Cihazla Su Kaçağı Tespiti Ankara

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Ankara servisimiz konusunda uzmanlaşmış firmamız her türlü su kaçağını kırıp dökmeden son model akustik dinleme cihazlarıyla temiz veya pis su fark etmeksizin tespit ederek, talep ve onayınız dahilinde yine kırmadan dökmeden onarımını da yapmaktadır. Her türlü su kaçağının tespiti yapılır ve firmamızdan en iyi en hızlı ve en kaliteli hizmeti alırsınız. Su Kaçağı Bulma işleri için arayabileceğiniz firmamız yeriniz neresi olursa olsun aynı gün içinde servis imkanı sunan çözüm odaklı ve garantili olarak tespit ve onarım işlemleri yapmaktadır. Ayrıca tespiti tamamlandıktan sonra da tamiri için tekrar usta bulmanıza gerek yok. Tespiti yapan firmamız onarımını da yapacaktır. Gönül rahatlığı ile bizden hizmet alabilirsiniz çünkü garanti ve memnuniyeti sizlere sunuyoruz. Dairelerinizde ve iş yerlerinizde oluşan su kaçak tespitini yaptırmak su tesisatı kaçak bulma işleriniz için bize telefon edebilirsiniz. Su Tesisat işi bilinçli ustalar ve öz verili çalışmalarla yapılması gereken işlerdir. İşinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılması halinde ileride mutlaka bir sorun çıkacaktır. Bilinçsiz müdahale edilen tesisat sorunları sizi gereksiz masraf ve hem maddi hem manevi hasarlara yol açacaktır. Bu yüzden iş yaptıracağınız firma ve ustaları iyi araştırıp ve deneyimli firmalardan seçmelisiniz.
su kaçak tespiti

Bu konuda Ankara Su kaçağı tespiti servisimiz sizlere en iyi hizmeti sunan ustalarımızı yönlendirecektir. Su Kaçağı Bulma firması olarak deneyimli ekibimiz bir çok su sızıntıları ile önceden karşılaştığı için sizin sorunu da bulması fazla zaman almayacaktır. Su kaçak bulma elemanlarımız sadece bu iş için eğitilmiş olduğundan dolayı size vakit kaybettirmeden hızlı bir şekilde yer tespitini yapar. Evinizde veya işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit edebilmek için, Cihazla Su Kaçağı Tespiti Ankara servisimiz son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Firmamız yapılan tamiratlara 1 yıl garanti vermekteyiz. Su kaçağını bulamazsak ücret talep etmiyoruz.
bizi arayın

Cihazla Su Kaçak Tespiti

Akustik Dinleme cihazları Temiz su borularında su kaçağı tespiti çalışması akustik dinleme cihazı kullanmaktayız. Duvarlarda veya tavanlarda ıslaklığa sebep olan temiz su tesisatı kaçakları uzun süre tespit edilmediğinde su kaçağı olan bölgeye zarar vermektedir. Dinleme cihazı ile nokta atışı tespitler yapıyoruz ve böylelikle sadece arızanın olduğu yer kırılmış olur gereksiz masraflar ödemek zorunda kalmazsınız. Boru Görüntüleme Kamerası; Pis su borusu içerisine gönderdiğimiz boru görüntüleme kamerası ile kırık, çatlak, conta sıyırmalarından dolayı oluşan su sızıntıları, deneyimli ustalarımız tarafından tespit edilmektedir.
su kaçağı nasıl bulunur

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Duvarda veya tavanda ıslaklık, kabarma ve dökülme varsa,
Su faturanız hiç olmadığı kadar yüksek geliyorsa,
Parke ve fayanslarda su birikiyorsa,
Kombinin suyu sürekli eksiliyorsa,
Su saati dönmeye devam ediyorsa,

Tavanda rutubet beliriyorsa,
Fayans aralarında küflenme oluşuyorsa.


Kırmadan dökmeden su kaçağı bulma

kırmaya dökmeye son

Su Kaçak Tamiri

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Ankara servisimiz noktasal su kaçağı tespiti yaptığı için, minimum bir alan da tamir çalışmasını gerçekleştirmektedir. Uzman ustalarımız ve teknolojik cihazlarımız ile 7/24 profesyonel hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilği
Su Kaçak Tespiti 
Cihazla Su Kaçağı Tespiti 
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Ankara
Bizi Arayın
Whatsapp