Su Tesisatı Ümitköy

Su Tesisat Tamiri Yenileme Ümitköy

Ev ve işyerinizde  su patlaması, su kaçağı, su sızıntısı, tıkalı klozet, tıkalı duş gideri, tıkalı mutfak gideri gibi bir sorun olduğunda ya da musluk contası değişimi, batarya montajı, musluk tamiri, klozet tamiri, klozet montajı v.s arıza ve tamir işleriniz olursa Su tesisatı Ümitköy servisimiz le iletişime geçebilirsiniz.  Deneyimli ustalar ve teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Su Kaçak Tespiti 

ayda tesisat

Bilgisayarlı Su Kaçak Tespiti  Ümitköy

Evinizde ve işyerinizde muhtemelen başınıza gelebilecek sorunlardan birisi de  tesisat sisteminde oluşan su kaçaklarıdır.
Su kaçak tespiti Ankara servisimizi arayarak termal kamera ve akustik dinleme cihazlar ile ustalarımız sorun olan bölgeyi bulup fayans ve parkelerinizi  kırılmadan tamirini en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti 

şimdi ara

Makineli İlaçlı Petek Temizliği Ümitköy

Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır.
Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır. 

Kimyasallı Petek Temizleme 

Kırmadan Gider Tıkanıklık Açma Ümitköy

Başımıza gelmesini istemeyeceğimiz kötü olaylardan birisi tuvalet tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, yağmur inişi tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, pis su gider borusu tıkanıklığı gibi sorunlardır.
Tıkalı Kanal Açma Ankara servisimiz gider  borularını kırmadan,  pis su gider sistemine zarar vermeden, kameralı görüntüleme ve tıkalı kanal açma ekipmanları ile sorunu en kısa sürede gidermektedir.

Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma 

Geberit,Klozet Tamiri ve Montajı Ümitköy

Klozet tamiri, klozet iç takım değişimi, sifon tamiri, klozet su sızdırması, gömme rezervuar tamiri, gömme rezervuar  iç takım değişimi, gömme rezervuar montajı gibi
tamir ve montaj işlerinizi deneyimli ustalarımız ve teknolojik cihazlarla yapılmaktadır.

Klozet Tamir Ve Montajı 

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Ümitköy su tesisatçısı, Ümitköy su tesisat ustası, Ümitköy en yakın su tesisatçısı, alo tesisat, Ümitköy acil tesisatçı, Ümitköy acık tesisatçı, Ümitköy sıhhi tesisat ustası, Ümitköy su ustası, Ümitköy de tesisatçı, Ümitköy en yakın su tamircisi, Ümitköy su tesisat montajı, Ümitköy gömme rezervuar su kaçağı, Ümitköy gömme rezervuar tamiri, Ümitköy tesisat onarımı, Ümitköy batarya montajı, Ümitköy su tesisatı tamir servisi, Ümitköy tesisat tamir ustası, Ümitköy su tesisat arıza bulma, Ümitköy su borusu yenileme, Ümitköy  su tesisatı döşeme, Ümitköy kalorifer tesisatı yapan usta,

Su Tesisatı Ümitköy