Yenimahalle Petek Temizleme

Yenimahalle Kimyasallı Petek Temizleme Servisi

Yenimahalle petek temizliği, kombiden sonraki kalorifer tesisatı petek temizleme kimyasalı ile makine eşliğinde temizlenmesidir. Çoğunlukla peteklerde sıcaklık tam olarak iletilmediğinde, peteklerin havası alınarak bu sorunun ortadan kalkacağı fikri yaygındır. Peteklerin havasını alarak peteklerden verim almak mümkün değildir. Bunun sebebi tesisatın kapalı devre çalışması ve bu esna içerisinde Daimi dolaşımda olan suyun, korozyon oluşumu, tortu, kireç, pas oluşumu, kullanıma bağlı olarak da çamur balçıklar oluşturmaktadır. Kirli su, tesisat içerisinde olduğu müddet zarfında, kapalı devrede hat içerisi çamur halindedir. Vakit ilerledikçe kapalı devrede oluşan çamurlu, boru ve petek içerisinde pas katmanı oluşturmaktadır. Yenimahalle Kalorifer tesisatı petek temizliği, bu durumların ortadan kalkması için yapılması şart olan elzem uygulamadır.
Yenimahalle petek temizliği

Kalorifer Peteklerinin Altı Isınmıyor

Kombinizi yüksek derecelerde çalıştırmanıza rağmen her kış çok yüksek doğalgaz faturaları ödüyorsanız, kombi ve peteğiniz için bakım ve temizlik vakti gelmiştir. Günümüzde artık her yerde kalorifer ve kombi kullanımı mevcuttur. Kullanılan bu sistemlerde bazı dikkat edilmesi gereken işlemler bulunmaktadır. Öncelikle ısınma sorunlarıyla karşılaşmamak için petek temizliği ve kombi petek bakımı belirli aralıklarla yapılmalıdır. Petek temizliği ve bakım süresi dolmadan yenimahalle de petek temizliği yapan firmamızla iletişime geçip detaylı bilgiyi alabilirsiniz.
Kalorifer petek temizliği zorunlu bir uygulamadır. İşlem yapılmış peteklerde %30 doğalgaz tasarrufu %40 ısı artışı sağlanmaktadır.

Doğalgaz Petek Temizleme

Evde petek temizliği ne kadar zamanda biter?
Doğalgaz petek temizleme, yapılma süresi minimum 1 saat kadar zaman süre gelir ve bu zamanlama kirlilik durumuna göre uzayabilir. Yenimahalle Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.

şimdi ara

Yenimahalle Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Kimyasallı petek temizliği yapılması iki yılda gerçekleşir. Temizlenmeyen peteklerde ısınma sorunu başlar altı ısınmayan az ısınan petekler sorunları nedeniyle genel olarak kimyasallı petek temizliği yapılmaktadır. Temizlenmeyen peteklerde sistem içerisinde bulunan pisliğin petek zeminine çökmesi ve burada sertleşmesine sebep olmaktadır. Bu durum peteklerin alt kısmının ısınmaması ve peteklerin az ısınmasına kombinin verdiği sıcaklığın peteklere yansımamasına peteklerin eşit olarak ısınmamasına sebep olmaktadır. Altı ısınmayan petekler, yada az ısınan petekleriniz varsa yenimahalle petek temizliği servisimizle iletişime geçebilirsiniz.
tıkalı filtre ve pis su

Yenimahalle Merkezi Sistem Kalorifer Petek Temizleme

Kalorifer Sisteminde yoğun halde dolaşan tortular, suyun spiral çizerek dönen su ısı iletim kat sayısını ve pompa verimini düşürür. Dolayısıyla yakıt harcamasını da artırır. Örneğin bir radyatörden alınan kalori 700 iken 500 kaloriye düşerek, bunun sonucunda kombi daha çok çalışıp gaz tüketimini artıracaktır. Bu sebepten dolayı partikül oluşumunu engellemek için petek temizliği yapılmalıdır. Kimyasallı Petek Temizliği Ankara servisi olarak kullandığımız kimyasalın en önemli özelliği; kalorifer suyu içerisinde dolaşan pas parçalarını mikro düzeye indirip, birleşmesini engellemesidir.

Yenimahalle Petek Temizleme Fiyatı

Firmamız petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretleri her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Yenimahalle petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizleme Yenimahalle Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Temizlik detayı
Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

şimdi ara

Yenimahalle Petek Temizleme Firması

Ankara Yenimahalle radyatör petek temizleme, yenimahalle radyatör temizliği, kombi petek temizleme, tesisat yıkama, kombi petek temizliği, petek temizleme, petek temizleme yıkama, evde petek temizleme, petek temizleme fiyatları, petek temizleme kimyasalı, petek temizleme ilacı, petek temizleme yorumları, petek temizleme tavsiye, radyatör temizleme, tesisat temizliği, petek temizleme videoları, merkezi sistem petek temizliği.
kimyasallı petek radyatör temizleme

Yenimahalle Petek temizleme yöntemleri

Turgut Özal Mahallesi petek temizleme, Kardelen Mahallesi petek temizleme, Kentkoop Mahallesi petek temizleme, Demetevler Mahallesi petek temizleme, Yeni Batı Mahallesi petek temizleme, Ata Mahallesi petek temizleme, Serhat Mahallesi petek temizleme, Uğur Mumcu Mahallesi petek temizleme, Demetgül Mahallesi petek temizleme, İlkyerleşim Mahallesi petek temizleme, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi petek temizleme, İnönü Mahallesi petek temizleme, Çiğdemtepe Mahallesi petek temizleme, Yeşilevler Mahallesi petek temizleme, Pamuklar Mahallesi petek temizleme, Ergazi Mahallesi petek temizleme, Ergenekon Mahallesi petek temizleme, allesi petek temizleme, Beştepe Mahallesi petek temizleme, Özevler Mahallesi petek temizleme, Batı Sitesi Mahallesi petek temizleme, Karşıyaka Mahallesi petek temizleme, Varlık Mahallesi petek temizleme.

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Yenimahalle Petek Temizleme
Bizi Arayın
Whatsapp