Musluk Klozet Lavabo Montajı

Ankara Klozet Montajı Batarya Montajı

Evinizdeki sıhhi tesisat montajı işlerinizi her zaman profesyonel kişilere yaptırmalısınız. Damlayan musluklar bize faydadan çok zarar vermektedir. Yeni bir musluk montajı yaptırarak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Musluk montajı yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususlar.
1: kaliteli işçilik
2: kaliteli malzeme
Kullanılan malzemelerin garantili ve TS li olmasına özen gösterin. Piyasa malı yerine daha uzun ömürlü bir musluk alın ve kafanız rahat etsin.

musluk klozet batarya montajı

Klozet Montajı Nasıl Yapılır

Öncelikle klozet musluk bağlantıları için su borusuna ara muslukları takılır. Sonrasında klozet depo kısmına rezervuarın iç takımı montaj edilir. Depo kısmı klozetin üzerine montaj edilir. Sonra klozete taret çubuğu takılır. Son olarak 3/8 filexler ve klozet kapağı bağlandıktan sonra yerine montaj işlemi başlar, klozeti sabitlemek için vida delikleri delinir. Zeminde bulunan gider borusuna kada conta takılarak klozet yerine oturtulup vidaları sıkılır. Bu işlemleri bitirdikten klozetin yanlarına sızdırmazlık için silikon çekilmelidir.
şimdi ara

Lavabo Montajı Nasıl Yapılır

Lavabo montajında, ayaklı lavabo montajı, yarım ayak lavabo montajı, ayaksız lavabo montajı, olmak üzere üçe ayrılırlar. Mutfak ve banyoda kullanılan lavaboların montajı deneyim ve tecrübe gerektirmektedir. Çünkü lavabo hem çok sağlam olması gerekirken hem de göze hitap etmesi için sorunsuz takılması gerekir. Firmamızın tecrübeli ustaları lavabo montajını sorunsuz yapmaktadır.

Batarya Montajı Nasıl Yapılır

Bataryalar çeşitlerine göre montaj şekilleri farklıklar göstermektedir. Lavabo bataryası montajı, Lavabo bataryaları duvar tipi ve ankastre olmak üzere iki ye ayrılmaktadır. Duvara ve lavaboya montajı yapılır. Banyo batarya montajı, Banyo bataryalarının montajı duvara yapılmaktadır. Bu işlem tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde tesisatta ve fayanslar tadilat çıkabilir. Evye batarya montajı, Evye bataryaları duvar tipi ve ankastre olmak üzere iki ye ayrılmaktadır. Duvara ve mutfak tezgâhı üzerine monte edilmektedir.

Alttan Çıkışlı Klozet Montaj Ölçüleri

Alttan çıkışlı klozet montajı nasıl yapılır,
alttan çıkışlı klozet montaj ölçüleri

Arkadan Çıkışlı Klozet Montaj Ölçüleri

Yandan çıkışlı klozet montajı nasıl yapılır,
arkadan çıkışlı klozet montaj ölçüleri

Lavabo Montaj Ölçüleri

Lavabo montajı ölçüleri,
lavabo yükseklik ölçüleri

Ayda Tesisat Ankara ve ilçelerinde Musluk Klozet Lavabo Montajı hizmet vermektedir. Ankara klozet montajı, Ankara lavabo montajı, Ankara batarya montajı, Ankara musluk montajı, işlerini yapmaktayız.
Musluk lavabo klozet montaj servisi olarak sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz.
Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldakillerinden lütfen iletişim kurmayınız.

Musluk Klozet Lavabo Montajı
Bizi Arayın
Whatsapp