Donmuş Tesisat Açma Ankara

GEÇİCİ SÜRELİĞİNE DONMUŞ TESİSAT AÇMA İŞLEMİNİ YAPMAMAKTAYIZ

Buharla Donmuş Su Tesisatı Açmak

Hava sıcaklığının eksilerin altına düşmesi, Su tesisatının donmasına neden olur. Suların donması bireylerin yaşamını devam ettirmesini zorlaştırır. Bunun için donan su tesisatlarının hemen açılması gerekmektedir. Tesisat sistemi donmaya başladığı takdirde zaman geçirilmeden müdahale edilmesi gerekir aksi takdirde daire içerisinde bulunan su tesisat hatlarının da donmasına sebep olur, Açılması zorlaşır ve donmuş suyun genleşmesi ile sertleşen boru kırılır ve patlar. Bu duruma düşülmemesi için Ankara da donmuş tesisat açan firmamızı arayarak deneyimli ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. Donmuş su sayaç açmak, donmuş musluk açmak, donmuş tesisat açmak, donmuş boru açmak, don açmak, donmuş bahçe musluğu açma, donmuş daire içi tesisat açma, donmuş bina şebeke borusu açma işlerini özel üretilmiş buhar makinesi yardımı ile tesisata ve duvarlara zarar vermeden donmuş tesisatlar açılmaktadır.
donmuş musluk açma

Tuz ile Donan Su Borusu Açma

Donmuş su tesisatı açmada kullanılan yöntemlerin başında tuz ile donmuş tesisat açmak gelmektedir. Tuz ile donmuş su borusu açma, Bir kova içerisine bolca tuz dökülür üzerine kaynar su eklenir ve tuzun erimesi beklenir. Su tesisat borularının bir tanesinin musluk ağzından hunu veya hortum yardımı ile borunun içerisine hazırladığınız sıcak ve tuzlu suyu dökünüz. Bu işlemi birkaç defa tekrarlayın. Bir süre sonra donmuş su borularının çözülerek açıldığını göreceksiniz.

Pürmüz ile Donmuş Su Tesisatı Açma

Pürmüz ile donmuş su tesisatı açma uygulaması sizin tarafınızdan yapılacak bir işlem değildir. Bu işlem tehlikeli olduğu için profesyonel ve deneyimli tesisatçılar tarafından yapılmalıdır. Pürmüzle donmuş tesisatı açarken plastik borunun eriyerek patlaması sıkça duyduğumuz sorunların başında gelmektedir.

Su Borularının Donmaması İçin Ne Yapılmalı

Tesisat borularının açıkta kalan kısımları mutlaka ısı yalıtımını yapılmalıdır. Su Kolektör sistemi ve Saatleri metal malzeme olduğu için yalıtım yapılmalı ve soğuktan mutlaka korunmalıdır. Bulunduğunuz yerler de hava sıcaklığı eksinin altına düşmüş ise ve su borularında donma riski varsa belirli zamanlarda musluktan su alarak tesisatta bulunan suyun donmasını engelleye bilirsiniz. Tüm bu yapılan işlemlere rağmen suyunuz donmuşsa ve musluklardan su gelmiyor evinizde su yoksa Ankara Donmuş Su Borusu Açma Servisimizi arayabilir Buharla donmuş tesisat açan ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.

Ankara da Donmuş Su Tesisatı Açan Firma

Donmuş Su Borusu Açma servisimiz Ankara Geneli Hizmet vermektedir. Keçiören Donmuş Su Borusu Açma, Yenimahalle Donmuş Su Borusu Açma, Batıkent Donmuş Su Borusu Açma, Sincan Donmuş Su Borusu Açma, Etimesgut Donmuş Su Borusu Açma, Yenikent Donmuş Su Borusu Açma, Eryaman Donmuş Su Borusu Açma, Mamak Donmuş Su Borusu Açma, Çayyolu Donmuş Su Borusu Açma, Ümitköy Donmuş Su Borusu Açma, Çankaya Donmuş Su Borusu Açma, Dikmen Donmuş Su Borusu Açma, Gölbaşı Donmuş Su Borusu Açma, Pursaklar Donmuş Su Borusu Açma, Çubuk Donmuş Su Borusu Açma, Elmadağ Donmuş Su Borusu Açma, Hasanoğlan Donmuş Su Borusu Açma, Ostim Donmuş Su Borusu Açma.
donmuş su tesisatı açma

ANKARA SU TESİSATÇISI - ANKARA SU TESİSAT USTASI
Donmuş su borusu açma servisi olarak sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, illerinden lütfen iletişim kurmayınız. Ankara donmuş tesisat açma.

Donmuş Tesisat Açma Ankara
Bizi Arayın
Whatsapp