Etlik Petek Temizleme Servisi

Etlik Kimyasallı İlaçlı Petek Temizliği

Kombi petek sisteminde ısı kaybı olmaması için kombi petek temizliği yaptırmanız gerekir. Düzgün ısınmayan kombi ve petekler doğalgaz faturanızın artmasına sebep olacak ve kombi derecesini yükseltmeniz durumunda bile peteklerinizden istenilen sıcaklığı alamadığınız için evinizi ısıtamayacaksınız. Kombi petek sisteminde ısı verimi iyi olabilmesi için en az iki yılda bir kombi petek bakımı yapılması gerekir. Kaloriferlerin üstü sıcak alt tarafları soğuk olacağı için istenilen sıcaklık sağlanamaz. Kombiden ısınan suyun peteklerde soğumaması için petek temizliği yapılması gerekmektedir.
etlik petek temizleme

Kombi Petekleri Isınmıyor Ne Yapmalıyım

Isınmayan kalorifer peteği için ilk yapılması gereken vanalarını kontrol etmeniz. Vanalar saat yönünün tersine açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi su basıncı kontrol edilir. Basınç belli bir seviyenin altına düşerse kombi arıza durumuna geçer. Petekleriniz hala ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu durum sizlerin müdahale edebileceği bir durum değildir. Etlik petek temizleme firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede Etlik​​ de petek temizliği yapan ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlayacak ve sisteminizde oluşan ısıkaybını ortadan kaldıracaktır.
etlik petek temizleme servisi

Peteklerin Altı Neden Az Isınır

Kombinizin derecesini yükselttiğiniz halde peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda peteğin temizlenmesi gerekir. Kombiye yakın olan petek ısınıyor ama uzaktaki peteklerin alt kısmı ısınmıyorsa, Reglaj ayarı yapılmalıdır. Bu ayarlama sorununuzu çözecektir. Kombi filtresinin tıkanması sonucu da peteklerde ısıtma kaybı yaşanabilir. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir.

Petek Temizliğinin Faydaları

Kombi ve peteklerinizin daha iyi ısınmasına yardımcı olur,
Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları önler,
Kombi yanma odalarında ve petek içlerinde oluşumunu önler,
Peteklerde ısınma problemlerini yok eder,
Kombiniz gürültüsüz çalışır,
Kombinizin ömrünü uzatır,
Petek temizleme %30 yakıt tasarrufu %40 ısı artışı sağlamaktadır. Petek temizliği zorunlu ve faydalı bir uygulamadır.

Petek Radyatör Temizliği Nasıl Yapılır

Peteklerin temizlenmesi, sandığı gibi petekler sökülerek yapılan ya da petek havası alınarak yapılan bir işlem değildir. Ayrıca hiçbir tadilat veya dağınıklıkta söz konusu değildir. Etlik petek temizleme servisimizden gelen ekipler sadece banyonuzu kullanırlar. Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombinin ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Petek temizleme makinesi çalıştırılarak temizlik işlemine başlanır. Petek temizleme cihazı su ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı suyu gönderip petek içindeki bulunan bütün tortuları parçalayarak temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için Etlik petek temizleme servisimizi arayabilirsiniz.
şimdi ara

Etlik Petek Temizleme Fiyatları

Etlik petek temizleme servisimiz petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretlerini her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire ya da işyerinin büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, Teknolojik makine, araç -gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor. Etlik de petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olan Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce Etlik kombi petek temizleme servisimizle görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizliği Etlik Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Etlik petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Etlik petek temizliği

Etlik Petek Temizliği Yapan Usta

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Etlik Petek Temizleme Firması

Etlik radyatör petek temizleme, Etlik tesisat yıkama, Etlik kombi petek temizliği, petek yıkama, Etlik kaskat sistemi petek temizleme fiyatları, Etlik tesisat temizliği, petek temizleme videoları, baymak kombi petek temizleme servisi, demir döküm petek temizleme servisi, eca kombi petek temizleme servisi, buderus petek temizleme servisi, vailland petek temizleme servisi, alarko petek temizleme servisi, viessman petek temizleme servisi, Etlik merkezi sistem kazan, petek, radyatör temizleme, petek temizleme fiyatı ücreti, Etlik ilaçlı petek temizleme, kimyasallı petek temizleme, Etlik Petek Temizleme Servisi, Keçiören etlik petek temizleme,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Etlik Petek Temizleme Servisi
Bizi Arayın
Whatsapp