Etimesgut Petek Temizleme

Etimesgut Kimyasallı Petek Temizleme Servisi

Etimesgut Petek Temizleme, Kış mevsiminde peteğin altı ısınmıyor şikâyeti ile çok sık karşılaşırız. Soğuk havada kombiyi çalıştırma ihtiyacı hissettiğimiz zaman, peteklerin üstü sıcak altı soğuk olduğunu fark ederiz petek ısınmıyor veya peteğin altı ısınmıyorsa kalorifer sisteminde sorun olduğu anlamına gelir Etimesgut Petek Temizleme Servisi.

Etimesgut Petek Temizleme:

✔ Detaylı Temizlik

Etimesgut Petek temizliği:

✔ Garantili Hizmet

Servis Çağır:

0555 898 17 09

Etimesgut petek temizleme servisi

Petek Temizleme Nasıl Yapılır

Kombi peteklerin temizlenmesi, sandığı gibi petekler sökülerek yapılan ya da petek havası alınarak yapılan bir işlem değildir. Ayrıca hiçbir tadilat veya dağınıklıkta söz konusu değildir. Etimesgut petek temizleme servisimizden gelen ekipler sadece banyonuzu kullanırlar. Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombinin ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Petek temizleme makinesi çalıştırılarak temizlik işlemine başlanır. Petek temizleme cihazı su ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı suyu gönderip petek içindeki bulunan bütün tortuları parçalayarak temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için Etimesgut petek temizleme servisimizi arayabilirsiniz.
şimdi ara

Neden Kombi Petek Temizliği yaptırmalıyım? 

Kalorifer Petek Bakımı ve Kombi Petek Bakımının Avantajları Nedir?
Yakıt tasarrufu sağlar, Peteklerin dengeli ve daha çabuk ısınmasını sağlar, Kombinizin ve peteklerinizin ömrünü uzatır, Kombinin gürültüsüz ve ekonomik çalışmasını sağlar, Yakıt ta ve faturada tasarruf sağlar.

Petekler Isınmıyor Ne Yapmalıyım?

Petekleriniz ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu durum sizlerin müdahale edebileceği bir durum değildir. Etimesgut petek temizleme firması ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede Etimesgut de petek temizliği yapan ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlayacak ve oluşan bu sorunu ortadan kaldıracaktır.
ayda tesisat petek temizleme

Petek Koruyucu Kimyasal Ne İşe Yarar?

Petek temizliği sonrası ısıtma sistemine petek koruyucu kimyasal gereklimi?
Etimesgut' da petek temizleme uygulaması yaptıgımız dairelerde, ısıtma sistemine koruyucu kimyasal konulmasını öneriyoruz. Kombi petek Koruma kimyasalı, radyatör iç kanallarını, kolektör vanalarını, kombi içerisinde bulunan yanma odası ve kombi pompasını korumaktadır. Bu koruyucu kimyasal tesisat sistemini pas, tortu ve kireç oluşumundan korumaktadır. Koruyucu petek sıvısı iç bileşenleri itibari ile bazik özellikte olduğu için, kombi petek gibi ısınma sisteminde kaldığı süre boyunca sisteme zarar vermemektedir. Koruma kimyasalının ısıtma sistemine konulduğu zaman kısa sürede etkisini göstermektedir. Kombiniz çalıştırıldığında suyun döngüsüyle hareket halinde olan petek koruyucu sıvı peteklerinizi ve kombinizi korozyondan koruyacaktır. Sorunsuz kombi petek temizliği yaptıracaksanız ısıtma sistemi içerisine mutlaka kombi petek koruma kimyasalı eklenmelidir. Petek koruma kimyasalı kullanılan sistemlerde kullanılmayanlara göre ısı farkı açıkça görülmektedir. Ayda tesisat Etimesgut petek temizleme servisimizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etimesgut Doğalgaz Kombi Petek Temizleme

Etimesgut Doğalgaz Petek temizliği ne kadar zamanda yapılır. Temizliğin yapılma süresi minimum 1 saat kadar sürmektedir. Petek temizleme işlemi peteklerin kirlilik durumuna göre uzayabilir. Etimesgut Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.

