petek temizleme ümitköy

Ümitköy Kimyasallı Petek Temizleme Servisi

Petek temizliği makine ve kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır. Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada hem kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır.
ümitköy petek temizleme

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır

Kimyasal lı petek temizliği yapılması iki yılda gerçekleşir. Temizlenmeyen peteklerde ısınma sorunu başlar altı ısınmayan az ısınan petekler sorunları nedeniyle genel olarak kimyasallı petek temizliği yapılamaktadır. Temizlenmeyen peteklerde sistem içerisinde ki pisliğin zemine çökmesi ve burada sertleşmesine sebep olmaktadır. Bu durum peteklerin alt kısmının ısınmamasına az ısınmasına kombinin verdiği sıcaklığın peteklere yansımamasına bütün peteklerin eşit olarak ısınmamasına sebep olmaktadır. Kalorifer petek temizliği zorunlu bir uygulamadır. İşlem yapılmış peteklerde %30 doğalgaz tasarrufu %40 ısı artışı sağlanmaktadır.
petek temizleme ümütköy

Basit Önlemler Alarak Tasarruf Etmek Mümkün

Petek kanallarınızın içinde biriken balçık lı suyun peteklerin alt taraflarına devir daim yapmasını engeller. Petek temizliği yaptırmak sistem içerisinde bulunan suyun sorunsuz dolaşmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla daha verimli ısınmanızı sağlamaktadır. Ayrıca radyatörlerde termostatik vana kullanıldığı taktirde %14 civarında tasarruf yapılabilir. Termosta tik vanalar üzerinde oda sıcaklığının %derece düşürülmesi yaklaşık %7 tasarruf anlamına geliyor.
şimdi ara

Kombi Petek Temizleme Yapılırken Ortam Pislenirmi?

Petek Temizleme Ümitköy servisimiz, her geçen sene teknolojik makine ve cihazları araştırarak ve kendini geliştirerek mekanlarda netlikle kir ve ziyan oluşmamasına itina gösterir.

Kombi Petekler Ne Kadar Sıklıkla Temizlenmeli?

Ümitköy de ev ve iş yerlerinde ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan petek ve kombilerin temizliği ve bakımı 2 yılda bir yapılmalıdır.

Yerden Isıtma Tesisatı Temizliği Yapıyor Musunuz?

petek temizleme ve kombi bakımında uzman firmamız, yerden ısıtma tesisat sistemlerinizin temizliğini de yapmaktadır ve uzman ekibimiz tarafından yalnızca yerden ısıtmaya Müsait makine ile ameliye yapılmaktadır.

Petek Temizleme Fiyatı

Firmamız petek temizliği, kombi bakımı konusunda ücretleri her geçen Sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir.

Ümitköy Petek Temizliği

Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Ankara’da petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz.
kirli petek

Kombi Petek Temizliği Faydaları

*Peteklerde eşit ve daha iyi ısınma
*Peteklerde % 40 ısı artışı
*Doğalgaz faturasından %30 varan tasarruf
*Kombinizin daha rahat çalışması
*Devir daim pompasının aşırı kirden sıkışma sorununun çözülmesine sebep olur. 

Petek Temizleme ümitköy Servisimiz, Ankara ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Temizlik detayı
Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Petek Temizleme Hizmetlerimiz

Ümitköy radyatör petek temizleme, Ümitköy radyatör temizliği, Ümitköy kombi petek temizleme, Ümitköy tesisat yıkama, Ümitköy kombi petek temizliği, Ümitköy petek temizleme fiyatları, Ümitköy petek temizleme tavsiye, Ümitköy radyatör temizleme, Ümitköy tesisat temizliği, Ümitköy petek temizleme videoları, Ümitköy kimyasallı petek temizleme, Ümitköy makineli petek temizleme, Ümitköy alüminyum petek temizleme, Ümitköy petek temizleme servisi, Ümitköy ilaçlı petek temizliği,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

petek temizleme ümitköy
Bizi Arayın
Whatsapp