Petek Temizleme Ankara

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Ankara da Soğuk havalarda evinizi veya ofisinizi sıcacık tutmak söz konusu olduğunda Ayda Tesisat olarak son sistem cihazlarla petek temizliğini yapıyoruz. Ankara da yaptığımız petek temizleme işlerinde müşteri memnuniyeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Memnuniyet odaklı çalışmalarımız, müşterilerimizin mümkün olan en iyi hizmeti almalarını sağlamak için ısıtma sistemi petek temizleme işlerinizde arayan herkese profesyonel kaliteli hizmet sunuyoruz. Kat kalorifer sistemi, evinizin eşit ve etkili ısıtılması için kurulmuş sistemdir petekler içerisinde oluşan paslanmadan kaynaklı her yıl petek temizliği yaptırılması gerekmektedir. Soğuk mevsimlerde sizi sıcak tutacak birinci sınıf hizmet sunma konusunda firmamız en etkili çözümleri sunmaktadır. Deneyimli personelimiz petek temizleme işlemini yapıp ısıtma sisteminin verimli ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır ısıtma tesisatında temizlik yapılması son derece önemli bir uygulamadır.

Ankara Petek Temizleme:

Detaylı Temizlik

Ankara Petek temizliği:

Garantili Hizmet

Servis Çağır:

0555 898 17 09

Ankara petek temizleme servisi

Ankara Makineli Petek Temizliği

Kombiniz çalıştığı halde petekleriniz yeterince ısınmıyorsa petek temizliğine ihtiyacınız var demektir zamanla yabancı maddeler ve kireç birikerek peteklerin su kanallarını tıkar su dolaşımı bozulan petekler yeterince ısınmadığından evinizde, iş yerinizde ısı kaybı ve yüksek faturadan kurtulamazsınız. Sizde kombi petek temizliğinde profesyonel yardım almak istiyorsanız hemen Ankara petek temizleme servisimize ulaşın uzman ekibimiz ve modern cihazlarımızla en kısa sürede size ulaşıp ısınma probleminizi en doğru şekilde çözelim.

Peteklerin Altı Isınmıyor Sebebi?

Kış mevsiminde peteğin altı ısınmıyor şikâyeti ile çok sık karşılaşırız Soğuk havada kombiyi çalıştırma ihtiyacı hissettiğimiz için, peteklerin üstü sıcak altı soğuk olduğunu bu zamanlarda fark ederiz petek ısınmıyor veya peteğin altı ısınmıyorsa bu bir sorun olduğu anlamına gelir. Kalorifer petekleri, kombinin devir daim yaptığı sıcak suyun odaları ısıtmasını sağlarlar. Sistem içerisinde bulunan su paslandığı zaman petek kanallarının tıkanmasına sebep olur bu durumsa peteklerde altının ısınmama sorununu meydana getirir Peteklerinizin altı ısınmıyorsa makineli petek temizliği yapılması gerekmektedir.
bizi arayın

Peteklerin Temizliği Nasıl Yapılır

Peteklerin temizlenmesi, çoğu kişinin sandığı gibi petekler sökülerek yapılan bir işlem değildir Ayrıca hiçbir tadilat veya dağınıklıkta söz konusu değildir Gelen ekipler sadece banyonuzu kullanırlar. Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır Kombiye giriş vanaları kapatılır Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır Daha sonra makine çalıştırılarak petek temizlenir Makine, su ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı suyu göndererek petek içindeki bütün tortuları temizler bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

