Petek Temizleme Eryaman

Eryaman Kimyasallı Petek Temizleme Servisi

Eryaman Petek temizliği makine ve kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır. Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır. 
Eryaman petek temizleme

Neden Peteklerin Altı Soğuk Üstü Sıcak

Kış aylarında yüksek derece de yaktığınız kombiniz radyatör ve peteklerin alt kısmını ısıtamıyorsa tesisat sisteminde pas ve tortu oluşmuş ve bu durumdan kaynaklı petek kanalları tıkanarak suyun devir daim yapmasını engellemiştir. Sistem içerisinde dolaşamayan sıcak su tıkalı petek kanallarını ısıtamadığı için peteklerin altı soğuk üst kısmı sıcak olacaktır. Bu durumun düzelmesi için firmamızla iletişime geçebilir ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlana bilirsiniz.
şimdi ara

Neden Peteğin Altı Isınmıyor

Kalorifer peteklerinden sadece bir tanesinin altı ısınmıyorsa, petekte hava olabilir. Bu durumda, peteğin havası alınmalıdır. Havası alındıktan sonra da peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda peteğin temizlenmesi gerekir. Kombi filtresinin tıkanması sonucu da peteklerde sıkıntı yaşanabilir. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir. Eryaman petek temizleme  servisimiz sizlere bu konuda profesyonel destek verecektir.​​

Petekler Isınmıyor Ne Yapmalıyım

Isınmayan kalorifer peteği için ilk yapılması gereken vanalarını kontrol etmeniz. Vanalar saat yönünün tersine açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi su basıncı kontrol edilir. Basınç belli bir seviyenin altına düşerse kombi arıza durumuna geçer. Kombinin göstergesine bakmayana kadar arıza durumunda olduğu fark edilmez. Petekleriniz hala ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu durum sizlerin müdahale edebileceği bir durum değildir. Eryaman petek temizleme firması ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede Eryaman da petek temizliği yapan ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlayacak ve oluşan bu sorunu ortadan kaldıracaktır.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır

Kimyasal lı petek temizliği yapılması iki yılda gerçekleşir. Temizlenmeyen peteklerde ısınma sorunu başlar altı ısınmayan az ısınan petekler sorunları nedeniyle genel olarak kimyasallı petek temizliği yapılmaktadır. Temizlenmeyen peteklerde sistem içerisinde bulunan pisliğin zemine çökmesi ve burada sertleşmesine sebep olmaktadır. Bu durum peteklerin alt kısmının ısınmamasına az ısınmasına kombinin verdiği sıcaklığın peteklere yansımamasına peteklerin eşit olarak ısınmamasına sebep olmaktadır. Petek temizleme eryaman servisi olarak deneyimli usta ve teknolojik cihazlarla ile makineli temizlik yaparak ısınmayan evlerinizi ısıtıyoruz.

Neden Kombi Petek Temizliği yaptırmalıyım? 

Kalorifer Petek Bakımı ve Kombi Petek Bakımının Avantajları Nedir?
Yakıt tasarrufu sağlar, Peteklerin dengeli ve daha çabuk ısınmasını sağlar, Kombinizin ve peteklerinizin ömrünü uzatır, Kombinin 
gürültüsüz ve ekonomik çalışmasını sağlar, Yakıt ta ve faturada tasarruf sağlar

eryaman kombi petek temizleme

Petekler Ne Kadar Sürede Temizlenmeli

Kullanmakta olduğunuz peteklerin alt veya üst kısımlarında ısınmayan bölgeler varsa, musluklardan az yada hiç su gelmiyorsa, siyah yada koyu kahverengi pis su geliyorsa, kombiniz normale göre sesli çalışıyor veya sıcak suyunuz düzensiz olarak geliyorsa, petekler ısınmıyor veya yerden ısıtma sistemlerinde bölgesel ısınma problemleri yaşanıyorsa petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir.

Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir

Eryaman Petek Kombi Temizleme kalorifer sisteminizin daha verimli bir şekilde ısıtmaya yardımcı olur, böylece enerji maliyetlerini düşürür. Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları temizler. Radyatörlerde ve dahili ısıtma elemanlarında korozyonu önlemeye yardımcı olur. Petekler oluşan soğuk noktaları yok eder. Kombi pompasının ses yapmasını önler. Isıtma sisteminizin yaşlandıkça ürettiği gürültüyü (kettling) azaltır. Kombinizin ömrünü uzatır. Yeni bir kombi taktırıyorsanız, radyatör veya petekleri değiştiriyorsanız, herhangi bir pas, tortu kalıntısının yeni malzemeyi tıkamaması için önce kombi petek temizliğini yaptırmanızı öneririz.
şimdi ara

Eryaman Petek Temizleme Fiyatları

Eryaman kombi petek temizleme ücretleri her geçen Sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Ankara’da petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizleme Eryaman Servisimiz, Eryaman ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Eryaman İlaçlı Petek Temizliği

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Eryaman Petek Temizleme firması

Eryaman radyatör petek temizleme, Eryaman kombi petek temizleme, Eryaman tesisat yıkama, Eryaman kombi petek temizliği, Eryaman petek temizleme fiyatları, Eryaman tesisat temizliği, Eryaman kimyasallı petek temizleme, Eryaman makineli petek temizleme, Eryaman alüminyum petek temizleme, Eryaman ilaçlı petek temizleme servisi,
şimdi ara

Eryaman petek temizliği yapan usta

Altay Mahallesi petek temizleme, Şehit Osman avcı Mahallesi petek temizleme, Eryaman Mahallesi petek temizleme, Güzelkent Mahallesi petek temizleme, Yavuz selim Mahallesi petek temizleme, Şeyhşamil Mahallesi petek temizleme, Tunahan Mahallesi petek temizleme, Devlet Mahallesi petek temizleme, Ata Mahallesi petek temizleme, Susuz Mahallesi petek temizleme, Göksu Mahallesi petek temizleme,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleme Eryaman
Bizi Arayın
Whatsapp