Su Sızıntısı Bulma

Su Sızıntısı Tespiti Nasıl Yapılır

Yaşam alanlarımızda, ortaya çıkan en büyük sorunlardan bir tanesi de su kaçağı problemidir. Su kaçağı sadece bize değil komşularımıza da zarar vermektedir. su kaçağı oluşan yerlerde duvar, parke, alcıya ve boyaya zarar vermektedir. Ayda Tesisat su kaçak tespiti servisimizle iletişime geçmeniz durumunda surunun kalıcı şekilde çözülmektedir.
su sızıntısı tespiti nasıl yapılır

Banyo Su Sızıntısı Bulma

Banyo su sızıntısı tespiti yapan firmamız Ankara ve ilçelerinde banyolardaki su kaçaklarının tespiti ve tamirini yapmaktadır. Evlerde çoğunlukla su kaçakları banyolarda meydana gelmektedir. Banyoda oluşan su sızıntıları tespit ve tamir yapılmadığı takdirde büyük sorunlar çıkarmaktadır. Banyoda oluşan su kaçağı alt katta oturan komşunuzun banyo tavanında belirmektedir bu belirti banyo tavanında küf nemlenme su damlaması olarak görülmektedir. Sizlerinde banyodan alt kata su akıyorsa Ayda tesisat Ankara banyo su sızıntısı tamiri yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz banyonuzdan kaçıran suyun tespitini ve tamirini en doğru şekilde yapalım.
bizi arayın

Tuvalet Su Sızıntısı Bulma

Tuvalet su sızıntısı tespiti için gelişmiş cihazları kullanan Ayda Tesisat su sızıntılarının yerini tespit etmektedir tavan, duvar ve fayanslarda nemlenme rutubet, kararma varsa tuvalet de su sızıntısı var demektir. Tuvalet su sızıntıları bulunması zor ve deneyim, ustalık isteyen kaçaklardır evinizde oluşan tuvalet su sızıntısının tespiti firmamız tarafından kısa sürede bulunup tamir edilmektedir.

Mutfak Su Sızıntısı Bulma

Mutfak su sızıntısı tespiti yapılırken sızıntının nereden oluştugunu bulabnilmek için gelişmiş cihazlarda mutfak temizsu tesisatı,  pis su gider tesisatı ve kalorifer tesisatı incelenmektedir. noktasal hizmet sunan ayda tesisat mutfak da bulunan su kaçağının yerini noktasal olarak bulup tamirini yapmaktadır

Su Sızıntısı Neden Oluşur

Su sızıntısı, tesisat borularında usta hataları, şebeke üzerinden gelen suyun yüksek basınç oluşturması, musluk batarya bağlantılarından su sızdırması, pis su gider pimaşlarnda conta sıyırması ya da boru çatlaması gibi etkenlerden kaynaklı su sızıntıları oluşmaktadır.
su sızıntısı bulma

Su sızıntısı tespiti nasıl yapılır

Su sızıntısı tamiri yapılmadan önce sızıntının yerini bulmak gerekir. Tesisata basınç kontrolü yapılarak hangi boruda kaçak olduğu aranır. Akustik ve termal kameralı cihazlar ile sızıntısı bulunduktan sonra tamir işlemi başlamaktadır. Günümüzde su kaçıran boru tamiri için genelde mahalle tesisatçısı çağırılır ve gelen tesisatçı, su kaçıran borunun tam olarak yerini bilmediği için şüphelenilen alanı kırmaya başlar. Tesisatçı patlayan su borusunun yerini bulana kadar kırması gerekir ve en az 3-4 günlük bir tadilat işi başlayacaktır. Su sızıntısının tespiti ve tamiri uzman kişiler tarafından gerçekleştirilirse sorun tamirat gerektirmeden daha kolay ve kalıcı olarak çözülür. Teknolojik cihazlar ve deneyimli ustalar ile Ayda Tesisat Su kaçağı bulma ve tamiratında sadece kaçağın olduğu bölgede çalışma yaparak sorunlu bölgenin onarımını yapmaktadır. Evinizde, iş yerinizde kısacası yaşam alanınızda her an karşılaşabileceğiniz su kaçağı probleminden profesyonel bir ekiple, en az hasarla kurtulmak istiyorsanız Ayda Tesisat su kaçak tespiti servisimizle iletişime geçiniz.
bizi arayın
Su sızıntısı bulma servisi olarak sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, illerinden lütfen iletişim kurmayınız. Ankara sızıntı bulma.

Su Sızıntısı Bulma
Bizi Arayın
Whatsapp