petek temizleme ankara

Petek Koruyucu Kimyasal Önemlimi

Petek temizliği sonrası ısıtma sistemine petek koruyucu kimyasal gereklimi?
Ankara' da petek temizleme uygulaması yaptığımız dairelerde, ısıtma sistemine koruyucu kimyasal konulmasını öneriyoruz Kombi petek Koruma kimyasalı, radyatör iç kanallarını, kolektör vanalarını, kombi içerisinde bulunan ısıtma eşanjörü ve kombi pompasını korumaktadır Bu koruyucu kimyasal tesisat sistemini pas, tortu ve kireç oluşumunu engellemektedir. Koruyucu petek sıvısı iç bileşenleri itibari ile bazik özellikte olduğu için, kombi, petek gibi ısınma sisteminde kaldığı süre boyunca sisteme zarar vermemektedir. Koruma kimyasalının ısıtma sistemine konulduğu zaman, Kısa sürede etkisini göstermektedir Kombiniz çalıştırıldığında suyun döngüsüyle hareket halinde olan petek koruyucu sıvı peteklerinizi ve kombinizi korozyondan koruyacaktır. Sorunsuz kombi petek temizliği yaptıracaksanız ısıtma sistemi içerisine mutlaka kombi petek koruma kimyasalı eklenmelidir Petek koruma kimyasalı kullanılan sistemlerde kullanılmayanlara göre ısı farkı açıkça görülmektedir Ayda tesisat Ankara petek temizleme servisimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi Filtresi Nasıl Temizlenir

Eviniz kirlenmeden ıslanmadan tüm kombi tesisatınızın bakımı tamamlanır Isınamadığınız halde yüksek doğalgaz faturaları ödemekten kurtulun soğuk günlerde sıcacık evinizin tadını çıkarın Profesyonel ekibimiz ve teknolojik alt yapımızla hizmetinizdeyiz AYDA TESİSAT servisimizi arayarak Makineli kombi petek temizliği yaptıra bilirsiniz Petek temizleme işlemi sökülmeden makine ve kimyasallar ile temizlenir %30 doğalgaz tasarrufu %40 ısı artışı sağlanır.
Ankara petek kombi temizliği

Doğalgaz Petek Temizleme

Evde petek temizliği ne kadar zaman alır Temizliğin yapılma süresi minimum 1 saat kadar sürede bitmektedir ve bu zamanlama sistem de oluşan kirlilik durumuna göre uzayabilir Ankara Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır. Kalorifer tesisatının temizliğinde sorunsuz hizmet sağlanarak temizlik sonrası peteklerinizin eşit sıcaklıkta yanması sağlanır. Doğalgaz petek temizliğinin önemi büyüktür tıkalı sistemlerde peteklerde yeterince ısı verimi sağlanamaz buda sizlere ek fatura olarak geri döner Ankara petek temizleme firmamızla iletişime geçin doğalgaz peteklerinizi sorunsuz sıkıntısız temizliğini yapalım.

Sigortalı Evlerde Petek Temizliği

Sigortalı evlerde petek temizliği yaptırmak, Evlerimizi yada işyerlerimizi bazı olası durumlara önlem amaçlı sigortalatma gereği hissederiz ve sigorta yaptırırız birçok sigorta firmalarının anlaşması içerisinde yer alan kombi petek temizliğinin yapılması yer almaktadır. Kombiniz ve peteklerinizde temizlik yapılması gerekirse ısı verimi sağlayamıyorsanız öncelikle sigorta firmanızla iletişime geçmeniz gerekmektedir sigorta firmalarının anlaşmalı yada kendi ustaları bulunmaktadır ve kombi petek temizlik işlemini uygulamaktadır sigorta firmasına petek temizliği yaptırmak için öncelikle firmanızla görüşmeniz gerekmektedir sigortadan petek temizliği yapılmazsa Ankara petek temizleme firmamızla iletişime geçin petek temizleme işlemini uygulayalım.

Peteklerde Isı Artışı Nasıl Sağlanır

Ankara petek temizliği, Petek temizliği yapmak tesisat içerisinde bulunan suyun sorunsuz sistem içerisinde dolaşmasını sağlamaktır Petek temizliği ile peteklerinizin daha iyi ısınmasını sağlamaktadır. Petek tesisatında tıkanıklık olması evinizin ısınmamasına neden olacaktır Böyle bir durumda kombi ve peteklerin temizlenmesi zorunlu hale gelmektedir temizlik yapılan petekler daha iyi ısınır. Petek vanalarına termostatik vana taktırmaksa hem yakıttan hem peteklerin eşit ısınmasını sağlayarak ısı artışı sağlanmasına neden olacaktır termostatik vanaların %15 ısı artışı ve yakıt tasarrufu sağlandığını söyleyebiliriz.
bizi arayın

Kombi Petekler Ne Kadar Sürede Temizlenmeli?

