Taharet musluğu tamiri | Klozet Musluğu Tamiri

Ankara Taharet Musluğu Tamiri
Taharet musluğunu kapatırken çok fazla sıkmaktan dolayı conta eziliyor veya musluk başlığını tutan vida dişleri sıyrılıyor. Bir süre sonra taharet musluğu kapanmamaya başlar. Taharet musluğu kapanmıyor veya su damlatıyor ise ustalarımız tarafından gerekli bakım yapılır ve değişmesi gereken parçalar hakkında müşteri bilgilendirilir.

taharet musluğu tamiri

Ankara Taharet Musluğu Değiştirme

Tuvaletinizde buluna ve evinizin lavabo mutfak batarya bağlantılarında kullanılan taharet musluğu beklenmedik zamanlarda arıza yapabilir veya su kaçırabilir. Bu gibi durumlarda taharet musluğu tamiri yapan firma çağırmanız gerekir. Taharet musluğu tamiri konusunda bilginiz yoksa tamir ve montaj hatalarından kaynaklı bağlantı yerinde su kaçağı, gevşek takma, diş sıyırma veya duvar içerisinde bulunan bağlantı malzemesini çatlatmak gibi kötü sonuçlar doğabilir evinizi su basması riski ile karşılaşabilirsiniz. Böyle kötü durumlarla karşılaşmamak için taharet musluğu tamiri yapan usta bulmanız sizi olası risklerden koruyacaktır.
Taharet musluğu tamir yenileme

Ankara Klozet Musluğu Tamiri

Ankara gizli taharet tamir servisi, Taharet musluğu su kaçırmaya başladığında, zaman kaybetmeden değiştirilmesi ya da tamir ettirilmesi gerekmektedir. Bu işlemi siz yapmak istiyorsanız, yeni taharet musluğu ve teflon bant İngiliz anahtar, hazırlamalısınız. Ana vanayı kapatarak tesisata su gelmesini engelleyiniz. İngiliz anahtarı yardımı ile eski taharet musluğunu yerinden sökün. Yeni taharet musluğuna teflon bandı sardıktan sonra yerine monte edin. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra ana vanayı açın ve taharet musluğunda su kaçağı olup olmadığını kontrol ediniz. Taharet musluğunun montajını yapamadıysanız Ayda Tesisat Klozet taharet musluğu tamir servisimizi arayarak deneyimli ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.Ankastre taharet muslugu montajı, Ankastre taharet muslugu tamiri, Duvara gömülü taharet muslugu tamiri, Gizli taharet tamiri.
ayda tesisat  musluk tamiri

Ankara Musluk Tamircisi

Taharet musluğu tamir servisi olarak sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerinden lütfen iletişim kurmayınız. Ankara klozet musluğu tamir servisi.

Taharet musluğu tamiri | Klozet Musluğu Tamiri
Bizi Arayın
Whatsapp