Su Kaçak Tespiti Mamak

Mamak Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı ev, işyerleri, binalar için büyük bir sorundur. Kaçak olan yerde alt kata su damlaması, duvarlarda nemlenme, sıva dökülmesi, boya dökülmesi. su kaçağının kaynağını bulmak için çeşitli yöntemler kullanılır. Kimi zaman duvarlar, fayanslar kırılır; kimi zaman yeni teknolojilerle kırmadan su kaçağı bulunur. Su sayacınız muslukların kapalı olmasına rağmen sürekli dönüyor, su faturalarınız yüksek geliyor, fayanslarınızda sararmalar, duvarlarınızda renk değişiklikleri meydana geliyor, ıslak ya da kuru zeminlerde sürekli su beliriyor ve rutubet ile kötü koku sorunu yaşıyorsanız su kaçağı problemi var demektir. Mamak su kaçak bulma servisimizi arayabilir deneyimli ustalarımızdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

su kaçak tespiti mamak

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılıyor?

Su kaçak tespiti son teknoloji cihazların yardımıyla yapılmaktadır.  Tespit etmiş olduğumuz kaçağın üst kısmında küçük bir kırma işlemi yaparak boru tamirini yapmaktayız. Su kaçağı tespiti mamak servisimiz sizlere deneyimli usta ve teknolojik cihazlarla su kaçakları noktasal olarak bulup onarımı yapılmaktadır. Patlak su boru tamiri, sizin müdahale edebileceğiniz bir durum değildir. Su kaçak sorununuzun en kısa zamanda tamir edilmesi gerekir. Bu sorunu geciktirirseniz ciddi problemler ile karşılaşabilirsiniz. Su kaçağı fark edildiği anda müdahale edilirse daha az bir ücretle tadilatı yapılabilir.

şimdi ara

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

 • Fayans derz aralarında sararma
 • Duvarlarda nemlenme, terleme
 • Musluklar kapalı iken su saatinin dönmesi
 • Eve yüksek gelen fatura
 • Alt kat tavanında damlacıklar ve sararma
 • Kötü nem kokusu
 • Parkelerde kabarma
 • Sıva dökülmesi
 • Kombi su bar göstergesinin sürekli düşmesi

Termal kameralı kaçak bulma yöntemi sayesinde etrafı kırıp dökmeye gerek kalmadan borudaki su sızıntısı kolayca tespit edilir. Isıtma tesisatında kaçak var ise kombi sürekli ateşleme yaparak suyu ısıtır. Ayrıca kombinin su barı sürekli düşüyorsa kalorifer tesisatında kaçak olduğunu işaret eder. Kombi kalorifer tesisatında su kaçağı tamiri teknolojik cihazlar sayesinde kısa sürede tamir edilebilmektedir.

Detaylı Bilği
Su Kaçak Tespiti 
Cihazla Su Kaçağı Tespiti 
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

şimdi ara

Mamak Su Kaçak Tespiti Yapan Firma

Mamak bilgisayarlı su kaçağı tespiti, Mamak robotla su kaçağı bulma, Mamak su tesisat kaçağı tespiti, Mamak banyo su kaçağı bulma, Mamak termal kamera ile su kaçak tespiti, Mamak tesisat su kaçağı tespiti, Mamak kameralı su tesisatçı, Mamak kamera ile su kaçağı bulma, Mamak kırmadan su kaçağı bulma, Mamak tesisat tamiri, Mamak su kaçağı bulma, Mamak su tesisatı arıza tespiti, Mamak su kaçağı bulma servisi, Mamak su tespiti, Mamak su sızıntısı tamiri, Mamak su borusu kaçak tamiri, Mamak kaçak su bulma, Mamak su kaçağı tamiri, Mamak su kaçak tespiti nasıl yapılır, Mamak duvarda su sızıntısı tespiti, Mamak alt kata damlayan su kaçağı, Mamak üst kattan su sızıntısı tespiti, Mamak pis su gider su kaçağı bulma, Mamak pimaş su kaçağı bulma, Mamak tuvalet su kaçağı bulma, Mamak noktasal su kaçak tespiti, Mamak su kaçağı bulan usta, Mamak su kaçağı bulan firma, Su Kaçak Tespiti Mamak,

Mamak Su Kaçağı Bulma Servisi

 1.  Abidinpaşa Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 2.  Altıağaç Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 3.  Araplar Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 4.  Bahçelerüstü Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 5.  Bayındır Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 6.  Cengizhan Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 7.  Demirlibahçe Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 8.  Durali Alıç Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 9.  Ekin Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 10.  Gökçeyurt Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 11.  Harman Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 12.  Karaağaç Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 13.  Kayaş Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 14.  Kızılca Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 15.  Kutlu Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 16.  Lalahan Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 17.  Mutlu Mahallesi Su Kaçak Tespiti
 18.  Su Kaçak Tespiti Mamak

ANKARA SU KAÇAK TESPİTİ

Su Kaçak Tespiti Mamak