Su Tesisatı MAMAK

Mamak Su Tesisatı Arıza Tamiri

Ev ve işyerinizde  su patlaması, su kaçağı, su sızıntısı, tıkalı klozet, tıkalı duş gideri, tıkalı mutfak gideri gibi bir sorun olduğunda ya da musluk contası değişimi, batarya montajı, musluk tamiri, klozet tamiri, klozet montajı v.s arıza ve tamir işleriniz olursa Su tesisatı Mamak servisimiz le iletişime geçebilirsiniz.  Deneyimli ustalar ve teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Su Kaçak Tespiti 

ayda tesisat

şimdi ara

Mamak Cihazla Su Kaçak Tespiti

Su Tesisatı MAMAK Servisi, Evinizde ve işyerinizde muhtemelen başınıza gelebilecek sorunlardan birisi de  tesisat sisteminde oluşan su kaçaklarıdır.
Su kaçak tespiti Ankara servisimizi arayarak termal kamera ve akustik dinleme cihazlar ile ustalarımız sorun olan bölgeyi bulup fayans ve parkelerinizi  kırılmadan tamirini en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti 

Mamak makineli Petek Temizleme

Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır.
Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır. 

Kimyasallı Petek Temizleme 

Mamak Kırmadan Tıkalı Gider ve Kanal Açma

Başımıza gelmesini istemeyeceğimiz kötü olaylardan birisi tuvalet tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, yağmur inişi tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, pis su gider borusu tıkanıklığı gibi sorunlardır.
Tıkalı Kanal Açma Ankara servisimiz gider  borularını kırmadan,  pis su gider sistemine zarar vermeden, kameralı görüntüleme ve tıkalı kanal açma ekipmanları ile sorunu en kısa sürede gidermektedir.

Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma 

Mamak Klozet Tamiri ve Montajı

Klozet tamiri, klozet iç takım değişimi, sifon tamiri, klozet su sızdırması, gömme rezervuar tamiri, gömme rezervuar  iç takım değişimi, gömme rezervuar montajı gibi
tamir ve montaj işlerinizi deneyimli ustalarımız ve teknolojik cihazlarla yapılmaktadır.

Klozet Tamir Ve Montajı 

Mamak sıhhi tesisat ustası

Mamak su tesisatçısı, Mamak su tesisat ustası, Mamak en yakın su tesisatçısı, alo tesisat, Mamak acil tesisatçı, Mamak acık tesisatçı, Mamak sıhhi tesisat ustası, Mamak su ustası, Mamak de tesisatçı, Mamak en yakın su tamircisi, Mamak su tesisat montajı, Mamak gömme rezervuar su kaçağı, Mamak gömme rezervuar tamiri, Mamak tesisat onarımı, Mamak batarya montajı, Mamak su tesisatı tamir servisi, Mamak tesisat tamir ustası, Mamak su tesisat arıza bulma, Mamak su borusu yenileme, Mamak su tesisatı döşeme, Mamak kalorifer tesisatı yapan usta, Su Tesisatı MAMAK firması,

Mamak su tesisatçısı

Abidinpaşa su tesisatçısı, Akdere su tesisatçısı, Akşemsettin su tesisatçısı, Araplar su tesisatçısı, Aşık Veysel mahallesi su tesisatçısı, Buğaziçi su tesisatçısı, Ege mahallesi su tesisatçısı, Hüseyingazi su tesisatçısı, Kayaş su tesisatçısı, Şirintepe su tesisatçısı, Tepecik su tesisatçısı, Tuzluçayır su tesisatçısı, Türközü su tesisatçısı, Bayındır su tesisatçısı,

Mamak su tesisat firması

*Su tesisatı tamiri, *Musluk arızası, *Duş Bataryası tamiri, *Mutfak Batarya tamircileri, *Lavabo Batarya tamiri, * bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi, tadilat  *bağlantısı, *termosifon, *şohben montajı  *kombi petek montajı, *kombi petek temizleme, *Banyo dolabı montajı, *Banyo vitrifiye montajı, *Hilton Lavabo montajı, *Su tesisatı servisi, *Sifon tamiri, *klozet Kaçak tamiri, *Rezervuar iç takım tamiri, *küvet montajı, *Pis su kaçağı tespiti, *Pis su tıkanık tespiti, *su tesisatı tamiri, *Su ve doğal gaz tesisatı tamiri, *Doğal gaz kaçağı bulma, *Kırmadan su kaçağı tespiti, *güneş enerji tamiri, nöbetci sucu, su tamirçisi,

ANKARA SU TESİSATCISI  -  ANKARA SU TESİSAT USTASI

Su Tesisatı MAMAK