Pursaklar Petek Temizleme

Pursaklar Kimyasallı Petek Temizliği

Petek Temizliği Pursaklar servisi, soğuk havalarda evimizin ısınması için kullandığımız kombi Petek tesisatı, pas kireç ve çamurlaşma sebebi ile kirlenmekte ve tıkanmaktadır. Tıkalı petek tesisatında su devir dayım yeterli şekilde sağlanmadığı için peteklere ısı eşit dağılmamaktadır, Petek temizleme ilacı, petek temizleme makinesi yardımı ile kullanılır. Petek temizleme kimyasalı, peteğin iç duvarlarına yapışmış olan kireç ve balçık tabakasına nüfuz eder. İlacın asit özelliği sayesinde petek çeperine yapışmış inatçı kireç tabakasının kısa sürede sökülmesini sağlar. Petek temizleme cihazı sayesinde çözülen çamurlaşmış pas dışarı atılır. Detaylı bilgi için AYDA TESİSAT firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Pursaklar petek temizleme servisi

 

Kalorifer Petek Bakımı ve Kombi Petek Bakımının Avantajları Nedir

Yakıt tasarrufu sağlar, Peteklerin dengeli ve daha çabuk ısınmasını sağlar, Kombinizin ve peteklerinizin ömrünü uzatır, Kombinin gürültüsüz ve ekonomik çalışmasını sağlar, Yakıt ta ve faturada tasarruf sağlar

Kombi Tesisat Peteklerimi Ne Zaman Temizletmeliyim?

Pursaklar Petek Temizleme Servisi olarak iyi ısıtan peteklere sahip olmanız için periyodik olarak en az 2 yılda 1 defa petek temizliği ve kombi bakımı yaptırmanızı öneriyoruz. Aksi durumda peteklerinizde eşit sıcaklık dağılımının gerçekleşmemesi sonucu ısınma problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca kombiniz çalışırken zorluk çekeceğinden ömrü de kısalmış olacaktır. Kullanmakta olduğunuz petekler zamanla kirlenmekte, alt ya da üst kısımlarında ısınmayan bölgeler ortaya çıkmakta, ortama kötü kokular yaymaya başlamakta, kombiniz daha sesli çalışmaya ve düzensiz sıcak su basıncı sorununa neden olmaktadır. Sizinde bu tür problemleriniz varsa peteklerinizin ve kombinizin bakımlarının yapılma süresi gelmiş demektir. Detaylı bilgi için Ayda Tesisat  - Pursaklar petek temizliği servisimizi arayabilirsiniz.

şimdi ara

Makinalı Petek Temizliği 

  • Petek temizliğinin önemini şu şekilde açıklayabiliriz;
  • Kombilerinizde düşük enerjide bile ideal ısıyı elde etmesini sağlamaktadır.
  • Evinizin, iş yerinizin, yaşadığınız her yerin sıcak olmasını sağlar.
  • Bütün petekleriniz eşit ısıda olur.
  • Doğalgaz faturasını azaltmayı sağlar.
  • Kombinizi çok çalıştırıp yormadığından daha uzun ömürlü bir kullanım vaat eder.
  • Temizleme işleminde kullanılan kimyasallar sayesinde paslanmanın önüne geçer.

Peteklerin Altı Isınmıyor

Kombinizi yüksek derecelerde çalıştırmanıza rağmen her kış çok yüksek doğalgaz faturaları ödüyorsanız, kombi ve peteğiniz için bakım ve temizlik vakti gelmiştir.
Günümüzde artık her yerde kalorifer ve kombi kullanımı mevcuttur. Kullanılan bu sistemlerde bazı dikkat edilmesi gereken işlemler bulunmaktadır. Öncelikle ısınma sorunlarıyla karşılaşmamak için petek temizlikleri belirli aralıklarla yapılmalıdır. Petek temizliği ve bakım süresi dolmadan pursaklar petek temizliği servisimizi arayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

pursaklar petek temizleme

Pursaklar Petek Temizleme Fiyatları

Ayda tesisat Pursaklar petek temizleme, kombi bakımı konusunda ücretleri her geçen Sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Pursaklar’da petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizleme Pursaklar Servisimiz, Ankara ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için hizmetinizdedir. Petek temizleme fiyatları ve Petek Temizliği uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.

Pursaklar İlaçlı Petek Temizleme

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Pursaklar Petek Temizleme firması

Pursaklar radyatör petek temizleme, Pursaklar radyatör temizliği, Pursaklar kombi petek temizleme, tesisat yıkama, Pursaklar kombi petek temizliği, Pursaklar petek temizleme fiyatları, Pursaklar radyatör temizleme, Pursaklar tesisat temizliği, Pursaklar petek temizleme videoları, Pursaklar kimyasallı petek temizleme, Pursaklar makineli petek temizleme, Pursaklar alüminyum petek temizleme, Pursaklar petek temizleme servisi, Pursaklar ilaçlı petek temizliği, Pursaklar kimyasallı petek temizleme.

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Pursaklar Petek Temizleme
Bizi Arayın
Whatsapp