Petek Dış Temizliği

Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır

Ayda Tesisat olarak Ankara ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdeyiz. Kalorifer peteklerinin toz temizliği, Peteklerin aralarında toz, kir, mikrop ve bakteri oluşmaktadır. Peteklerin dış ve iç ızgaraları zamanla temizlenmesi gereklidir. Peteklerin ısınmasıyla birlikte tozların ortamda uçuşması sağlığınıza zarar verdiği gibi tozlu kirli peteğin görünümü de pek hoş olmaz.
KİRLİ PETEK
TEMİZ PETEK

Kalorifer Peteğinin Dışı Nasıl Temizlenir?

Peteklerin dışının temizlenmesi için profesyonel yardım almalısınız. Bu uygulama yüksek sıcaklık saglayan buhar makineleriyle yapılmaktadır temizleme makinesi petek üzerinde oluşan kırleri temizler ve oluşan bakterileri yok eder. Evin kirlenmemesi için petek altlarına toz tutucu bez takılmalıdır. Petekler kuru buhar üretme özelliğine sahip petek toz temizleme cihazı ile yapılır. Petek ızgara kapakları açılarak temizlik yapılmalıdır. Petek kanallarına kuru buhar ile ön temizlik yapılır. Her petek ayrı ayrı buharla temizlenir. Peteklerin Üzerinde Biriken Toz ve Kiri Buharla temizleyerek Dezenfekte ediyoruz.
şimdi ara

Kalorifer Peteklerinin İçi Nasıl Temizlenir?

Kalorifer peteklerinin içi, özel cihazlar, kimyasal ilaçlar ve basınçlı suyla temizlenir. Makine ve kimyasal ile petek temizliği, kombiden sonraki kalorifer tesisatı peteklerin makine eşliğinde temizlenmesidir tesisatın kapalı devre çalışması ve bu esna içerisinde Daimi dolaşımda olan suyun, korozyon oluşumu, tortu, kireç, pas oluşumu, kullanıma bağlı olarak da çamur balçıklar oluşturmaktadır. Kirli su, tesisat içerisinde olduğu müddet zarfında, kapalı devrede hat içerisi çamur halindedir. Kalorifer tesisatı petek temizliği bu durumların ortadan kalkması için yapılması şart olan elzem uygulamadır.

Petek Arası Toz Temizliği

Ayda tesisat Ankara ve ilçelerine Petek Dış Temizliği hizmet vermekteyiz, petek dış temizlik, kalorifer peteklerinde iç temizlik, petek tozu nasıl temizlenir, peteklerde ızgara içinin temizliği.
şimdi ara
Petek toz temizliği servisi olarak sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldakillerinden lütfen iletişim kurmayınız. Ankara petek toz temizliği.

Petek Dış Temizliği
Bizi Arayın
Whatsapp