Su Sızıntısı Tamiri

Ankara Kırmadan Su Sızıntı Tamiri

Ev ve iş yerlerinde sıklıkla karşılaştığımız problemlerden bir tanesi de su sızıntısıdır. Duvar, tavan ya da zeminde küflenme, nemlenme, ıslaklık varsa tesisatınızda su sızıntısı var demektir. Gelişen teknoloji ve modern cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tamiri yapmak mümkün.
su sızıntısı onarım

 

Su Sızıntısı Nasıl Önlenir

Su  sızıntıları genellikle eskiyen tesisat, pis su gider borularının eyim siz döşenmesi, malzeme kalitesi ve usta hatalarından kaynaklı olmaktadır. Evinizde alt kata su sızıntısı varsa ilk başta küvet, süzgeç ve klozet gideri etrafındaki derzleri kontrol etmenizi öneririz. Derzlerin kavlayarak acılan fayans aralarından zemine su akmasıyla alt katın tavanında belirmektedir. Fayans derzlerinde bir problem görünmüyorsa su sızıntısı tespiti yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz kırmadan tespitini yapıp sizin onay vermeniz durumunda tamir işlemini de gerçekleştirmekteyiz.
şimdi ara

Su Sızıntısı Belrtileri

Su sızıntısı varsa alt katta belirmesi biraz zaman alacaktır özellikle düşük döşeme olan yerlerde oluşan küçük bir su sızıntısı fayans altında bulunan şapın emmesiyle hemen belirmemektedir şap (beton) ne zaman su ya doyarsa o zaman alt kata verir ve su damlaması gerçekleşir. Evinizde oluşan su sızıntıları musluk, batarya bağlantıları, klozet, lavabo giderleri, temiz su sızıntısı ve pis su sızıntısı olarak görülmektedir. Bu sorunlar alt katta su damlaması olarak ortaya çıkmaktadır.

Kırmadan Su Sızıntı Tamiri Yapan Firma

Cihazı olmayan mahalle tesisatçılarına eski yöntemlerle su sızıntısı tamiratı yaptıracaksanız, evinizde tadilat başlayacak demektir. Eğer bu süreci kırmadan tadilat yapmadan su sızıntısının tespitini ve tamirini yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken Ayda tesisat  Ankara su sızıntı tespiti servisimizle iletişime geçmektir. Kırmadan su kaçağı tespiti yaparak ve minimum hasarla arızalı noktanın tamirini yapmaktayız. Kullanılan modern cihazlar sayesinde zeminin tuğla, beton, seramik, parke olması fark etmeksizin tüm alan ve zeminlerde kolayca su sızıntısı tespiti ve tamiratı yapmaktayız.
su sızıntısı tamiri

Ankara Su Sızıntısı Bulma Servisi 

Su Sızıntısı Tamiri, sızıntı bulma onarım, boruda su sızıntısı, sızan suyun yerini bulmak, su sızıntısı nasıl tamir edilir, su sızıntısı bulan firma, servis.
Su sızıntısı tamir servisi olarak sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, illerinden lütfen iletişim kurmayınız. Ankara sızıntı tamiri.

şimdi ara

Su Sızıntısı Tamiri
Bizi Arayın
Whatsapp