Delik pimaş tamiri | Atık su borusunda delik var tamiri yapılıyor mu ?

Delik Pimaş Tamiri Nasıl Yapılır?

Atık su borusunda delik var tamiri yapılıyor mu pimaş yada Pvc borularda küçük delikler meydana gelebilir. Delik pimaş tamiri için gelişen cihazlar ve kimyasallar bulunmaktadır. Bazı gider borularında değişim yerine tamir yapılmaktadır gider borusu yapıştırıcısı kullanılarak sorunsuz borunun tamiri yapılmaktadır. Gider borularında oluşan su sızdırmasının tamirini yaparken özellikle dikkat edilmesi gereken şey borunun temiz ve kuru olmasıdır temizlenmiş pimaş üzerine yapıştırıcı sürülerek kurumaya bekletilir ortalama 2 saat sonra kurur ve kullanıma hazır olur.
delik pimaş tamiri ankara

Pis Su Gider Borusu Delik Tamiri Yapılıyor mu?

Delik pimaş tamiri, çatlak pimaş tamiri, kırık pimaş tamiri, pimaş ek yerlerinden su kaçırması, pimaş tıkanması ile alakalı tüm sorularınız için Ayda Tesisat delik pimaş tamir servisimizden yardım alabilirsiniz. Gider borularında oluşan delik yada kırık borularda tamir işlemi basite alınmamalıdır deneyimli ve tecrübeli ustanın yapması daha verimli ve düzgün çalışacaktır. Hatalı yapılan kaynaklarda tekrar tamir yapılamayacağı için kırık yerin değişerek yapılması gerekmektedir.
bizi arayın

Pimaş Boru Delinmesi Nasıl Tamir Edilir?

Pimaş boruları kamera ile boru içi görüntüleme yapılarak pimaş içerisindeki kırık, ters eğim, çökme, çatlak, kurumuş contalar görüntülenir. Sonra arızalı pimaş hattı değiştirilirDelik pimaş tamiri yapan ustalarımız Ankara ve ilçelerine 7/24 hizmet vermektedir. Delik pimaş tamiri | Atık su borusunda delik var tamiri yapılıyor mu? Sorusuna sayfamızdan cevap bulabilirsiniz.

Delik pimaş tamiri | Atık su borusunda delik var tamiri yapılıyor mu ?
Bizi Arayın
Whatsapp