Kullanmakta olduğunuz peteklerin alt veya üst kısımlarında ısınmayan bölgeler varsa, musluklardan az yada hiç su gelmiyorsa, siyah, koyu kahverengi pis su geliyorsa, kombiniz normale göre sesli çalışıyor veya sıcak suyunuz düzensiz olarak geliyorsa, petekler ısınmıyor veya yerden ısıtma sistemlerinde bölgesel ısınma problemleri yaşanıyorsa petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Petek temizliği ısıtma sistemleri için ihmal edilmemesi gereken uygulamadır sistem içerisinde oluşan kirlilik zamanla boru ve petek kanallarını tıkayıp suyun döngüsünü yavaşlatmaktadır bu durumsa kombinizden çıkan sıcak suyun peteklerinizde yeterince gitmemesine sebep olmaktadır Ankara'da kombi petek temizliğinde profesyonel hizmet sağlayan firmamız 7/24 servis imkanıyla garantili işçilik anlayışıyla sizlerin yanındayız bir telefon kadar yakınız.

Ankara Isıtma Sistem Temizliği ve Bakımı

Uzman PETEK TEMİZLEME Çözümleri ile Isıtma Sisteminde verimli çalışmasını sağlıyoruz kalorifer peteklerinin tamamen temizlemesi için deneyimli ustalarımız makineli petek temizleme uygulaması yapıp evinizdeki ısınma sorununu çözmektedir. Isıtma sistemi peteklerinde birinci sınıf profesyonel temizlik hizmetleri için uzman ekibimize en iyi şekilde temizliğini yapalım. İşinde deneyimsiz ustalarla yetinmeyin, Ayda Tesisat firmamızı seçin ve tüm kış boyunca sizi sıcacık tutacak ısı artışını evinizde sağlayalım. PETEK TEMİZLEME ile profesyonel ustalarımızın uzmanlığı ile ısıtma sisteminizi canlandıralım. Tıkanmış ve ısı verimi olmayan kalorifer sisteminin sizi soğukta bırakmasına izin vermeyin – kombi peteklerde oluşan performans ve ısı verimliliğini yeniden sağlamak için firmamızla iletişime geçin. Birinci sınıf hizmetlerimiz, her peteğin iyice temizlenmesini sağlayarak evinizi tüm kış boyunca sıcak olmasını sağlıyoruz. Bütçenizi sarsmayacak güvenilir çözümler petek temizleme uygulaması için bizi arayın!

Neden Kombi Petek Temizliği yaptırmalıyım?

Kalorifer Petek Bakımı ve Kombi Petek Bakımının Avantajları Nedir?
Yakıt tasarrufu sağlar Peteklerin dengeli ve daha çabuk ısınmasını sağlar Kombinizin ve peteklerinizin ömrünü uzatır Kombinin gürültüsüz ve ekonomik çalışmasını sağlar. Yakıt ta ve faturada tasarruf sağlar Petek temizleme yapılan evlerde temizlik yapılmayan sistemlere göre yakıt tasarrufu ve ısı artışı sağlandığını biliyor muydunuz peteklerinizin bakım zamanı gelmişse bizi arayın kombi ve petek bakımını yapalım.

Ankara makineli petek temizliği

Kombi Tesisat Peteklerimi Ne Zaman Temizletmeliyim?

Ankara Petek Temizleme Servisi olarak iyi ısıtan peteklere sahip olmanız için periyodik olarak en az 2 yılda 1 defa petek temizliği ve kombi bakımı yaptırmanızı öneriyoruz. Aksi durumda peteklerinizde eşit sıcaklık dağılımının gerçekleşmemesi sonucu ısınma problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz Ayrıca kombiniz çalışırken zorluk çekeceğinden ömrü de kısalmış olacaktır. Kullanmakta olduğunuz petekler zamanla kirlenmekte, alt ya da üst kısımlarında ısınmayan bölgeler ortaya çıkmakta, ortama kötü kokular yaymaya başlamakta, kombiniz daha sesli çalışmaya ve düzensiz sıcak su basıncı sorununa neden olmaktadır Sizlerin' de bu tür problemleriniz varsa peteklerinizin ve kombinizin bakımlarının yapılma süresi gelmiş demektir Detaylı bilgi için Ayda Tesisat Ankara petek temizliği servisimizi arayabilirsiniz.

