Petek Temizleme Eryaman

Eryaman Petek Temizleme

Petek temizliği makine ve kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır. Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır. 
eryaman petek temizleme

Neden Peteğin Altı Isınmıyor?

*Kalorifer peteklerinden sadece bir tanesinin altı ısınmıyorsa, petekte hava olabilir. Bu durumda, peteğin havası alınmalıdır.
*Havası alındıktan sonra da peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda peteğin temizlenmesi gerekir. Kombi filtresinin tıkanması sonucu da peteklerde sıkıntı yaşanabilir. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir. 
Eryaman petek temizleme  servisimiz sizlere bu konuda profesyonel destek verecektir.​​

şimdi ara

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Kimyasal lı petek temizliği yapılması iki yılda gerçekleşir. Temizlenmeyen peteklerde ısınma sorunu başlar altı ısınmayan az ısınan petekler sorunları nedeniyle genel olarak kimyasallı petek temizliği yapılmaktadır. Temizlenmeyen peteklerde sistem içerisinde bulunan pisliğin zemine çökmesi ve burada sertleşmesine sebep olmaktadır. Bu durum peteklerin alt kısmının ısınmamasına az ısınmasına kombinin verdiği sıcaklığın peteklere yansımamasına peteklerin eşit olarak ısınmamasına sebep olmaktadır. Petek temizleme eryaman servisi olarakdeneyimli usta ve teknolojik cihazlarla ile makineli temizlik yaparak ısınmayan evlerinizi ısıtıyoruz.

Neden Kombi Petek Temizliği yaptırmalıyım? 

Kalorifer Petek Bakımı ve Kombi Petek Bakımının Avantajları Nedir?
Yakıt tasarrufu sağlar.
Peteklerin dengeli ve daha çabuk ısınmasını sağlar.
Kombinizin ve peteklerinizin ömrünü uzatır.
Kombinin gürültüsüz ve ekonomik çalışmasını sağlar.
Yakıt ta ve faturada tasarruf sağlar

Temizlik detayı
Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Petek Temizleme Hizmetlerimiz

Eryaman radyatör petek temizleme, Eryaman radyatör temizliği, Eryaman kombi petek temizleme, Eryaman tesisat yıkama, Eryaman kombi petek temizliği Eryaman petek temizleme, Eryaman petek temizleme yıkama, Eryaman evde petek temizleme, Eryaman petek temizleme fiyatları, Eryaman petek temizleme kimyasalı, Eryaman petek temizleme ilacı, Eryaman petek temizleme yorumları, Eryaman petek temizleme tavsiye, Eryaman radyatör temizleme, Eryaman tesisat temizliği, Eryaman petek temizleme videoları, Eryaman kimyasallı petek temizleme, Eryaman makineli petek temizleme, Eryaman alüminyum petek temizleme, Eryaman petek temizleme servisi,

Servis bölgelerimiz

Altay Mahallesi petek temizleme, Şehit Osman avcı Mahallesi petek temizleme, Eryaman Mahallesi petek temizleme, Güzelkent Mahallesi petek temizleme, Yavuz selim Mahallesi petek temizleme, Şeyhşamil Mahallesi petek temizleme, Tunahan Mahallesi petek temizleme, Devlet Mahallesi petek temizleme, Ata Mahallesi petek temizleme, Susuz Mahallesi petek temizleme, Göksu Mahallesi petek temizleme,

Petek Temizleme Eryaman