Kırık musluk tamiri

MUSLUK KIRILDI NASIL TAMİR EDİLİR ?

Bozulan ya da eskimiş olan muslukları kendimiz değiştirmek isteriz musluk değiştirirken musluk kafasının kırılması sonucu zorda kalabiliriz. Kırılan parçayı nasıl çıkartacağımızı bilemeyiz. Firmamıza bu konuda arayan pek çok kişi var. Musluk kırıldığı zaman bir parçası duvardaki tesisat borusunun içerisinde kalıyor. Musluk kırıldı ne yapmalıyım, diye kendinize sorduğunuz zaman Kırık musluk tamiri yapan firmamızı arayıp tesisatçı çağırabilirsiniz.
bizi arayın

su tesisatı batıkent

Kırılan Musluk Parçasını Çıkartma

Kırılan musluk parçası duvarın içerisinde bulunan tesisat borusunda kaldığı zaman, musluk değişimi ve kırılan parçanın çıkarılması için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Tesisat borusu içerisinde kırık musluk parçasını anahtarla, penseyle tutarak çıkarılması için uğraşmak tesisat bağlantı parçalarına zarar verecektir. Ayda Tesisat  firmamızdan usta çağırmanızı öneririz.
kırık musluk parçası çıkarmak

bizi arayın

Musluk Tamiri Yapan Firma

Sizin uğraşmanız kırılan tesisat borusu içerisinde kalan parçayı çıkarmanıza yeterli olmadıysa, kırılan parçayı çıkarmakta ısrarcıysanız, tesisatınıza zarar verebilirsiniz. Duvarda kalan parçayı çıkarmak isterken tesisat bağlantı dişlerine zarar verirsiniz. Batarya bağlantı parçası kırılır yâda çatlarsa duvar, fayans kırılarak tesisat parçası değiştirilmek zorunda kalınır. Musluk kırıldı ne yapmalıyım, diyenler Ankara Su Tesisatçısı olan firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Sökülmeyen batarya, Musluk değişimi, musluk kırıldı, batarya kırıldı, Kırık musluk tamiri nasıl yapılır, musluğun kırılan parçasını cıkarmak, musluk su kaçırıyor, batarya su kaçırması, batarya değişimi gibi durumlarda firmamızı aramanız yeterlidir.

Kırık musluk tamiri
Bizi Arayın
Whatsapp