkalı bölgeler kimyasal ilaçla açılmış olur Petek Temizleme Sincan servisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
şimdi ara

Sincan Petek Temizleme Fiyatları

Sincan petek temizleme servisimiz petek temizliği, kombi bakımı konusunda  petek temizleme ücretlerini her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire ya da işyerinin büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, Teknolojik makine, araç -gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor. Sincan' da petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olan Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce Sincan kombi petek temizleme servisimizle görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizliği Sincan Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Sincan petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sincan petek temizleme servisi

Sincan Petek Temizliği

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Sincan Petek Temizleme Servisi

Ankara Sincan radyatör petek temizleme, Sincan radyatör temizliği, kombi petek temizleme, tesisat yıkama, kombi petek temizliği  petek temizleme, petek temizleme yıkama, evde petek temizleme,  petek temizleme fiyatları, petek temizleme kimyasalı, petek temizleme ilacı, petek temizleme yorumları, petek temizleme tavsiye, radyatör temizleme, tesisat temizliği, petek temizleme videoları, kimyasallı petek temizleme, makineli petek temizleme, alüminyum petek temizleme, petek temizleme servisi.

Sincan Petek Temizliği Yapan Usta

Pınarbaşı Mahallesi petek temizleme, Maraşal Çakmak Mahallesi petek temizleme, Malazgirt Mahallesi petek temizleme, Tandoğan Mahallesi petek temizleme, Selçuklu Mahallesi petek temizleme, Plevne Mahallesi petek temizleme, Mustafa Kemal Mahallesi petek temizleme, Akşemsettin Mahallesi petek temizleme, Atatürk Mahallesi petek temizleme, Osmanlı Mahallesi petek temizleme, Andiçen Mahallesi petek temizleme, 29 ekim Mahallesi petek temizleme, Gazi Osman Paşa Mahallesi petek temizleme, Ertuğrulgazi Mahallesi petek temizleme, Ulubatlı Hasan Mahallesi petek temizleme, Fatih Mahallesi petek temizleme, Gökcek Mahallesi petek temizleme, Menderes Mahallesi petek temizleme, Fevzi Çakmak Mahallesi petek temizleme, İstasyon Mahallesi petek temizleme, Ahievran Mahallesi petek temizleme, Hürriyet Mahallesi petek temizleme.

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleme Sincan
Bizi Arayın
Whatsapp