Neden Peteğin Altı Isınmıyor?

Kalorifer peteklerinden bir tanesinin altı ısınmıyorsa, petekte hava olabilir Bu durumda, peteğin havası alınmalıdır Havası alındıktan sonra peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda petek temizlenmesi gerekir Kombi filtresinin tıkanması sonucu petekler de su dolaşımı gerçekleşmez. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir Ankara petek temizleme servisimiz sizlere bu konuda profesyonel destek sunmaktadır Hızlı servis garantili işçilik de Ayda Tesisat olarak sizlerleyiz.

Ne Zaman Petek Temizliği Yaptırmalıyım?

Petekleriniz eski performansını yitirdiğinde aşağıdaki şikayetleri yaşıyorsanız tesisatınızda tıkanıklık var demektir Peteklerinizin az ısınma sebeplerinin %95`i tesisatınızdaki aşırı kirlenmeden kaynaklandığı için petek temizliği yapılır.
1- Peteklerin alt kısmı ısınmıyor
2- Petekler az ısınıyor
3- Son petek ısınmıyor
4- Kombi devir dayım yapmıyor
5- Kombi arızaya geçiyor
6- Kombi filtresi tıkanıyor

Bu durumları yaşadığınız zamanlarda
 makineli petek temizliği servisimizi arayarak deneyimli ustalarımızdan yardım alabilirsiniz 
Kombi petek temizliği, kalorifer sisteminde %40 ısı artışı %30 fatura tasarrufu sağlamaktadır
​Petek temizliği zorunlu ve faydalı bir uygulamadır.

Ankara Petek Temizleme Fiyatları

Firmamız petek temizliği, kombi bakımı konusunda ücretleri her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Ankara’da petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz Petek Temizleme Ankara Servisimiz, Ankara ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
bizi arayın

Ankara Petek Temizleme Firması

Ankara radyatör petek temizleme, Ankara radyatör temizliği, Ankara kombi petek temizleme, Ankara tesisat yıkama, Ankara kombi petek temizliği, Ankara petek temizleme, petek yıkama, evde petek temizleme, Ankara kaskat sistemi petek temizleme fiyatları, petek temizleme kimyasalı, petek temizleme ilacı, petek temizleme yorumları, petek temizleme tavsiye, radyatör temizleme. Ankara tesisat temizliği, petek temizleme videoları, baymak kombi petek temizleme servisi, Demirdöküm petek temizleme servisi, eca kombi petek temizleme servisi, Buderus petek temizleme servisi, Vaillant petek temizleme servisi, Alarko petek temizleme servisi, Viessmann petek temizleme servisi, merkezi sistem kazan, petek, radyatör temizleme, petek temizleme fiyatı ücreti.

Petek içerisinden çıkan pas nasıl temizlenir

petek temizliği öncesi sonrası

Petek Temizliği Yapan Usta

Ankara petek temizleme ustası, Ankara ve ilçelerinde 7/24 profesyonel hizmet sağlayan Ayda Tesisat petek temizleme konusunda deneyimli ustalarımız ve gelişmiş cihazlarımız ile sorunsuz hizmet sağlamaktadır Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda petek temizliği yapan ustamız en kısa sürede bulunduğunuz yere gelerek kombi ve tesisat sisteminin durumuna göre ilaçlı yada ilaçsız makineli petek temizliği uygular petek temizliği bittiği zaman yapılan işin garantisi olarak kombi çalıştırılır ve tüm peteklerde ısı kontrolü yapılır müşterinin onayıyla işlem sonlandırılır.

Keçiören Petek Temizleme ,Yenimahalle Petek Temizleme, Pursaklar Petek Temizleme, Mamak Petek Temizleme, Çankaya Petek Temizleme, Gölbaşı Petek Temizleme, Çayyolu Petek Temizleme, Ümitköy Petek Temizleme, Etimesgut Petek Temizleme, Sincan Petek Temizleme, Eryaman Petek Temizleme, Batıkent Petek Temizliği.
ANKARA MAKİNELİ PETEK TEMİZLİĞİ - ANKARA İLAÇLI PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleme Ankara
Bizi Arayın
Whatsapp