Batıkent Su Tesisatı

Batıkent Su Tesisatı Tamiri Onarım
Batıkent su tesisatçısı, Ev ve işyerinizde su patlaması, su kaçağı, su sızıntısı, tıkalı klozet, tıkalı duş gideri, tıkalı mutfak gideri gibi bir sorun olduğunda ya da musluk contası değişimi, batarya montajı, musluk tamiri, klozet tamiri, klozet montajı v.s arıza ve tamir işleriniz olursa Su tesisatı Batıkent servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ustalar ve teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.
su tesisatı batıkent

Batıkent Termal Kamera ile Kaçak Su Tespiti

 Muhtemelen başınıza gelebilecek sorunlardan birisi de tesisat sisteminde oluşan su kaçaklarıdır. Su kaçak tespiti Ankara servisimizi arayarak termal kamera ve akustik dinleme cihazlar ile ustalarımız sorun olan bölgeyi bulup fayans ve parkelerinizi kırılmadan tamirini en kısa sürede gerçekleştirmektedir.
şimdi ara

Batıkent Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma

Başımıza gelmesini istemeyeceğimiz kötü olaylardan birisi tuvalet tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, yağmur inişi tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, pis su gider borusu tıkanıklığı gibi sorunlardır.
Tıkalı Kanal Açma Ankara servisimiz gider borularını kırmadan, pis su gider sistemine zarar vermeden, kameralı görüntüleme ve tıkalı kanal açma ekipmanları ile sorunu en kısa sürede gidermektedir.

Batıkent Kimyasallı Petek Temizleme

Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır. Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır. 

Batıkent Klozet Tamiri ve Montajı

Klozet tamiri, klozet iç takım değişimi, sifon tamiri, klozet su sızdırması, gömme rezervuar tamiri, gömme rezervuar iç takım değişimi, gömme rezervuar montajı gibi tamir ve montaj işlerinizi deneyimli ustalarımız ile Ayda Tesisat servisimiz yapmaktadır.

BATIKENT SU TESİSAT HİZMETİ

Batıkent su tesisatçısı, Batıkent su tesisat ustası, Batıkent en yakın su tesisatçısı, alo tesisat, Batıkent acil tesisatçı, Batıkent acık tesisatçı, Batıkent sıhhi tesisat ustası, Batıkent su ustası, Batıkent de tesisatçı, Batıkent en yakın su tamircisi, Batıkent su tesisat montajı, Batıkent gömme rezervuar su kaçağı, Batıkent gömme rezervuar tamiri, Batıkent tesisat onarımı, Batıkent batarya montajı, Batıkent su tesisatı tamir servisi, Batıkent tesisat tamir ustası, Batıkent su tesisat arıza bulma, Batıkent su borusu yenileme, Batıkent su tesisatı döşeme, Batıkent kalorifer tesisatı yapan usta.

Batıkent Su Tesisat Ustası

Turgut Özal Mahallesi su tesisatçısı, Kardelen mahallesi tesisatçısı, KentKop mahallesi tesisatçısı, Yeni batı mahallesi tesisatçısı, Uğur Mumcu mahallesi tesisatçısı, İlkyerleşim mahallesi tesisatçısı, İnönü mahallesi tesisatçısı, Ergazi mahallesi tesisatçısı, Batı Sitesi mahallesi tesisatçısı, Ostim mahallesi tesisatçısı.
Batıkent su tesisatçısı

Batıkent Su Tesisatçısı

Batıkent Su tesisatı tamiri, Musluk arızası, Batıkent Duş Bataryası tamiri, Batıkent Mutfak Batarya tamircileri, Batıkent Lavabo Batarya tamiri, Batıkent bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi, tadilat bağlantısı, termosifon, Batıkent şohben montajı, kombi petek montajı, kombi petek temizleme, Banyo dolabı montajı, Banyo vitrifiye montajı, Hilton Lavabo montajı, Su tesisatı servisi, Sifon tamiri, klozet Kaçak tamiri, Rezervuar iç takım tamiri, küvet montajı, Pis su kaçağı tespiti, Pis su tıkanık tespiti, su tesisatı tamiri, Su ve doğal gaz tesisatı tamiri, Doğal gaz kaçağı bulma, Kırmadan su kaçağı tespiti, güneş enerji tamiri, nöbetçi sucu, su tamircisi, Batıkent Temiz su tesisatı montajı, Batıkent Pis su tesisatı Montajı, Banyo tesisatları, Tesisat değişiklikleri, Gider Borusu döşeme, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Batıkent Şofben tamiratları, Batıkent Rezervuar ve sifon tamirleri, Batıkent Küvet ve duş arızaları, Batıkent Şofben bağlantısı, Musluk ve batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Batıkent Klozet Tamiratı, Şofben Termosifon Montajı, Şofben Termosifon Tesisatı, Su Kolon borularının plastik paslanmaz tesisat boruları ile değişimi, Batıkent Çamaşır makinesı bağlantısı, bulaşık makinesı bağlantısı, Batıkent Lavabo ve klozet tıkanıklıklarının giderilmesi, Batıkent Süzgeç ve atık su hatlarının temizlenmesi, Batıkent Su kaçaklarının ve su sızıntılarının tespit edilip tamir edilmesi, Batıkent Atık su gider problemleri, Batıkent Su tesisat tamiri, musluk tamiri ve montajı, klozet ve rezervuar tamir ve montajı, Batıkent Su sayaç montajı, Batıkent Bulaşık Makinesi montajı Çamaşır Makinesi Bağlantısı, bina kalorifer tesisatı, daire kalorifer tesisat döşeme, kalorifer tesisatı tamiratı, Yerden ısıtma tesisat döşeme, Yerden kılıflı boru döşeme, Mobil ısıtma tesisatı döşeme, Yerden ısıtma tesisatı montajı, Batıkent Yerden ısıtma tesisat tamiri, soğuk su tesisatı, musluklara sıcak su çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Şofben tesisatı, Termosifon tesisatı, Güneş Enerjisi sistemleri Tesisatı, yangın tesisatı montajı, yangın dolabı montajı, termostattık vana montajı, yangın hortumu montajı, radyatör vanası montajı.

ANKARA SU TESİSATCISI - ANKARA SU TESİSAT USTASI

Batıkent Su Tesisatı
Bizi Arayın
Whatsapp