Alüminyum Alurad Panel Döküm Radyatör petek Temizliği

Alüminyum Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Ankara da bazı müşteriler petek temizliğini yeni yaptırdığı halde evlerinin ısınmadığından şikâyet ederek bizleri arayıp petek temizliği yaptırmak istediğini söylüyorlar. Bizi arayan müşteriye konu ile ilgili detaylı bilgi veriyoruz. Firmamızdan giden ustalar petek temizliği yapmaya başladığında müşterimiz gördüğü manzara karşısında daha önce petek temizliğinin yapılmadığına kanaat getiriyor. Petek temizliği için gelenlerin suyu boşalttığını ve yeni su ilave edilerek temizlik tamamdır denildiğini duyuyoruz. Sizlere makinesiz, ilaçsız, petek temizliği yapacağını söyleyen kişilere inanmak yerine önce MAKİNESİZ PETEK TEMİZLEME makalemizi okuyunuz.
alüminyum petek

Alüminyum Radyatör Temizliği

Alüminyum petek temizleme işlemi diğer peteklere göre farklı sistemde temizlenmektedir. Bu yüzden Alurad alüminyum radyatörlerin içinde, suyun dönüşünü engelleyecek kadar pislik ve kireç oluşmaktadır. Temizlik işlemini yine makine ile yapıp radyatörlerin içini ilk günkü gibi tertemiz yapıyoruz.
bizi arayın

Döküm Radyatör Temizliği

Ayda Tesisat servislerimiz, döküm radyatör temizliğini kimyasal ve makine ile yapmaktadır. Döküm radyatörlerinizde ısınma problemi yaşıyorsanız, Firmamızla iletişime geçerek döküm radyatörleriniz için özel yapılmış yüksek basınçlı makine ve kimyasal ile temizliyoruz. Isınmayan döküm radyatörlerinizi değiştirmek yerine önce temizlik yaptırmanız öneriyoruz. Döküm radyatör uzun ömürlü ve ısıyı en çok ileten radyatörlerdir. Doğalgaz döküm petek temizliği, kalorifer tesisat temizliği, panel petek temizliği cihaz ve ilaç olmadan temizlenmemelidir. Ayda Tesisat petek temizleme servisimiz, Ankara ve ilçelerinde makineli perek temizleme hizmeti vermektedir.

Peteklerin Temizliği Nasıl Yapılır

Alüminyum Alurad Panel Döküm Radyatör petek Temizliği Peteklerin temizlenmesi, çoğu kişinin sandığı gibi petekler sökülerek yapılan bir işlem değildir. Ayrıca hiçbir tadilat veya dağınıklıkta söz konusu değildir. Gelen ekipler sadece banyonuzu kullanırlar. Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombiye giriş vanaları kapatılır. Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Daha sonra makine çalıştırılarak petek temizlenir. Makine, su ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı suyu göndererek petek içindeki bütün tortuları temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. 
Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.
Alüminyum petek temizliği

Temizlik detayı
Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Alüminyum Alurad Panel Döküm Radyatör petek Temizliği Firmaları

Ankara Alüminyum panel radyatör petek temizleme, Döküm radyatör temizliği, Döküm panel yıkama, panel petek temizliği, Alurad petek temizleme, Döküm petek temizleme yıkama, Döküm petek temizleme fiyatları, Alüminyum petek temizleme kimyasalı, Alüminyum panel temizleme ilacı, Alüminyum petek temizleme yorumları, Alüminyum petek temizleme tavsiye, Döküm radyatör temizleme, Alüminyum tesisat temizliği, Alüminyum petek temizleme videoları, Alüminyum kimyasallı petek temizleme, Alüminyum panel makineli temizleme, Alüminyum alurad panel petek temizleme servisi, Alüminyum panel nasıl temizlenir, Alüminyum Alurad Panel Döküm Radyatör petek Temizliği.

Alüminyum Alurad Panel Döküm Radyatör petek Temizliği
Bizi Arayın
Whatsapp