Petek Temizleme Mamak

Mamak Petek Temizleme
Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır. Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır. 

şimdi ara

Petek Temizliği Neden Yapılır?

Petek temizliği tesisat içerisindeki kireç, tortu, toprak, balçık, taş ve benzeri kirleticilerin giderilmesidir. Bu kirlilik uzun yıllar boyunca tesisat içerisinde birikerek hem kombiye hem de tesisat malzemelerine zarar vermektedir. Ayrıca bu kirlilik peteklerin istenilen sıcaklıkta ısınmasını engellemektedir.

mamak petek temizleme

Peteklerin Altı Neden Isınmıyor

kombi kullanıcıları peteklerinin alt tarafının ısınmadığını dile getirmektedir. Bu ısınmama problemi peteklerin pasla dolu olmasından kaynaklanabilir. Ayrıca petek temizliği yapılmayan evlerde kombi istenen kaloriyi üretemeyecektir, sirkülasyon motorunun tüm tesisata su basamayacağı için peteklerde ısınma problemi yaşanacaktır. Peteklerinizin alt tarafı ısınmıyorsa ilk olarak peteklerde hava kontrolü edilmesi gerekir. Eğer kombiniz ve sirkülasyon pompanın ortama uygunsa peteklerinizi temizletmeniz gerekir.

kimyasallı petek temizleme

Uzun yıllar boyunca kullanılan kombilerin içerisinde sıcak su boyleri, kazan ve diğer su taşıma işlevi gören parçalar kireç bağlamaktadır. petek temizliği yaptırarak kombi ve peteklerin sistemsel olarak çalışmasını saglamalısınız. petek temizliği mamak servisi mizi arayarak deneyimli usta ve son sistem cihazlar  ile petek temizleme işlemini yaptıra bilirsiniz.
şimdi ara

​​Ne Zaman Petek Temizliği Yapılmalı?

Petekleriniz eski performansını yitirdiğinde aşağıdaki şikayetleri yaşıyorsanız tesisatınızda tıkanıklık var demektir. Peteklerinizin az ısınma sebeplerinin %95`i tesisatınızdaki aşırı kirlenmeden kaynaklandığı için petek temizliği yapılır.

 1Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor
 2Petekler az ısınıyor
 3En sondaki petek ısınmıyor
 4Kombi devir daim yapmıyor
 5kombi arızaya geçiyor
 6iki yıldır temizliği hiç yapılmamış petekler 
 7- Kombi filtresi sürekli tıkanıyor

Bu durumları yaşadığınız zamanlarda mamak petek temizliği servisimizi arayarak  deneyimli ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. Kalorifer petek temizliği zorunlu bir uygulamadır. İşlem yapılmış peteklerde %30 doğalgaz tasarrufu %40 ısı artışı sağlanmaktadır. Kimyasallı Petek Temizliği Mamak Servisimiz,  ankara ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Petek Temizleme hakkında bilği edinmek için bizi arayabilirsiniz.

Temizlik detayı
Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

şimdi ara

Mamak Petek Temizleme Fiyatları

Ankara Mamak radyatör petek temizleme, radyatör temizliği, kombi petek temizleme, tesisat yıkama, kombi petek temizliği, petek temizleme, petek temizleme yıkama, evde petek temizleme, petek temizleme fiyatları, petek temizleme kimyasalı, petek temizleme ilacı, petek temizleme yorumları, petek temizleme tavsiye, radyatör temizleme, tesisat temizliği, petek temizleme videoları,

Mamak Petek Temizleme Servisi

Abidinpaşa petek temizleme, Akdere petek temizleme, Akşemsettin petek temizleme, Araplar petek temizleme, Aşık Veysel mahallesi petek temizleme, Buğaziçi petek temizleme, Ege mahallesi petek temizleme, Hüseyingazi petek temizleme, Kayaş petek temizleme, Şirintepe petek temizleme, Tepecik petek temizleme, Tuzluçayır petek temizleme, Türközü petek temizleme, Bayındır petek temizleme,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleme Mamak