Su Kaçak Tespiti ümitköy

Ümitköy Termal Kameralı Su Kaçak Tespit

kendi evinizde, komşunuzun ya da arkadaşınızın evinde, su kaçağı sorunu yaşamışsınızdır. Duvarlarınız ve tavanınız nemlenme, terleme, komşudan su sızıntısıyla ilgili şikayet gelmiş, duvar sararması, rutubet, kötü kokular etrafınızı sarmıştır. Tuvalet, banyo, mutfaklarda Sık sık görülen su kaçakları birçok sebepten meydana gelir. Boruların yüksek basınç sonucu patlaması, boruların çatlaması ya da kırılması, boru delinmesi,  tesisat malzemelerinin defolu olması veya ustanın hatasından kaynaklı boruda su kaçağı görülebilmektedir.

şimdi ara

Su kaçağının tespit edilmesi için, öncelikle sızdırmazlık testi yaptırmalısınız. Bu testin sonucunda sorun bulunursa, akustik dinleme cihazı ile sızıntı olan bölgeden tek fayans sökülerek kaçak tamiri yapılır. Şayet sorun, temiz su tesisatında değilse, o zaman su kaçağı tespiti için pimaş borularda sisteme giren kameralar devreye girer ve klozet, lavabolar, ana giderler, gider içleri ile küvetler kontrol edilir. Eskiden bu gibi durumlarda eve çağırılan mahalle tesisatçısı, su kaçağını bulabilmek için tahmine dayalı kırma işlemini başlatacaktı kaçak olan bölgeyi buluna kadar kırma işlemi devam edecekti. Bütün duvarınız, fayansınız ve parke kırıp dökülerek su kaçağına ulaşırlardı.
su kaçak tespiti ümitköy

Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Kırmadan kaçak bulma işleminde su kaçak arızası oluşan boruyu noktasal tespit eder, Su kaçak tamiri için tespit edilen boru üzeri açılarak Patlak boru tamiri yapılmaktadır. Su kaçak tespit ümitköy servisimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Bilğisayarlı Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı bulma ve Su kaçak tamiri  uzman tesisatçı olmadan müdahale edilmesi imkânsızdır. Ayda tesisat olarak bu durumlarla karşılaşmanız durumunda uzman tesisatçı çağırmanızı tavsiye deriz. Dilerseniz  Su kaçağı tespiti ümitköy servisimizi araya bilirsiniz.  Ankara nın her yerine servisimiz vardır. Uygun fiyat politikasıyla patlayan su borusunun yerini noktasal tespit edip, onarımını yaparız.
Bilgisayar destekli cihazlarımız ile tüm tesisatlarınızı kontrol ederiz
Pis su, kalorifer tesisatı ve su tesisatını kontrol ederiz
Tecrübeli ekibimiz su kaçağının olduğu noktayı tespit eder ve onarım için sizden onay bekler
Onarımı dilerseniz bize dilerseniz var ise, kendi tesisatçınıza yaptırabilirsiniz
Su kaçağı ve patlak su borusu nu biz tamir eder ve onarımı yaparsak, yaptığımız iş için garanti veririz

su kaçak tespiti

Bina Girişine Basınç Düşürücü Vana Takılması

su basıncı yüksek mahallelerde daire giriş su borularına basınç düşürücü vana takılması, su basıncından kaynaklı su borusu patlaması, batarya patlaması, fileks batlaması ortadan kalkacaktır.

Detaylı Bilği
Su Kaçak Tespiti 
Cihazla Su Kaçağı Tespiti 
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçak tespiti hizmetlerimiz

Ümitköy bilgisayarlı su kaçağı tespiti, Ümitköy robotla su kaçağı bulma, Ümitköy su tesisat kaçağı tespiti, Ümitköy banyo su kaçağı bulma, Ümitköy termal kamera ile su kaçak tespiti, Ümitköy tesisat su kaçağı tespiti, Ümitköy kameralı su tesisatçı, Ümitköy kamera ile su kaçağı bulma, Ümitköy kırmadan su kaçağı bulma, Ümitköy tesisat tamiri, Ümitköy su kaçağı bulma, Ümitköy su tesisatı arıza tespiti, Ümitköy su kaçağı bulma servisi, Ümitköy su tespiti, Ümitköy su sızıntısı tamiri, Ümitköy su borusu kaçak tamiri, Ümitköy kaçak su bulma, Ümitköy su kaçağı tamiri, Ümitköy su kaçak tespiti nasıl yapılır, Ümitköy duvarda su sızıntısı tespiti, Ümitköy alt kata damlayan su kaçağı, Ümitköy üst kattan su sızıntısı tespiti, Ümitköy pis su gider su kaçağı bulma, Ümitköy pimaş su kaçağı bulma, Ümitköy tuvalet su kaçağı bulma, Ümitköy noktasal su kaçak tespiti, Ümitköy su kaçağı bulan usta, Ümitköy su kaçağı bulan firma,

Su Kaçak Tespiti ümitköy