Eryaman Su Tesisatçısı

Eryaman Su Tesisat Tamir Onarım

Ev ve işyerinizde su patlaması, su kaçağı, su sızıntısı, tıkalı klozet, tıkalı duş gideri, tıkalı mutfak gideri gibi bir sorun olduğunda ya da musluk contası değişimi, batarya montajı, musluk tamiri, klozet tamiri, klozet montajı v.s arıza ve tamir işleriniz olursa Su tesisatı Eryaman servisimiz le iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ustalar ve teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Su Kaçak Tespiti 

ayda tesisat

Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti Eryaman

Evinizde ve işyerinizde muhtemelen başınıza gelebilecek sorunlardan birisi de tesisat sisteminde oluşan su kaçaklarıdır.
Su kaçak tespiti Ankara servisimizi arayarak termal kamera ve akustik dinleme cihazlar ile ustalarımız sorun olan bölgeyi bulup fayans ve parkelerinizi kırılmadan tamirini en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti 

Kırmadan Tıkalı Gider Açma Eryaman

Başımıza gelmesini istemeyeceğimiz kötü olaylardan birisi tuvalet tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, yağmur inişi tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, pis su gider borusu tıkanıklığı gibi sorunlardır.
Tıkalı Kanal Açma Ankara servisimiz gider borularını kırmadan, pis su gider sistemine zarar vermeden, kameralı görüntüleme ve tıkalı kanal açma ekipmanları ile sorunu en kısa sürede gidermektedir.

Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma 

Eryaman İlaçlı Kimyasallı Petek Temizleme

Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır.
Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır. 

Kimyasallı Petek Temizleme 

Eryaman Klozet Tamiri ve Montajı

Klozet tamiri, klozet iç takım değişimi, sifon tamiri, klozet su sızdırması, gömme rezervuar tamiri, gömme rezervuar iç takım değişimi, gömme rezervuar montajı gibi tamir ve montaj işlerinizi deneyimli ustalarımız teknolojik cihazlarla yapılmaktadır.
Klozet Tamir Ve Montajı 

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Eryaman su tesisatçısı, Eryaman su tesisat ustası, Eryaman en yakın su tesisatçısı, alo tesisat, Eryaman acil tesisatçı, Eryaman acık tesisatçı, Eryaman sıhhi tesisat ustası, Eryaman su ustası, Eryaman de tesisatçı, Eryaman en yakın su tamircisi, Eryaman su tesisat montajı, Eryaman gömme rezervuar su kaçağı, Eryaman gömme rezervuar tamiri, Eryaman tesisat onarımı, Eryaman batarya montajı, Eryaman su tesisatı tamir servisi, Eryaman tesisat tamir ustası, Eryaman su tesisat arıza bulma, Eryaman su borusu yenileme, Eryaman su tesisatı döşeme, Eryaman kalorifer tesisatı yapan usta.
Eryaman su tesisatçısı

Servis bölgelerimiz

Altay Mahallesi su tesisatçısı, Şehit Osman avcı Mahallesi su tesisatçısı, Eryaman Mahallesi su tesisatçısı, Güzelkent Mahallesi su tesisatçısı, Yavuz selim Mahallesi su tesisatçısı, Şeyhşamil Mahallesi su tesisatçısı, Tunahan Mahallesi su tesisatçısı, Devlet Mahallesi su tesisatçısı, Ata Mahallesi su tesisatçısı, Susuz Mahallesi su tesisatçısı, Göksu Mahallesi su tesisatçısı.

Eryaman Su Tesisatçısı
Bizi Arayın
Whatsapp