Kalorifer Tesisatı Temizliği

Kalorifer Peteklerinin Altı Neden Isınmıyor?

Kalorifer sisteminin verimli çalışıp gerekli ısıyı elde edebilmeniz için, her yıl kontrol edilip bakımlarının yapılması gerekmektedir. Ankara kalorifer tesisat temizliği yapılan yerlerde yakıt tasarrufu ve ısı artışı sağlanmaktadır.
kat kalorifer temizliği

Kalorifer Petekleri Ne Zaman Temizlenmeli?

*Peteklerin üstü sıcak altı soğuk olduğunda,
*Kombinizin sık-sık arızaya geçmeye başladığında,
*Kalorifer sistem temizliği yaptıralı 2 yılı geçtiğinde,
*Kombinizi yüksek derecede yaktığınız halde kalorifer peteklerinden istenilen ısı verimliliği alamıyorsanız kalorifer temizliği yaptırma zamanı gelmiş demektir. Kışa girmeden kaloriferler tesisat temizliği yaptırmalısınız.
Kalorifer Tesisatı Temizliği

Kalorifer Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalorifer Peteklerinin temizlenmesi, çoğu kişinin sandığı gibi petekler sökülerek yapılan bir işlem değildir. Ayrıca hiçbir tadilat veya dağınıklıkta söz konusu değildir. Gelen ekipler sadece banyonuzu kullanırlar. Kalorifer temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombi vanaları ve Bütün peteklerin vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan kalorifer peteğinin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Daha sonra makine çalıştırılarak kalorifer petekleri temizlenir. Makine ile kimyasalı kalorifer sistemine gönderilip petek içindeki bütün tortuları temizlenir. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Kombi bakımı ve kalorifer Tesisatı temizliği yapıldıktan sonra petek havaları ve ısıları kontrol edilir. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı iletişime geçebilirsiniz.
şimdi ara

Kalorifer Tesisatı Temizleme Fiyatları Faydaları

Kalorifer Tesisatı Temizliği fiyatları, petek sayısına göre farklılık gösterir. Kalorifer peteklerinde marka ve modeline göre temizlik fiyatı ayrıcalık göstermektedir. Alüminyum petekler, döküm petekler ve panel peteklerin temizliği, demir peteklere göre daha çok işçilik gerektirmektedir. Petek temizliği fiyatları için firmamızı iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara Kalorifer Tesisatı Temizliği, Kalorifer petek temizleme, kalorifer temizleme, merkezi sisteem temizleme, kaskat siztemi petek temizliği.
Kalorifer tesisat petek temizliği servisi olarak sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, illerinden lütfen iletişim kurmayınız.

Kalorifer Tesisatı Temizliği
Bizi Arayın
Whatsapp