Kurtuluş Petek Temizleme Servisi

Kurtuluş Kimyasallı İlaçlı Petek Temizliği

Çankaya kurtuluş petek temizliği servisi, Kombinizi çalıştırdığınızda, peteklerinizde ısınma şikâyetleri yaşıyorsanız tesisatınızda tıkanıklık var demektir. Peteklerinizin az ısınma sebeplerinin %85`i tesisatınızdaki pas ve tortunun yol açtığı aşırı kirlenmeden kaynaklandığı için petek temizliği yapılır. Makineli petek temizleme servisimizi arayarak deneyimli ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. Sığuk havalarda peteğin altı ısınmıyor şikâyeti ile çok sık karşılaşırız. Kurtuluş Petek Temizleme Servisi, petek temizliği yaptığımız sistemlerde kombiden gelen sıcak suyun peteklerde ısı artışı sağladığını ve altı ısınmayan, az ısınan petek şikayetlerinin ortadan kalktığını görmekteyiz.
Kurtuluş petek temizleme servisi

Petek Temizliği Nasıl Yapılmalı

Peteklerin temizlenmesi, sandığı gibi petekler sökülerek yapılan ya da petek havası alınarak yapılan bir işlem değildir. Ayrıca hiçbir tadilat veya dağınıklıkta söz konusu değildir. Kurtuluş petek temizleme servisimizden gelen ekipler sadece banyonuzu kullanırlar. Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombinin ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Petek temizleme makinesi çalıştırılarak temizlik işlemine başlanır. Petek temizleme cihazı su ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı suyu gönderip petek içindeki bulunan bütün tortuları parçalayarak temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için Kurtuluş kombi petek temizleme servisimizi arayabilirsiniz.
şimdi ara

Petekler Isınmıyor Çözümü

Isınmayan doğalgaz peteği için ilk yapılması gereken vanalarını kontrol etmeniz. Vanalar saat yönünün tersine açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi su basıncı kontrol edilir. Basınç belli bir seviyenin altına düşerse kombi arıza durumuna geçer. Kombinin göstergesine bakmayana kadar arıza durumunda olduğu fark edilmez. Petekleriniz hala ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu durum sizlerin müdahale edebileceği bir durum değildir. Kurtuluş petek temizleme firması ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede Kurtuluş​ de petek temizliği yapan ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlayacak ve oluşan bu sorunu ortadan kaldıracaktır.

Kurtuluş Doğalgaz Kombi Petek Temizliği

Kurtuluş Doğalgaz Petek temizliği ne kadar zamanda yapılır. Temizliğin yapılma süresi minimum 1 saat kadar sürmektedir. Petek temizleme işlemi peteklerin kirlilik durumuna göre uzayabilir. Kurtuluş Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.
kurtuluş petek yıkama

Kalorifer Peteklerin Altı Neden Isınmıyor

Kalorifer peteklerinden sadece bir tanesinin altı ısınmıyorsa, peteklerde hava olabilir. Bu durumda, peteğin havası alınmalıdır. Havası alındıktan sonra da peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda peteğin temizlenmesi gerekir. Bazı durumlarda, petek bağlantıları yanlış bağlandığı için istenilen verim elde edilmeyebilir. Bağlantıların değiştirilmesi gerekir. Düşük ihtimallerden biri de kalorifer peteğinin vanasında bulunan conta tıkanıklığa sebep ya da termostattık vana bozulmuş olabilir. Kombiye yakın olan petek ısınıyor ama uzaktaki peteklerin alt kısmı ısınmıyorsa, Reglaj ayarı yapılmalıdır. Bu ayarlama sorununuzu çözecektir. Kombi filtresinin tıkanması sonucu da peteklerde sıkıntı yaşanabilir. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir. Isıtma tesisatında bulunan bir kaçakta peteklerin altının ısınmamasına neden olabilir. Bu durumda termal kamera ile tesisat kontrol edilmeli ve kaçak tespit edilmelidir.
şimdi ara

Petek Temizliği Faydaları Nelerdir

Kurtuluş Petek Kombi Temizleme Mülkünüzü daha verimli bir şekilde ısıtmaya yardımcı olur, böylece enerji maliyetlerini düşürür. Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları temizler. Radyatörlerde ve dahili ısıtma elemanlarında korozyonu önlemeye yardımcı olur. Petekler oluşan soğuk noktaları yok eder. Kombi pompasının ses yapmasını önler. Isıtma sisteminizin yaşlandıkça ürettiği gürültüyü (kettling) azaltır. Kombinizin ömrünü uzatır.
Yeni bir kombi taktırıyorsanız, radyatör veya petekleri değiştiriyorsanız, herhangi bir pas, tortu kalıntısının yeni malzemeyi tıkamaması için önce kombi petek temizliğini yaptırmanızı öneririz.

Kurtuluş Petek Temizleme Fiyatları

Kurtuluş petek temizleme servisimiz petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretlerini her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire ya da işyerinin büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, Teknolojik makine, araç -gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor. Kurtuluş de petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olan Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce Kurtuluş kombi petek temizleme servisimizle görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizliği Kurtuluş Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Kurtuluş petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurtuluş Petek Temizliği Yapan Usta

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Kurtuluş Petek Temizleme Firması

Kurtuluş radyatör petek temizleme, Kurtuluş tesisat yıkama, Kurtuluş kombi petek temizliği, petek yıkama, Kurtuluş kaskat sistemi petek temizleme fiyatları, Kurtuluş tesisat temizliği, petek temizleme videoları, baymak kombi petek temizleme servisi, demir döküm petek temizleme servisi, eca kombi petek temizleme servisi, buderus petek temizleme servisi, vailland petek temizleme servisi, alarko petek temizleme servisi, viessman petek temizleme servisi, Kurtuluş merkezi sistem kazan, petek, radyatör temizleme, petek temizleme fiyatı ücreti, Kurtuluş ilaçlı petek temizleme, kimyasallı petek temizleme, Kurtuluş Petek Temizleme Servisi,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Kurtuluş Petek Temizleme Servisi
Bizi Arayın
Whatsapp