Su Sızıntısı Bulma

Su Sızıntısı Tespiti Nasıl Yapılır

Yaşam alanlarımızda, ortaya çıkan en büyük sorunlardan bir tanesi de su kaçağı problemidir. Su kaçağı sadece bize değil komşularımıza da zarar vermektedir. su kaçağı oluşan yerlerde duvar, parke, alcıya ve boyaya zarar vermektedir. Ayda tesisat su kaçak tespiti servisimizle iletişime geçmeniz durumunda surunun kalıcı şekilde çözülmektedir.
su sızıntısı tespiti nasıl yapılır

Su sızıntısı neden oluşur

Su sızıntısı, tesisat borularında usta hataları, şebeke üzerinden gelen suyun yüksek basınç oluşturması, musluk batarya bağlantılarından su sızdırması, pis su gider pimaşlarnda conta sıyırması ya da boru çatlaması gibi etkenlerden kaynaklı su sızıntıları oluşmaktadır.
su sızıntısı bulma

Su sızıntısı tespiti nasıl yapılır

su sızıntısı tamiri yapılmadan önce sızıntının yerini bulmak gerekir. Tesisata basınç kontrolü yapılarak hangi boruda kaçak olduğu aranır. Akustik ve termal kameralı cihazlar ile sızıntısı bulunduktan sonra tamir işlemi başlamaktadır. Günümüzde su kaçıran boru tamiri için genelde mahalle tesisatçısı çağırılır ve gelen tesisatçı, su kaçıran borunun tam olarak yerini bilmediği için şüphelenilen alanı kırmaya başlar. Tesisatçı patlayan su borusunun yerini bulana kadar kırması gerekir ve en az 3-4 günlük bir tadilat işi başlayacaktır. Su sızıntısının tespiti ve tamiri uzman kişiler tarafından gerçekleştirilirse sorun tamirat gerektirmeden daha kolay ve kalıcı olarak çözülür. Teknolojik cihazlar ve deneyimli ustalar ile Ayda Tesisat Su kaçağı bulma ve tamiratında sadece kaçağın olduğu bölgede çalışma yaparak sorunlu bölgenin onarımını yapmaktadır. Evinizde, iş yerinizde kısacası yaşam alanınızda her an karşılaşabileceğiniz su kaçağı probleminden profesyonel bir ekiple, en az hasarla kurtulmak istiyorsanız Ayda Tesisat su kaçak tespiti servisimizle iletişime geçiniz.
Su sızıntısı bulma servisi olarak sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz.
Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldakillerinden lütfen iletişim kurmayınız. Ankara sızıntı bulma.

Su Sızıntısı Bulma
Bizi Arayın
Whatsapp