Seyranbağları Petek Temizleme

Seyranbağları Kimyasal İlaçla Petek Temizliği

Kombinizi yüksek derecede yaktıgınız halde peteklerinız ısınmıyormu.Kış aylarında yüksek fatura ödemekten kurtulun soğuk günlerde sıcak evinizin tadını çıkarın. Kombi petek sisteminde ısı kaybı olmaması için petek temizliği yaptırmanız gerekir. Düzgün ısınmayan kombi ve petekler doğalgaz faturanızın artmasına sebep olacak ve kombi derecesini yükseltmeniz durumunda bile peteklerinizden istenilen sıcaklığı alamadığınız için evinizi ısıtamayacaksınız. Kombi petek sisteminde ısı verimi iyi olabilmesi için en az iki yılda bir kombi petek bakımı yapılması gerekir. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için Seyranbağları petek temizleme servisiyle iletişime geçebilirsiniz.
seyranbağları petek temizleme

Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Seyranbağları petek temizleme servisimizden gelen ekipler sadece banyonuzdan işlem yaparlar, Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupan yada radyatör sökülerek bağlanır. Kombi vanaları ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Makine ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı su gönderilerek petek içindeki bütün tortular temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Eviniz kirlenmeden ıslanmadan tüm kombi tesisatınızın bakım ve temizliği tamamlanır.
bizi arayın

Peteklerin Altı Isınmıyor

Kombi sistemi peteklerin alt kısmını ısıtamıyorsa tesisat sisteminde pas ve tortu oluşmuş ve bu durumdan kaynaklı petek kanalları tıkanarak suyun devir daim yapmasını engellemiştir. Sistem içerisinde dolaşamayan sıcak su tıkalı petek kanallarını ısıtamadığı için peteklerin altı soğuk üst kısmı sıcak olacaktır. Bu durumun düzelmesi için Seyranbağları petek temizleme servisimizle iletişime geçebilir ilaçlı kombi petek temizliği yaptırabilirsiniz.

Seyranbağları Kombi Petek Temizliği

makina ile Petek temizliği yapılmayan sistemlerde, kombiden çıkan sıcak suyun Petek kanalları içinde dönüş yapamayacağı için sıcak su soğumaya başlar. Petek içerisinden dönüş yapamayan su kaybına uğrar ve az ısınır çok ödersiniz. Peteğin altı ısınmıyor, petekler soğuk oluyor, peteğin yarısı neden ısınmıyor, son petek ısınmıyor, odalarda ısınmayan petek var, gibi şikâyetleri her zaman duyuyoruz.

Petekleri Az Isıtıyor Ne Yapmalıyım

Evinizde yada işyerinizde petekleriniz az ısınıyorsa ilk yapılması gereken vanalarını kontrol etmeniz. Vanalar saat yönünün tersine açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi su basıncı kontrol edilir basınç belli bir seviyenin altına düşerse kombi ısıtmaz. Peteklerin Altı sıcak üst kısmı soğuksa petekte hava vardır havası alır ve petek ısınmaya başlar. Petekleriniz hala ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu durum sizlerin müdahale edebileceği bir durum değildir. Seyranbağları petek temizleme firması ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede Seyranbağları de petek temizliği yapan ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlayacak ve oluşan bu sorunu ortadan kaldıracaktır.

seyranbağları kombi petek bakımı

Petek Temizleme Ne Kadar Sürüyor

Kimyasal ilaçlı Petek Temizleme işlemi minimum bir saat kadar sürmektedir. Petek temizleme süresi Tesisatın ve peteklerin kirlilik durumuna göre uzayabilir. Seyranbağları Petek temizleme firması olarak sistem temizliği için kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.

İlaçlı Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir

Kombi petek Temizleme işlemi mülkünüzü daha verimli bir şekilde ısıtmaya yardımcı olur, böylece enerji maliyetlerini düşürür. Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları temizler. Radyatörlerde ve dahili ısıtma elemanlarında korozyonu önlemeye yardımcı olur. Petekler oluşan soğuk noktaları yok eder. Kombi pompasının ses yapmasını önler. Isıtma sisteminizin yaşlandıkça ürettiği gürültüyü azaltır. Kombinizin ömrünü uzatır. Yeni bir kombi taktırıyorsanız, radyatör veya petekleri değiştiriyorsanız, herhangi bir pas, tortu kalıntısının yeni malzemeyi tıkamaması için önce kombi petek temizliğini yaptırmanızı öneririz.
bizi arayın

Seyranbağları Petek Temizleme Fiyatları

Seyranbağları petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretleri her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Seyranbağları petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizleme Seyranbağları Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Seyranbağları Petek Temizliği Yapan Usta

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Seyranbağları Petek Temizleme Firması

Seyranbağları radyatör petek temizleme, tesisat yıkama, kombi petek temizliği, petek yıkama, kaskat sistemi petek temizleme fiyatları, Seyranbağları tesisat temizliği, petek temizleme videoları, baymak kombi petek temizleme servisi, demir döküm petek temizleme servisi, eca kombi petek temizleme servisi, buderus petek temizleme servisi, vailland petek temizleme servisi, alarko petek temizleme servisi, viessman petek temizleme servisi, Seyranbağları merkezi sistem kazan, petek, radyatör temizleme, petek temizleme fiyatı ücreti, Seyranbağları ilaçlı petek temizleme, kimyasallı petek temizleme, Seyranbağları Petek Temizleme Servisi,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Seyranbağları Petek Temizleme
Bizi Arayın
Whatsapp