Petek Temizleme Faydaları

Peteklerde eşit ve daha iyi ısınma,
Peteklerde % 40 ısı artışı,
Doğalgaz faturasından %30 varan tasarruf,
Kombinizin daha rahat çalışması,
Devir daim pompasının aşırı kirden sıkışma sorununun çözülmesine sebep olur.

​Petek temizliği zorunlu ve faydalı bir uygulamadır.
şimdi ara

Peteklerin Altı Neden Az Isınır

Kalorifer peteklerinden sadece bir tanesinin altı ısınmıyorsa, peteklerde hava olabilir. Bu durumda, peteğin havası alınmalıdır. Havası alındıktan sonra da peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda peteğin temizlenmesi gerekir. Bazı durumlarda, petek bağlantıları yanlış bağlandığı için istenilen verim elde edilmeyebilir. Bağlantıların değiştirilmesi gerekir. Düşük ihtimallerden biri de kalorifer peteğinin vanasında bulunan conta tıkanıklığa sebep ya da termostattık vana bozulmuş olabilir. Kombiye yakın olan petek ısınıyor ama uzaktaki peteklerin alt kısmı ısınmıyorsa, Reglaj ayarı yapılmalıdır. Bu ayarlama sorununuzu çözecektir. Kombi filtresinin tıkanması sonucu da peteklerde sıkıntı yaşanabilir. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir. Isıtma tesisatında bulunan bir kaçakta peteklerin altının ısınmamasına neden olabilir. Bu durumda termal kamera ile tesisat kontrol edilmeli ve kaçak tespit edilmelidir.

Etimesgut Petek Temizleme Fiyatları

Etimesgut de petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olan Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce Etimesgut kombi petek temizleme servisimizle görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizliği Etimesgut Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Etimesgut petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Etimesgut petek temizliği

Etimesgut Petek Temizliği Yapan Usta

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Etimesgut Kombi Petek Temizliği

Etimesgut radyatör petek temizleme, Etimesgut radyatör temizliği, Etimesgut kombi petek temizleme, Etimesgut tesisat yıkama, Etimesgut kombi petek temizliği, Etimesgut petek temizleme fiyatları, Etimesgut tesisat temizliği, kimyasallı petek temizleme, makineli petek temizleme, alüminyum petek temizleme, petek temizleme servisi, ilaçlı petek temizleme,

Etimesgut petek temizleme yapan firma

Eryaman Mahallesi petek temizleme, Süvari Mahallesi petek temizleme, Piyade Mahallesi petek temizleme, Topcu Mahallesi petek temizleme, Ahi mesut Mahallesi petek temizleme, Bağlıca Mahallesi petek temizleme, Alsancak Mahallesi petek temizleme, Elvan Mahallesi petek temizleme, İstasyon Mahallesi petek temizleme, 30 Ağustos Mahallesi petek temizleme, Göksu Mahallesi petek temizleme, Tunahan Mahallesi petek temizleme, Şehit Osman Avcı Mahallesi petek temizleme, Şeyh Şamil Mahallesi petek temizleme, Kazım Karabekir Mahallesi petek temizleme, Atakent Mahallesi petek temizleme, Ayyıldız Mahallesi petek temizleme, Oğuzlar Mahallesi petek temizleme, Yavuz Selim Mahallesi petek temizleme, Erler Mahallesi petek temizleme, Güzelkent Mahallesi petek temizleme, Atayurt Mahallesi petek temizleme, Fatih Sultan Mahallesi petek temizleme, Etimesgut Petek Temizleme,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Etimesgut Petek Temizleme
Bizi Arayın
Whatsapp