Petek Temizleme Batıkent

Kimyasal İlaçlı Petek Temizleme Servisi

Peteklerinizin altı ısınmıyorsa temizlik zamanı gelmiş demektir. Kışın evinizin sıcak olması ve doğalgaz faturalarınızın yüksek gelmemesi için tesisatınızın bakımına dikkat etmelisiniz. Kış gelmeden kombi bakımı ve petek temizleme hizmeti almalısınız. Petek temizleme Batıkent  servisimize ulaşırsanız bu konuda her türlü bilgiyi ve desteği alabilirsiniz.

Batıkent Petek Temizleme:

✔ Detaylı Temizlik

Batıkent Petek temizliği:

✔ Garantili Hizmet

Servis Çağır:

0555 898 17 09

petek temizleme

Petekler Isıtmıyor Ne Yapmalıyım

Isınmayan doğalgaz peteği için ilk yapılması gereken vanalarını kontrol etmeniz. Vanalar saat yönünün tersine açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi su basıncı kontrol edilir. Basınç belli bir seviyenin altına düşerse kombi arıza durumuna geçer ve sistemi ısıtmaz. Petekleriniz hala ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu durum sizlerin müdahale edebileceği bir durum değildir. Batıkent petek temizleme firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede Batıkent' de petek temizliği yapan ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlayacak ve oluşan bu sorunu ortadan kaldıracaktır.
şimdi ara

Batıkent Makineli Petek Temizleme

Kombinizi yeterince yüksek ayarda yakmanıza rağmen ısınmayan petek sorunuyla karşılaşıyorsanız, doğalgaz faturalarınız yüksek geliyorsa Batıkent Petek temizleme Servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Kalorifer tesisatı sistemi, kombi petekler içerisinde bulunan su  kombi aracılığıyla ısınarak sistemde devir daim etmesiyle sağlanır. Sistem de dolaşan su kirli paslı ise devir daim yavaş olacağı için eviniz ısınmayacaktır.

Batıkent Doğalgaz Kombi Petek Temizliği

Batıkent Doğalgaz Petek temizliği ne kadar zamanda yapılır. Temizliğin yapılma süresi minimum 1 saat kadar sürmektedir. Petek temizleme işlemi peteklerin kirlilik durumuna göre uzayabilir. Batıkent Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.

batıkent petek temizliği

Peteklerin Altı Isınmıyor Çözümü

Bu soruyu her yerde duyarız sebebi: kombi kalorifer sistemi içerisinde bulunan suyun zaman la petek içlerinde paslanmaya sebep olmaktadır tesisat sisteminin çalışmaması halin de petek içerisin de biriken miril pas ve tortular peteğin alt kısmına çökecek ve su kanallarını  tıkayacaktır buda sizlere %30fatura %40 ısı kaybı olarak yansıyacaktır

Ne Zaman Petek Temizliği Yaptırmalıyım?

Petekleriniz eski performansını yitirdiğinde aşağıdaki şikayetleri yaşıyorsanız tesisatınızda tıkanıklık var demektir. Peteklerinizin az ısınma sebeplerinin %95`i tesisatınızdaki aşırı kirlenmeden kaynaklandığı için petek temizliği yapılır.
1- Peteklerin alt kısmı ısınmıyor,
2- Petekler az ısınıyor,
3- son petek ısınmıyor,
4- Kombi devir dayım yapmıyor,
5- kombi arızaya geçiyor,
6- Kombi filtresi tıkanıyor,   

Bu durumları yaşadığınız zamanlarda 
makineli petek temizliği servisimizi arayarak  deneyimli ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.

​Petek temizliği zorunlu ve faydalı bir uygulamadır.
şimdi ara

Batıkent Petek Temizleme Fiyatları

Firmamız petek temizliği, kombi bakımı konusunda ücretleri her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Ankara’da petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizleme Ankara Servisimiz, Ankara ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kombi Petek Temizliği Gereklimi

Petek temizliği yapılmayan sistemlerde, kombiden çıkan sıcak suyun petek kanalları içinde dönüş yapamayacağı için sıcak su soğumaya başlar. Petek içerisinden dönüş yapamayan su ısı kaybına uğrar ve az ısınır çok ödersiniz. Peteğin altı ısınmıyor, petekler soğuk oluyor, peteğin yarısı neden ısınmıyor, son petek ısınmıyor, odalarda ısınmayan petek var, gibi şikâyetleri her zaman duyuyoruz. Kalorifer sisteminiz düzenli çalışması için petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir.

Batıkent İlaçlı Kombi Petek Temizliği

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Batıkent Petek Temizleme Firması

Ankara Batıkent radyatör petek temizleme, Batıkent radyatör temizliği, Batıkent kombi petek temizleme, Batıkent tesisat yıkama, Batıkent petek temizleme fiyatları, Batıkent tesisat temizliği, Batıkent kimyasallı petek temizleme, Batıkent makineli petek temizleme,

Batıkent Petek Temizliği Yapan Usta

Turgut Özal Mahallesi petek temizleme, Kardelen mahallesi petek temizleme, KentKop mahallesi petek temizleme, Yeni batı mahallesi petek temizleme, Uğur Mumcu mahallesi petek temizleme, İlkyerleşim mahallesi petek temizleme, İnönü mahallesi petek temizleme, Ergazi mahallesi petek temizleme, Batı Sitesi mahallesi petek temizleme, Ostim mahallesi petek temizleme,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleme Batıkent
Bizi Arayın
Whatsapp