Su Tesisatı Yenimahalle

Yenimahalle Su Tesisatı

Ev ve işyerinizde  su patlaması, su kaçağı, su sızıntısı, tıkalı klozet, tıkalı duş gideri, tıkalı mutfak gideri gibi bir sorun olduğunda ya da musluk contası değişimi, batarya montajı, musluk tamiri, klozet tamiri, klozet montajı v.s arıza ve tamir işleriniz olursa Su tesisatı Yenimahalle servisimiz le iletişime geçebilirsiniz.  Deneyimli ustalar ve teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Su Kaçak Tespiti 

Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma Yenimahalle

Başımıza gelmesini istemeyeceğimiz kötü olaylardan birisi tuvalet tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, yağmur inişi tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, pis su gider borusu tıkanıklığı gibi sorunlardır.
Tıkalı Kanal Açma Ankara servisimiz gider  borularını kırmadan,  pis su gider sistemine zarar vermeden, kameralı görüntüleme ve tıkalı kanal açma ekipmanları ile sorunu en kısa sürede gidermektedir.

Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma 

Yenimahalle Termal Kamera ile su kaçak bulma

Evinizde ve işyerinizde muhtemelen başınıza gelebilecek sorunlardan birisi de  tesisat sisteminde oluşan su kaçaklarıdır.
Su kaçak tespiti Ankara servisimizi arayarak termal kamera ve akustik dinleme cihazlar ile ustalarımız sorun olan bölgeyi bulup fayans ve parkelerinizi  kırılmadan tamirini en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti  

şimdi ara

Yenimahalle Klozet Tamiri

Klozet tamiri, klozet iç takım değişimi, sifon tamiri, klozet su sızdırması, gömme rezervuar tamiri, gömme rezervuar  iç takım değişimi, gömme rezervuar montajı gibi
tamir ve montaj işlerinizi deneyimli ustalarımız ve teknolojik cihazlarla yapılmaktadır.

Klozet Tamir Ve Montajı 

Yenimahalle Makineli Petek Temizleme

Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır.
Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır.

Kimyasallı Petek Temizleme 

Yenimahalle sıhhi tesisatçısı

Yenimahalle su tesisatçısı, Yenimahalle su tesisat ustası, Yenimahalle en yakın su tesisatçısı, alo tesisat, Yenimahalle acil tesisatçı, Yenimahalle acık tesisatçı, Yenimahalle sıhhi tesisat ustası, Yenimahalle su ustası, Yenimahalle de tesisatçı, Yenimahalle en yakın su tamircisi, Yenimahalle su tesisat montajı, Yenimahalle gömme rezervuar su kaçağı, Yenimahalle gömme rezervuar tamiri, Yenimahalle tesisat onarımı, Yenimahallet batarya montajı, Yenimahalle su tesisatı tamir servisi, Yenimahalle tesisat tamir ustası, Yenimahalle su tesisat arıza bulma, Yenimahalle su borusu yenileme, Yenimahalle su tesisatı döşeme, Yenimahalle kalorifer tesisatı yapan usta,

Yenimalle su tesisat ustası

Turgut Özal Mahallesi su tesisatçısı, Kardelen Mahallesi su tesisatçısı, Kentkoop Mahallesi su tesisatçısı, Demetevler Mahallesi su tesisatçısı, Yeni Batı Mahallesi su tesisatçısı, Ata Mahallesi su tesisatçısı, Serhat Mahallesi su tesisatçısı, Uğur Mumcu Mahallesi su tesisatçısı, Demetgül Mahallesi su tesisatçısı, İlkyerleşim Mahallesi su tesisatçısı, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi su tesisatçısı, İnönü Mahallesi su tesisatçısı, Çiğdemtepe Mahallesi su tesisatçısı, Yeşilevler Mahallesi su tesisatçısı, Pamuklar Mahallesi su tesisatçısı, Ergazi Mahallesi su tesisatçısı, Ergenekon Mahallesi su tesisatçısı, allesi su tesisatçısı, Beştepe Mahallesi su tesisatçısı, Özevler Mahallesi su tesisatçısı, Batı Sitesi Mahallesi su tesisatçısı, Karşıyaka Mahallesi su tesisatçısı, Varlık Mahallesi su tesisatçısı,

Ankara su tesisat firması

*Su tesisatı tamiri, *Musluk arızası, *Duş Bataryası tamiri, *Mutfak Batarya tamircileri, *Lavabo Batarya tamiri, * bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi, tadilat  *bağlantısı, *termosifon, *şohben montajı  *kombi petek montajı, *kombi petek temizleme, *Banyo dolabı montajı, *Banyo vitrifiye montajı, *Hilton Lavabo montajı, *Su tesisatı servisi, *Sifon tamiri, *klozet Kaçak tamiri, *Rezervuar iç takım tamiri, *küvet montajı, *Pis su kaçağı tespiti, *Pis su tıkanık tespiti, *su tesisatı tamiri, *Su ve doğal gaz tesisatı tamiri, *Doğal gaz kaçağı bulma, *Kırmadan su kaçağı tespiti, *güneş enerji tamiri, nöbetci sucu, su tamirçisi,

ANKARA SU TESİSATCISI  -  ANKARA SU TESİSAT USTASI

Su Tesisatı Yenimahalle