Tıkalı Otopark Gideri Açan Firma

Ankara Otopark Süzgeç Mazgal Gideri Açma

Apartmanların ve müstakil binaların otopark giderleri suyu çekmiyorsa gider borularında tıkanıklık var demektir. Ayda Tesisat, deneyimli ustalardan oluşan ekibi ve teknolojik gider açma robotlarıyla tıkalı otopark giderlerini açıyoruz. Otoparklarda bulunan giderlerin bakımlarının düzenli yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gider borusu suyu çekmeyeceği için otoparkta su basma riski meydana gelir.
tıkalı otopark kanalı açmak

Tıkalı Otopark Izgara Su Tahliye Kanalı Açma

Otopark su giderlerinin bakım yapılması ve kontrol edilmesi gereken yerlerdir. Bunun nedeni Araç tekerleri yollarda topladığı her türlü pisliği otoparka getirir, gider boruları içerisinde biriken pislik ve kir nedeniyle tıkanma oluşmaktadır. Herhangi bir su patlaması durumu ve yağmur suları nedeni ile biriken suyun süzgeç ya da ızgaralardan geçerek kanalizasyona ulaşması gerekir. Eğer otopark gider borularında tıkanma varsa bu durum otoparkı su basmasına sebep olacaktır.
şimdi ara

Otopark Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Otopark zemininde bulunan ızgaralardan su gitmiyor, yâda su geri tepiyorsa tıkanıklık tan kaynaklıdır. Bu durumda profesyonel yardım almalısınız. Kendi çabalarınızla otopark gideri tıkanıklığını açmaya çalışmak, çok daha kötü sonuçlar doğurabilmektedir.
otopark yağmur gideri açma

Otopark süzgeç gider borusu açma

Otopark giderinde tıkanıklık varsa firmamızı aramanız takdirde size ulaşan Ustalarımız boru içi Görüntüleme yaparak tıkanıklığı nedenini öğrenir, Otopark giderinde tıkanıklığa neden olan nesneler robot makine ile tıkalı boru sorunsuz açılarak teslim edilir.
Tıkalı otopark gideri açma servisi olarak sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz. 
Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerinden lütfen iletişim kurmayınız.

Tıkalı Otopark Gideri Açan Firma
Bizi Arayın
Whatsapp