Su Tesisatı çayyolu

Su Tesisat Tamiri Çayyolu

Ev ve işyerinizde  su patlaması, su kaçağı, su sızıntısı, tıkalı klozet, tıkalı duş gideri, tıkalı mutfak gideri gibi bir sorun olduğunda ya da musluk contası değişimi, batarya montajı, musluk tamiri, klozet tamiri, klozet montajı v.s arıza ve tamir işleriniz olursa Su tesisatı Çayyolu servisimiz le iletişime geçebilirsiniz.  Deneyimli ustalar ve teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Su Kaçak Tespiti 

ayda tesisat

şimdi ara

Noktasal Su Kaçak Tespiti Çayyolu

Evinizde ve işyerinizde muhtemelen başınıza gelebilecek sorunlardan birisi de  tesisat sisteminde oluşan su kaçaklarıdır. Su kaçak tespiti Ankara servisimizi arayarak termal kamera ve akustik dinleme cihazlar ile ustalarımız sorun olan bölgeyi bulup fayans ve parkelerinizi  kırılmadan tamirini en kısa sürede gerçekleştirmektedir.
Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti 

Kırmadan Pis Su Gider Borusu Açma Çayyolu

Başımıza gelmesini istemeyeceğimiz kötü olaylardan birisi tuvalet tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, yağmur inişi tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, pis su gider borusu tıkanıklığı gibi sorunlardır. Tıkalı Kanal Açma Ankara servisimiz gider  borularını kırmadan,  pis su gider sistemine zarar vermeden, kameralı görüntüleme ve tıkalı kanal açma ekipmanları ile sorunu en kısa sürede gidermektedir.
Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma 

kimyasallı Petek Temizleme Çayyolu

Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır.
Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır. 

Kimyasallı Petek Temizleme 

Klozet Rezarvuar Tamiri ve Montajı Çayyolu

Klozet tamiri, klozet iç takım değişimi, sifon tamiri, klozet su sızdırması, gömme rezervuar tamiri, gömme rezervuar  iç takım değişimi, gömme rezervuar montajı gibi
tamir ve montaj işlerinizi deneyimli ustalarımız ve teknolojik cihazlarla yapılmaktadır.

Klozet Tamir Ve Montajı 

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Çayyolu su tesisatçısı, Çayyolu su tesisat ustası, Çayyolu en yakın su tesisatçısı, alo tesisat, Çayyolu acil tesisatçı, Çayyolu acık tesisatçı, Çayyolu sıhhi tesisat ustası, Çayyolu su ustası, Çayyolu de tesisatçı, Çayyolu en yakın su tamircisi, Çayyolu su tesisat montajı, Çayyolu gömme rezervuar su kaçağı, Çayyolu gömme rezervuar tamiri, Çayyolu tesisat onarımı, Çayyolu batarya montajı, Çayyolu su tesisatı tamir servisi, Çayyolu tesisat tamir ustası, Çayyolu su tesisat arıza bulma, Çayyolu su borusu yenileme, Çayyolu su tesisatı döşeme, Çayyolu kalorifer tesisatı yapan usta,

Servis bölgelerimiz

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi su tesisatçısı, Bağlıca Mahallesi su tesisatçısı, Buketkent Mahallesi su tesisatçısı, Çayyolu Mahallesi su tesisatçısı, Konutkent Mahallesi su tesisatçısı, Koru Mahallesi su tesisatçısı, Ümit Mahallesi su tesisatçısı, Ümitköy Mahallesi su tesisatçısı, Vadikent Mahallesi su tesisatçısı, Yaşamkent Mahallesi su tesisatçısı, Yenikent Mahallesi su tesisatçısı,

Su Tesisatı çayyolu