Basınç Düşürücü Vana Montajı Ve Basınç Ayarı

Ankara Basınç Düşürücü Regülatör

Basınç düşürücü vanalar her tesisatta takılması gereken vanalardır Şebekeden gelen yüksek basınçlı suların istenilen basınca düşürülmesini ve aynı basınçta sabitlenmesini sağlayan mekanik aksamlı bir cihazdır. Basınç düşürücü taktırmak evinizdeki su ile çalışan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi veya buna benzer makinelerin bozulmaması için yararlıdır.
basınç düşürüşü vana montajı

Basınç Düşürücü Nerelerde Kullanılır?

Tesisata gelen fazla basınç gece oluşur. Gece kullanım az olduğundan kaynaklı basınç artar. Su borusunda zayıf bir nokta varsa o kısımdan boru patlaması gerçekleşir. Su saatlerinin girişine takılan basınç düşürücüler tesisatınızın su basıncını dengeler. Basınç düşürücü ev, ofis, bina, villa gibi yapılarda kullanılmaktadır.
basınç düşürüşü regülatör montajı

Basınç Düşürücü Vana Montajı Nasıl Yapılır

Bina şebeke borusuna basınç düşürücü vana takmak için regülâtör üzerinde gösterilen ok işareti yönünde, yatay olarak su tesisatı girişine basınç düşürücü takma işlemi gerçekleştirilir. Basınç düşürücü regülâtör montajı için izolasyon vanaları (kelebek veya sürgülü vana v.b),hava tahliye vanası, ve pislik tutucu vanalar kullanılması tavsiye edilir. Bu işlem uzman kişilerce yapılmalıdır.
bizi arayın

Basınç Düşürücü Vana Ayarı Nasıl Yapılır?

Taktığımız basınç düşürücünün ayarı. Gerekli Alyan anahtar yardımıyla sağa çevirerek sıkıştırdığımız da basınç yükselir, gevşetme yönü sola çevirdiğimizde ise regülâtör su basıncını düşürür. Tesisat sistemine gerekli olan basınç Aralığı 3 bar ve 5 bar arasıdır.

Basınç Düşürücü Vana Takan Firma?

Basınç düşürücü sistem montajını uzman kişilere yaptırmak gerekir. Eğer sizin de yüksek basınçlı tesisatınız varsa firmamızı arayın sizlere yardımcı olalım. Ankara ve ilçelerine servisimiz Basınç Düşürücü Vana Montajı ve Basınç Ayarı yapmaktadır. Basınç Düşürücü Vana Fiyatları marka ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Basınç Düşürücü Vana Ne İşe yarar?

Şebekeden gelen yüksek basınçlı suyun basıncını tesisata zarar vermeyecek kadar düşürmeyi sağlar. Borular ve su ile çalışan makineler zarar görmesini engellemek için su tesisatı girişine basınç düşürücüler takılır.

Basınç Düşürücü Vana Montajı Ve Basınç Ayarı Yapan Firma Usta

Basınç düşürücü vana montajı, Basınç düşürücü valf montajı, Su basınç regülatörü, Su basınç düşürücü vana, Su tesisatı basınç düşürücü bağlayan firma, Su tesisat tanzik düşürücü montajı, Manometreli su basınç regülâtörü montajı, Su bar düşürücü, Su bar düşürücü fiyatları, Basınç düşürücü, Su basınç ayarlayıcı vana monte etmek, Basınç düşürücü valf bağlamak, Şebeke basınç düşürücü montajı, Basınç düşürücü bağlayan usta, Basınç düşürücü montaj yapan firma, Su basınç düşürücü vana ayarı, Basınç düşürücü bar ayarı, Bina şebeke hattına basınç düşürücü montajı, Basınç Düşürücü Vana Montajı Ve Basınç Ayarı.

Basınç Düşürücü Vana Montajı Ve Basınç Ayarı
Bizi Arayın
Whatsapp