Isınmayan Radyatörleri Petekleri Nasıl Isıtırım?

Peteklerde ısınma sorunu

Peteklerde ısınma problemi gibi değişik şikâyetler ortaya çıkmaktadır. Yüksek derecede yanan kombiye rağmen ısınmayan radyatörler başa beladır. Öncelikle peteklerde hava olup olmadığına kontrol ederiz hava varsa gerekli anahtar yardımı ile peteğin havasını alırız. Genelde bu tarz sıkıntılar kalorifer tesisat boru çapının sisteme uygun döşenmeyip, boruların peteklere yeterince su gönderememesinden kaynaklı ve petek içlerinde oluşan kirlenmeden kaynaklı olmaktadır. Kombinin ısı derecesini yükseltseniz de kirli kalorifer peteklerinden ısı verimi alamazsınız.
incirli petek temizleme firmaları

Peteklerin Isınmama Sebebi

Kombiyi yüksek derecede yaktığınızda radyatörler ısınmıyor ise sistemde bir hata vardır. Kombiyi yüksek dereceye getirdiğinizde radyatörler yanmaya başlıyor ise radyatör temizliği yaptırmanız gerekir.

Isınmayan Petekleri nasıl ısıtırım

İlaçlı radyatör, petek temizliğinin asıl amacı ısınmayan radyatörleri ısıtmaktır. Petek temizleme işlemi, bu alanda uzman olan deneyimli firmaları tarafından yapılmalıdır. Petek temizliği amatör şekilde yapıldığında, kalorifer peteklerinin iç döşemesine ve kombi iç malzemelerine zarar verebilecek sorunlara yol açmaktadır. Ankara petek temizleme servisimizle iletişime geçerek evinizde yada iş yerlerinizde ilaçlı petek temizliği ile ısınma sorununuzu ortadan kaldıralım. Ankara ve ilçelerine 7/24 servisimiz vardır.
Isınmayan Radyatörleri Petekleri Nasıl Isıtırım?

Peteklerin altı soğuk üstü sıçak

Isınmayan radyatör sorunu, radyatör petekler ısınmıyor, peteğin altı soğuk üstü sıcak, ısınmayan petek temizleme, yanmayan petek temizliği, kalorifer peteklerim ısınmıyor.

Isınmayan Radyatörleri Petekleri Nasıl Isıtırım?
Bizi Arayın
Whatsapp