Tavandan Su Damlıyor

Tavandan Su Akma Nedenleri

Firmamız gelişmiş cihazlar ve deneyimli ustalar ile her türlü tesisat su kaçakları ve arızasını kalıcı olarak çözmektedir. Ankara genelinde su kaçaklarının bulmasında ve tamirinde Ayda Tesisat Ankara su kaçak tespiti servisimizle iletişime geçmeniz durumunda, işinde uzman ustalar adrese gelerek tesisatta bulunan kaçakların incelemelerini başlatır. Su kaçağının hangi borudan olduğunu anlamak için teknolojik Cihanlardan destek almak şarttır. Aksi durum da zemin kırılarak su kaçağın tespit edilmesi neredeyse imkânsız hale gelmektedir. Ayda Tesisat kamera ve akustik cihazlar ile su kaçağının yerini kırmadan tespit etmektedir. Sizin onayınızla birlikte onarım ve tamir işlemi başlamaktadır.
tavandan su akması

Tuvalet Tavanından Su Damlıyor

Günümüzde ilkel ve eskimiş yöntemlerin yerini yenileri aldı. Özellikle tesisat alanında gelişmiş cihazların kullanılması ile birlikte, su kaçaklarının tespit edilmesi daha kolay hale geldi. Tuvalet tavanından su akıyor sorununun çözümünde gelişmiş cihazlar kullanılıyor sorun kısa bir süre içerisinde giderilebiliyor. Tuvalet duvarın da ve zemininde su tesisat boruları bulunmaktadır. Tuvalet tesisatında su kaçırmaları sık görülen bir durumdur. Tesisatta oluşan su sızıntıları alt kat tuvalet tavanın da nemlenme, küflenme ve su damlaması olarak ortaya çıkar. Tuvaletin tavanından su damlamasının yaygın görülen sebebi, hatalı işçilik ve kalitesiz malzeme kullanımıdır. Tuvaletin tavanından su damlıyor şikâyetleri ile sık sık karşılaşan Ayda Tesisat su kaçak tespiti ekibimiz Özel cihazlar sayesinde artık bugün tuvalet tavanından su sızıyor şikâyetlerinin kaynağını kırmadan tespit edebilmektedir.
şimdi ara

Banyo Tavanından Su Damlaması

Banyoda su sızıntısı varsa alt katta belirmesi biraz zaman alacaktır özellikle düşük döşeme olan banyolarda oluşan küçük bir su sızıntısı fayans altında bulunan şapın emmesiyle hemen belirmemektedir şap (beton) ne zaman su ya doyarsa o zaman alt kata verir ve banyo tavanından su damlaması gerçekleşir. Banyoda oluşan su sızıntıları musluk, batarya bağlantıları, klozet, lavabo giderleri, temiz su sızıntısı ve pis su sızıntısı olarak görülmektedir. Bu sorunlar alt katta banyo tavanında su damlaması olarak ortaya çıkmaktadır.
tavanda su kaçağı

Koridorun Tavanından Su Akıyor

Koridor tavanından damlayan sular, sizi ve üst kat komşunuzu rahatsız eden bir konudur. Su kaçağı ihmal edildiği takdirde evinizde daha büyük hasara neden olmaktadır. Profesyonel olarak bu işi  yapan firmamız, tavandan akan suyun gelişmiş cihazlarla tespitini yapmaktadır.

Alt Katın Tavanından Su Akıyor

Banyo tesisat borularında sık karşılaştığımız alt kata su sızmasıdır. Fayans derlerinden, Temiz su borularında ve pis su borularında kaçak oluşmaktadır. Tavandaki kaçakların sebepleri arasında derz boşluklarına yeteri kadar derz dolgusu sürülmemesi, şebeke üzerinden tesisata giren basınçlı su, usta hataları ve kalitesiz malzemeden kaynaklanmaktadır. Firmamız teknolojik cihazlar ile Tavandan akan suyun yerini kırmadan bulmaktadır.
Tavandan su kaçırması

Mutfağın Tavanından Su Damlıyor

Mutfakta bulunan temiz su ve pis su tesisat su kaçırması işçilik hatalarından ve malzeme kalitesinden kaynaklanmaktadır, Gittiğimiz evlerde ve işyerlerinde fayans boşluklarına yeterinde derz çekilmediğinden kaynaklı alt kata su kaçırmalarıyla karşılaşmaktayız. Firmamız Kırmadan mutfak su kaçaklarının yerini tespit etmektedir ve boru tamirini gerçekleştirmektedir.
şimdi ara
Tavandan akan suyun tamirini yapan firmamız sadece ankarada hizmet vermektedir. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, illerinde hizmet vermiyoruz.

Tavandan Su Damlıyor
Bizi Arayın
Whatsapp