Su Tesisatı Gölbaşı

Gölbaşı Su Tesisat Tamiri

Ev ve işyerinizde  su patlaması, su kaçağı, su sızıntısı, tıkalı klozet, tıkalı duş gideri, tıkalı mutfak gideri gibi bir sorun olduğunda ya da musluk contası değişimi, batarya montajı, musluk tamiri, klozet tamiri, klozet montajı v.s arıza ve tamir işleriniz olursa Su tesisatı Gölbaşı servisimiz le iletişime geçebilirsiniz.  Deneyimli ustalar ve teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Su Kaçak Tespiti 

ayda tesisat

Gölbaşı Klozet Tamiri ve Montajı

Su Tesisatı Gölbaşı servisi, Klozet tamiri, klozet iç takım değişimi, sifon tamiri, klozet su sızdırması, gömme rezervuar tamiri, gömme rezervuar  iç takım değişimi, gömme rezervuar montajı gibi
tamir ve montaj işlerinizi deneyimli ustalarımız teknolojik cihazlarla yapılmaktadır.

Klozet Tamir Ve Montajı 

Gölbaşı Termal Kamera ile kaçak su tespiti

Evinizde ve işyerinizde muhtemelen başınıza gelebilecek sorunlardan birisi de  tesisat sisteminde oluşan su kaçaklarıdır.
Su kaçak tespiti Ankara servisimizi arayarak termal kamera ve akustik dinleme cihazlar ile ustalarımız sorun olan bölgeyi bulup fayans ve parkelerinizi  kırılmadan tamirini en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti 

şimdi ara

Gölbaşı kimyasallı Petek Temizleme

Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır.
Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır. 

Kimyasallı Petek Temizleme 

Gölbaşı Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma

Başımıza gelmesini istemeyeceğimiz kötü olaylardan birisi tuvalet tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, yağmur inişi tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, pis su gider borusu tıkanıklığı gibi sorunlardır.
Tıkalı Kanal Açma Ankara servisimiz gider  borularını kırmadan,  pis su gider sistemine zarar vermeden, kameralı görüntüleme ve tıkalı kanal açma ekipmanları ile sorunu en kısa sürede gidermektedir.

Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma 

Gölbaşı su tesisatçısı

Gölbaşı su tesisatçısı, Gölbaşı su tesisat ustası, Gölbaşı en yakın su tesisatçısı, alo tesisat, Gölbaşı acil tesisatçı, Gölbaşı acık tesisatçı, Gölbaşı sıhhi tesisat ustası, Gölbaşı su ustası, Gölbaşı de tesisatçı, Gölbaşı en yakın su tamircisi, Gölbaşı su tesisat montajı, Gölbaşı gömme rezervuar su kaçağı, Gölbaşı gömme rezervuar tamiri, Gölbaşı tesisat onarımı, Gölbaşı batarya montajı, Gölbaşı su tesisatı tamir servisi, Gölbaşı tesisat tamir ustası, Gölbaşı su tesisat arıza bulma, Gölbaşı su borusu yenileme, Gölbaşı su tesisatı döşeme, Gölbaşı kalorifer tesisatı yapan usta,

Gölbaşı sıhhi tesisat ustası

Akasya Mahallesi su tesisatçısı, Saraykent Mahallesi su tesisatçısı, Odabaşı Mahallesi su tesisatçısı, Ürgen paşa Mahallesi su tesisatçısı, Narlıca Mahallesi su tesisatçısı, Ekinci Mahallesi su tesisatçısı, Serinyol Mahallesi su tesisatçısı, Akevler Mahallesi su tesisatçısı, Küçükdalyan Mahallesi su tesisatçısı, Esenlik Mahallesi su tesisatçısı, Aksaray Mahallesi su tesisatçısı, Altınçay Mahallesi su tesisatçısı, Ceprail Mahallesi su tesisatçısı, Emek Mahallesi su tesisatçısı, Gazi Mahallesi su tesisatçısı, Ovakent Mahallesi su tesisatçısı, Cumhuriyet Mahallesi su tesisatçısı, Kuzeytepe Mahallesi su tesisatçısı, Su Tesisatı Gölbaşı tesisat ustası,

Gölbaşı su tesisat firması

*Su tesisatı tamiri, *Musluk arızası, *Duş Bataryası tamiri, *Mutfak Batarya tamircileri, *Lavabo Batarya tamiri, * bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi, tadilat  *bağlantısı, *termosifon, *şohben montajı  *kombi petek montajı, *kombi petek temizleme, *Banyo dolabı montajı, *Banyo vitrifiye montajı, *Hilton Lavabo montajı, *Su tesisatı servisi, *Sifon tamiri, *klozet Kaçak tamiri, *Rezervuar iç takım tamiri, *küvet montajı, *Pis su kaçağı tespiti, *Pis su tıkanık tespiti, *su tesisatı tamiri, *Su ve doğal gaz tesisatı tamiri, *Doğal gaz kaçağı bulma, *Kırmadan su kaçağı tespiti, *güneş enerji tamiri, nöbetci sucu, su tamirçisi,

ANKARA SU TESİSATCISI  -  ANKARA SU TESİSAT USTASI

Su Tesisatı Gölbaşı