Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir? Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır

Su kaçağı herkesin günlük yaşamında karşılaşabileceği problemlerden birisidir.  su kaçağı kimi zaman küçük belirtiler ile kendisini gösterir, kimi zaman da büyük su kaçakğı olarak bir anda ortaya çıkar. Başlıça su kaçağı belirtileri nelerdir?
şimdi ara

Su kaçağı belirtileri

1: Zeminde su kaçağı Eğer zeminde su kaçağı varsa, musluk, batarya kapalıyken tesisat borularından ya da zeminden su sesi gelir ise Bu durum zemindeki su kaçağı probleminin en net belirtisidir.

2: Duvarda su kaçağı Eğer duvarda su kaçağı varsa, duvarlarda çatlak, nemlenme, küflenme ve rutubet meydana gelir. Bu durum duvarda su kaçağı olduğunun belirtisidir.

3: Su tesisat daire giriş vanası kapalı iken sayacın hareket halinde olması zeminde, tavanda veya duvarda küf ve rutubet nem görülüyorsa bu durum su kaçağının belirtileridir.

4: Tuvalet ve banyoda su kaçağı olduğunda alt katta oturan komşunuzun tavanında rutubet, damlacıklar ve nem oluşuyorsa su kaçağı su kaçağı var demektir.

5: Su faturalarınızın gereğinden fazla artması. Normal aylara göre faturalarınızda artış varsa, su kaçağından şüphelenerek tesisatınızı kontrol ettirmeniz gerekir.

6: Kombinin su basıncı sık sık düşüyor ve kombi su eksikliğinden kaynaklı arızaya geçiyorsa bu durum da bir su kaçağını işaret ediyor olabilir.

Yukarıda yer alan belirtilerden bir ya da birkaçı varsa evinize ya da iş yerinize profesyonel bir tesisatçı çağırmalısınız, Su kaçağı tespit edildiği an hızlıca tamirini yaptırmalısınız

AYDA TESİSAT su kaçak tespiti servisimiz Ankara ve ilçelerine 7/24 hizmet vermektedir size profesyonel bir tesisatçı göndererek su kaçağı sorununuzu hızlı ve garantili bir biçimde çözeriz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?
Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir? Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır? sorusunuz herzaman duymaktayız evinizde yada işyerinizde su sızıntısı varsa firmamızla iletişime geçerek detaylı bilği ve yardımı alabilirsiniz.

şimdi ara
Detaylı Bilği
Su Kaçak Tespiti 
Cihazla Su Kaçağı Tespiti 
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir? Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?
Bizi Arayın
Whatsapp