Petek Temizleme çayyolu

Çayyolu Kimyasallı Petek Temizleme

Petek temizliği zaman içerisinde kalorifer tesisatını ve petekleri etkileyen kireçlenme, pas ısınma sorunları yaşanmasına neden olur. Petek içerisinde biriken pas, kireç, çamurlaşmış su, kombi ve petekler içindeki su devir daim yapılmasını engelleyecektir. Kireçlenme ve pas etkisi arttıkça peteğin altı ısınmıyor , son petek ısınmıyor , kombi arızaya geçiyor  gibi şikayetler de artmaktadır . Bu durum petek kanallarını tıkanması ile kombi sıcak suyu her peteğe eşit derecede iletemez. Petek Tesisatın tıkanması ilerleyen aşamada pompa arızasına, kombinin yanma odacıklarında tıkanmalara sebep olabilir. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak için zamanında petek temizliği yaptırmalısınız. Petek Temizleme Çayyolu servisi olarak müşterilerimize kimyasalla petek temizleme hizmeti veriyoruz.

makineli petek temizligi ankara

Neden Peteğin Altı Isınmıyor?

*Kalorifer peteklerinden bir tanesinin altı ısınmıyorsa, petekte hava olabilir. Bu durumda, peteğin havası alınmalıdır.
*Havası alındıktan sonra peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda petek temizliği gerekir.
Kombi filtresinin tıkanması sonucu petekler  de su dolaşımı gerçekleşmez. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir. 

Petek Temizleme Çayyolu servisimiz sizlere bu konuda profesyonel destek sunmaktadır.​​

şimdi ara

petek temizliği sonrası
*Peteklerde eşit ve daha iyi ısınma

*Peteklerde % 40 ısı artışı
*Doğalgaz faturasından %30 varan tasarruf
*Kombinizin daha rahat çalışması
*Devir daim pompasının aşırı kirden sıkışma sorununun çözülmesine sebep olur. 
Kalorifer petek temizliği zorunlu bir uygulamadır. İşlem yapılmış peteklerde %30 doğalgaz tasarrufu %40 ısı artışı sağlanmaktadır

petek temizliği neden önemlidir

Çayyolu Petek Temizleme Fiyatları

Firmamız petek temizliği, kombi bakımı konusunda ücretleri her geçen Sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir.
Kimyasallı petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Ankara’da petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. 
Petek Temizleme Çayyolu Servisimiz,  ankara ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Petek Temizleme uygulaması hakkında bilği edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Temizlik detayı
Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Petek Temizleme servisleri

Çayyolu radyatör petek temizleme, Çayyolu radyatör temizliği, Çayyolu kombi petek temizleme, Çayyolu tesisat yıkama, Çayyolu kombi petek temizliği, Çayyolu petek temizleme, Çayyolu petek temizleme yıkama, Çayyolu evde petek temizleme, Çayyolu petek temizleme fiyatları, Çayyolu petek temizleme kimyasalı, Çayyolu petek temizleme ilacı, Çayyolu petek temizleme yorumları, Çayyolu petek temizleme tavsiye, Çayyolu radyatör temizleme, Çayyolu tesisat temizliği, Çayyolu petek temizleme videoları, Çayyolu kimyasallı petek temizleme, Çayyolu ilaçlı petek temizleme, Çayyolu petek temizleme servisi,

Servis bölgelerimiz

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi petek temizleme, Bağlıca Mahallesi petek temizleme, Buketkent Mahallesi petek temizleme, Çayyolu Mahallesi petek temizleme, Konutkent Mahallesi petek temizleme, Koru Mahallesi petek temizleme, Ümit Mahallesi petek temizleme, Ümitköy Mahallesi petek temizleme, Vadikent Mahallesi petek temizleme, Yaşamkent Mahallesi petek temizleme, Yenikent Mahallesi petek temizleme,

Petek Temizleme çayyolu