Petek Temizleme çayyolu

Çayyolu Kimyasallı Petek Temizleme Servisi

Zaman içerisinde kalorifer tesisatında ısınma sorunları yaşanmaktadır. Petek içerisinde biriken pas, kireç, çamurlaşmış su, kombi ve petek kanallarında suyun devir daim yapmasını engelleyecektir. Kireçlenme ve pasın etkisi arttıkça peteğin altı ısınmıyor, son petek ısınmıyor, kombi arızaya geçiyor gibi şikayetler de artmaktadır. Bu durum petek kanallarını tıkanması ile kombi sıcak suyu her peteğe eşit derecede iletemez. Petek Tesisatının tıkanması ilerleyen aşamada pompa arızasına, kombinin yanma odacıklarında tıkanmalara sebep olabilir. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak için zamanında petek temizliği yaptırmalısınız. Petek Temizleme Çayyolu servisi olarak müşterilerimize kimyasalla petek temizleme hizmeti veriyoruz.
Çayyolu petek temizliği

Peteğin Altı Isınmıyor? - Kalorifer Radyatörleri Isınmıyor?

Kalorifer peteklerinden bir tanesinin altı ısınmıyorsa, petekte hava olabilir. Bu durumda, peteğin havası alınmalıdır. Havası alındıktan sonra peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda petek temizliği gerekir. Kombi filtresinin tıkanması sonucu petekler de su dolaşımı gerçekleşmez. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir. Petek Temizleme Çayyolu servisimiz sizlere bu konuda profesyonel destek sunmaktadır.​​
şimdi ara

Çayyolu Kombi Petek Temizliği

Petek temizliği yapılmayan sistemlerde, kombiden çıkan sıcak suyun Petek kanalları içinde dönüş yapamayacağı için sıcak su soğumaya başlar. Petek içerisinden dönüş yapamayan su kaybına uğrar ve az ısınır çok ödersiniz. Peteğin altı ısınmıyor, petekler soğuk oluyor, peteğin yarısı neden ısınmıyor, son petek ısınmıyor, odalarda ısınmayan petek var, gibi şikâyetleri her zaman duyuyoruz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Sistem temizliği, Petekler sökülerek yapılan bir işlem değildir. Çayyolu petek temizleme firmasından Gelen ekipler sadece banyonuzdan işlem yaparlar Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombi vanaları ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Makine ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı su göndererek petek içindeki bütün tortuları temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Eviniz kirlenmeden ıslanmadan tüm kombi tesisatınızın bakımı tamamlanır ısınamadığınız halde yüksek doğalgaz faturaları ödemekten kurtulun soğuk günlerde sıcacık evinizin tadını çıkarın. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için Ankara Çayyolu petek temizleme servisiyle iletişime geçebilirsiniz.
makineli petek temizligi ankara

Petek Temizliği Yaptırmalımıyım

Peteklerde eşit ve daha iyi ısınma
Peteklerde %40 ısı artışı
Doğalgaz faturasından %30 varan tasarruf
Kombinizin daha rahat çalışması
Devir daim pompasının aşırı kirden sıkışma sorununun çözülmesine sebep olur. 
Kalorifer petek temizliği zorunlu bir uygulamadır. İşlem yapılmış peteklerde doğalgaz tasarrufu ısı artışı sağlanmaktadır.

petek temizliği neden önemlidir

Çayyolu Petek Temizleme Fiyatları

Petek temizleme fiyatı, kombi bakımı konusunda ücretleri her geçen Sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Kimyasallı petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Ankara’da petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek Temizleme Çayyolu Servisimiz, Ankara ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
şimdi ara

Kalorifer Peteklerin Altı Soğuk Üstü Sıcak

Kış aylarında yüksek derece de yaktığınız kombiniz radyatör ve peteklerin alt kısmını ısıtamıyorsa tesisat sisteminde pas ve tortu oluşmuştur bu durumdan kaynaklı petek kanalları tıkanarak suyun devir daim yapmasını engellemiştir. Sistem içerisinde dolaşamayan sıcak su tıkalı petek kanallarını ısıtamadığı için peteklerin altı soğuk üst kısmı sıcak olacaktır. Bu durumun düzelmesi için firmamızla iletişime geçebilir ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlana bilirsiniz.

Çayyolu Yerden Isıtma Tesisat Temizliği ve Bakımı

Çayyolu yerden ısıtma tesisat temizliği, petek temizliğine oranla daha hassas ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Çoğu ısıtma sistemlerinin boruları yüzeyden geçer ya da kılıflı boru olduğu için boru yenisiyle değiştirilebilmektedir. Yerden ısıtma sisteminde zemine döşenen borular üzerine kalıcı şap ve parke yapıldığı için sistem bakımı büyük önem taşır. Yerden Isıtma Tesisat Temizliği, uzman kişilerce yapılması gereken bir uygulamadır. Borular içinde biriken kireç çamurlaşma ve tortu zamanla sistemi verimsiz hale getirmektedir. Tortu oluşumları tesisat borularında ve kombi motorunda çeşitli tıkanmalara sebep olur. Tortuların ve tıkanmaların önüne geçmek için kimyasal ile yerden ısıtma temizliği yapılması gereklidir. Yerden Isıtma Tesisat temizliği yapılmayan alanlarda kötü bir koku oluşmaktadır. Bunun sebebi sistemde oluşan bakteri ve mantarlardır. Yerden ısıtma sisteminde kimyasal ve makine ile temizlik yapıldığı için tesisatlar da %100 e varan temizlik sağlanmaktadır. Yerden ısıtma sisteminizde verimli ısı sağlamak için her yıl temizlik yaptırmalısınız. Düzenli bakım yapılan tesisatlar da %30 yakıt tasarrufu %40 ısı artışı sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Çayyolu yerden ısıtma tesisat temizliği servisimizle iletişime geçebilir aklınıza takılan tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Çayyolu İlaçlı Petek Temizliği

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Çayyolu Petek Temizleme Firması

Ankara Çayyolu radyatör petek temizleme, Çayyolu radyatör temizliği, kombi petek temizleme, Çayyolu tesisat yıkama, kombi petek temizliği, petek temizleme, Çayyolu petek temizleme yıkama, evde petek temizleme, petek temizleme fiyatları, petek temizleme kimyasalı, petek temizleme ilacı, petek temizleme yorumları, Çayyolu petek temizleme tavsiye, radyatör temizleme, Çayyolu tesisat temizliği, petek temizleme videoları, Çayyolu kimyasal ile petek temizleme, ilaçlı petek temizleme, petek temizleme servisi,

Çayyolu Petek Temizliği Yapan Usta

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi petek temizleme, Bağlıca Mahallesi petek temizleme, Buketkent Mahallesi petek temizleme, Çayyolu Mahallesi petek temizleme, Konutkent Mahallesi petek temizleme, Koru Mahallesi petek temizleme, Ümit Mahallesi petek temizleme, Ümitköy Mahallesi petek temizleme, Vadikent Mahallesi petek temizleme, Yaşamkent Mahallesi petek temizleme, Yenikent Mahallesi petek temizleme, Angora evleri petek temizleme.

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleme çayyolu
Bizi Arayın
Whatsapp