Su Kaçağı Bulma Tamir Servisi

Ankara Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespit Servisi

Su kaçağı tamiri yapılmadan önce kaçağın yerini bulmak gerekir. Tesisata basınç kontrolü yapılarak hangi boruda kaçak olduğu aranır. Akustik ve bilgisayarlı su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra sonra tamir işlemi başlamaktadır. Günümüzde su kaçağı tespit ve tamiri için genelde mahalle tesisatçısı çağırılır ve gelen tesisatçı, su kaçağının tam olarak yerini bilmediği için şüphelenilen alanı kırmaya başlar. Tesisatçı patlayan su borusunun yerini bulana kadar kırması gerekir ve en az 3-4 günlük bir tadilat işi başlayacaktır.
SU KAÇAĞI BULMA TAMİR SERVİSİ

Ankara Su Kaçağını Bulan Firma

Ayda tesisat Kameralı sistemler yardımı ile su kaçakları tamir servisimiz başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Yerini belirlediğimiz sızıntının tamiratını en kısa süre içerisinde yapmaktayız. Ankara ve ilçelerinden servisimizi çağırın su kaçağını tamir edelim. Kadromuz tecrübeli su tesisat ustalarından oluşmaktadır. Su kaçaklarını bulmak için kullandığımız cihazlar teknolojinin bize sağladığı en son sistemle donatılmış makinelerdir. Ayda Tesisat Su kaçakları tamir servisini arayarak borularınızda olan kaçakları tespit ettirebilirsiniz. Kırmadan su kaçağı tespiti ile tesisatta noktasal tespit yaptıra bilirsiniz.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır

  • Duvarda veya tavanda ıslaklık, kabarma ve dökülme varsa
  • Su faturanız hiç olmadığı kadar yüksek geliyorsa
  • Parke ve fayanslarda su birikiyorsa
  • Kombinin suyu sürekli eksiliyorsa
  • Vana kapalı olduğu halde Su saati dönüyorsa
  • Tavanda rutubet beliriyorsa
  • Fayans aralarında küflenme oluşuyorsa

şimdi ara

Su kaçağı nasıl tespit edilir

Eğer evinizde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız Su kaçağının yerinin tespiti oldukça önemlidir. Su sızıntısının olduğu yerden kırarak tespit etmeye çalışmak oldukça yüklü maliyetleri olan tadilatlara neden olacaktır. Ayda Tesisat bilgisayarlı su kaçak tespiti yapan firmaların başında gelmektedir. Teknolojik cihazlar ve uzman usta kadrosuyla size en hızlı ve masrafsız çözümü sunmaktadır.
Ayda Tesisat Su Kaçakları Bulma ve Tamir Servisi Ankara ve ilçelerinde hizmet vermektedir.
su kaçağı bulma ve tamir servisi

Ankara Su Kaçak Tamiri

Su Kaçak Tespiti 
Cihazla Su Kaçağı Tespiti 
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

şimdi ara
Su Kaçağı Tamir Servisi olarak sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldakillerinden lütfen iletişim kurmayınız.

Su Kaçağı Bulma Tamir Servisi
Bizi Arayın
Whatsapp