Gömme Rezervuar Bakımı Asma Klozet Tamiri

Gömme Rezervuar nasıl Tamir edilir ?

Özellikle gömme rezervuar arızası arıza yaptığında servis hizmeti alınamayan ve usta bulunması zor olan bir arızadır.
gömme rezervuar iç takım modelleri

Gömme Rezervuarların iç takımlarında, zamanla contasının eskimesi ve kuruması, şamandıranın su dolumunu kapatmaması gibi arızalar nedeni ile klozet içerisine su sızıntıları meydana gelir. Tüm markaların yedek parçalarını bulmak maalesef imkânsızdır. Rezervuar iç takımların da tamir, rezervuar conta değişimi düzen tutmamaktadır. Bu sebeplerden dolayı sifon, şamandıra orijinali ile değişmektedir.

Gömme Rezervuar İç Takım Değişimi

Gömme rezervuarda sık karşılaşılan sorunlardan biri musluk açıldığında yeterli tanzikte su gelmemesidir. Bu arızanın sebebi asma klozet monte edilirken bağlantı spiralinin ezilmesi ya da katlanmasıdır.

Rezervuar Tamiri Nasıl Yapılır?

Dolduğunda suyu kesmeyen şamandıra arızası sıklıkla karşılaşılan bir arıza türüdür. Bu tip bir arızayla karşılaşıldığında şamandıra tamiri yapan firmamızdan destek isteye bilirsiniz.

  • Sifonda bulunan doldurma grubu suyu almayı kesmiyordur.
  • Sifonda bulunan boşaltma grubu contası eskimiştir.
  • Her ki durumda da rezervuar iç takımının değiştirilmesi sorunun çözümü olacaktır.
    şimdi ara

Taharet Musluğu Tamiri ve Değiştirme

Taharet musluğu su kaçırmaya başladığında, acil bir şekilde değiştirilmesi ya da tamir ettirilmesi gerekmektedir. Ayda Tesisat firmamızla iletişime geçerek asma klozet tamirini yaptıra bilirsiniz.
klozet musluğu tamiri ve değiştirmek

Hizmetlerimiz

GEBERİT Gömme Rezervuar tamiri, VİTRA Gömme Rezervuar tamiri, SİAMP Gömme Rezervuar tamiri, VİSAM Gömme Rezervuartamiri, JAPAR Gömme Rezervuartamiri,  KALE Gömme Rezervuartamiri, GROHE Gömme Rezervuar tamiri, DURAVİT Gömme Rezervuar tamiri, GREZ Gömme Rezervuar tamiri, ECA Gömme Rezervuar tamiri, İDEVİT Gömme Rezervuar tamiri, CEREAVİT Gömme Rezervuar tamiri, SEREL ECA Gömme Rezervuar tamiri, SANIT  Gömme Rezervuar tamiri, asma klozet tamiri, asma klozet tamir servisi, klozet iç takım değiştirme, klozet musluğu tamiri, 

AydaTesisat Ankara ve İlçelerinde hizmet vermektedir.

Gömme Rezervuar Bakımı Asma Klozet Tamiri