Tıkalı Tuvalet Borusu Açma Ankara

Tuvalet Borusu Tıkanıklık Açma

Tıkalı klozet giderleri artık bir problem olmaktan çıktı. Gelişen Teknolojik cihazlar etkisiyle kullanıma başlayan kameralı robot makinayla tuvalet gideri açan firmalar ortaya çıkmıştır. Tıkalı tuvalete gönderilen gider açıcı robot makine, tıkalı noktada bulunan cisimleri ya parçalar ya da sökerek dışarı çıkartır. Sonrasında cihazla tıkanıklık açan usta gidere, boru içini görüntüleme yapan kamera göndererek giderin içini kontrol eder. Giderde oluşan başka bir tıkanıklık noktası varsa tespit edilir ve gerekli önlemler alınır.

tıkalı dus gideri acma

Tuvalet Gideri Nasıl Açılır

Bu gibi durumlarda görüntülü cihazla tuvalet gideri açan firmaların uygulayacağı yöntemler de farklılık göstermektedir.

*    Hatalı döşenen pis su gider boruları .
*    Eğim verilmeyen pis su gider boruları .
*    Klozete kaçırılan bez, ıslak mendil 
*    Kalitesiz tuvalet kâğıtları
*    giderde erimeyerek tıkanmaya neden olabilir.

Tuvaletin pimaşı tıkandı, gibi bir sorun yaşamanız durumunda Tıkalı Tuvalet Borusu Açma işlemi yapılmalıdır. Tıkanıklığın sebebi zamanında tespit edilerek açıldığı takdirde kanal borusunda ilerleyen zamanlarda oluşabilecek tüm problemler de önceden bilineceğinden olası sorunların önüne geçilmiş olacaktır. Tıkalı gideri açan tesisatçı, pis su giderini görüntüler. Bu görüntüleme işlemi, tesisatın iç kısmı inçelenip logar tıkanıklığı açılması için ön bilği verir. Tıkalı tuvaleti açmak için, yapılacak en doğru uygulama robotla tıkalı tuvalet açan firmalardan destek almaktır. Tıkalı Tuvalet Borusu Açma servisimizi aradıgınızda, size makineli tesisatçı ekibimizi yönlendiriyoruz. Evinize gelip, kameralı tuvalet gideri açan ustalarımız, kısa süre içinde sorununuzun kaynağını bularak çözüme ulaştırıyor. 

şimdi ara

tıkalı klozet acma

Kırmadan Makine ile Tıkalı Logar Borusu Açma

Tıkalı tuvalet açma, Tıkalı klozet açma, Rögar açma, lagam açma, tıkalı süzgeç açma, tıkalı yagmurluk açma, Evye tıkanıklık açma, Lavabo tıkanıklık açma gibi tesisat tıkanıklarını tıkalı tuvalet borusu açma ankara servisimiz açsın. Firmamız mobil ekiplerle Ankara ve ilçelerine hizmet vermektedir. 

Tıkalı Tuvalet Borusu Açma Ankara