Petek Temizleme Mamak

Mamak Kimyasallı Petek Temizliği

Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır. Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar ya da şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır.

Petek Temizliği Neden Yapılır?

Petek temizliği tesisat içerisindeki kireç, tortu, toprak, balçık, taş ve benzeri kirleticilerin giderilmesidir. Bu kirlilik uzun yıllar boyunca tesisat içerisinde birikerek hem kombiye hem de tesisat malzemelerine zarar vermektedir. Ayrıca bu kirlilik peteklerin istenilen sıcaklıkta ısınmasını engellemektedir.

mamak petek temizleme

Peteklerin Altı Neden Isınmıyor

Kombi kullanıcıları peteklerinin alt tarafının ısınmadığını dile getirmektedir. Bu ısınmama problemi peteklerin pasla dolu olmasından kaynaklanabilir. Ayrıca petek temizliği yapılmayan evlerde kombi istenen kaloriyi üretemeyecektir, sirkülasyon motorunun tüm tesisata su basamayacağı için peteklerde ısınma problemi yaşanacaktır. Peteklerinizin alt tarafı ısınmıyorsa ilk olarak peteklerde hava kontrolü edilmesi gerekir. Eğer kombiniz ve sirkülasyon pompanın ortama uygunsa peteklerinizi temizletmeniz gerekir. Uzun yıllar boyunca kullanılan kombilerin içerisinde sıcak su boyleri, kazan ve diğer sutaşıma işlevi gören parçalar kireç bağlamaktadır. Petek temizliği yaptırarak kombi ve peteklerin sistemsel olarak çalışmasını sağlamalısınız. Petek Temizliği Mamak servisimizi arayarak deneyimli usta ve son sistem cihazlar  ile petek temizleme işlemini yaptıra bilirsiniz.

Mamak Petek Temizleme Fiyatları

Mamak petek temizleme servisimiz petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretlerini her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire ya da işyerinin büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, Teknolojik makine, araç -gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor. Mamak' da petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olan Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce Mamak kombi petek temizleme servisimizle görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizliği Mamak Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Mamak petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

kimyasallı petek temizleme

​​Ne Zaman Petek Temizliği Yapılmalı?

Petekleriniz eski performansını yitirdiğinde aşağıdaki şikayetleri yaşıyorsanız tesisatınızda tıkanıklık var demektir. Peteklerinizin az ısınma sebeplerinin %95`i tesisatınızdaki aşırı kirlenmeden kaynaklandığı için petek temizliği yapılır.
1- Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor
2- Petekler az ısınıyor
3- En sondaki petek ısınmıyor
4- Kombi devir daim yapmıyor
5- kombi arızaya geçiyor
6- iki yıldır temizliği hiç yapılmamış petekler 
7- Kombi filtresi sürekli tıkanıyor
Bu durumları yaşadığınız zamanlarda Mamak petek temizliği servisimizi arayarak deneyimli ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. Kalorifer petek temizliği zorunlu bir uygulamadır. İşlem yapılmış peteklerde %30 doğalgaz tasarrufu %40 ısı artışı sağlanmaktadır. Kimyasallı Petek Temizliği Mamak Servisimiz, Ankara ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24  hizmetinizdedir. Petek Temizleme hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.
şimdi ara

Petek Temizlemenin Faydaları 

Mamak Petek Kombi Temizliği, Mülkünüzü daha verimli bir şekilde ısıtmaya yardımcı olur, yakıt maliyetini düşürür. Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları temizlenir. Radyatörlerde ve dahili ısıtma elemanlarında korozyonu önlemeye yardımcı olur. Petekler de oluşan soğuk noktaları yok eder. Isıtma sisteminizin yaşlandıkça ürettiği gürültüyü azaltır. Kombinizin ömrünü uzatır. Yeni bir kombi taktırıyorsanız, radyatör veya petekleri değiştiriyorsanız, herhangi bir pas, tortu kalıntısının yeni malzemeyi tıkamaması için önce kombi petek temizliği yaptırmanızı öneririz.

Mamak Petek Temizleme Ustası

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Mamak Petek Temizleme Firması

Ankara Mamak radyatör petek temizleme, Mamak radyatör temizliği, Mamak kombi petek temizleme, Mamak tesisat yıkama, Mamak petek temizleme fiyatları, Mamak tesisat temizliği, Mamak kimyasallı petek temizleme, Mamak ilaçlı petek temizliği,

Mamak Kombi Petek Temizleme Servisi

Abidinpaşa petek temizleme, Akdere petek temizleme, Akşemsettin petek temizleme, Araplar petek temizleme, Aşık Veysel mahallesi petek temizleme, Buğaziçi petek temizleme, Ege mahallesi petek temizleme, Hüseyingazi petek temizleme, Kayaş petek temizleme, Şirintepe petek temizleme, Tepecik petek temizleme, Tuzluçayır petek temizleme, Türközü petek temizleme, Bayındır petek temizleme,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleme Mamak
Bizi Arayın
Whatsapp