Esertepe Petek Temizleme

Esertepe Kimyasal İlaçla Petek Temizliği

Kombinizi çok yakıp Isınamadığınız halde yüksek doğalgaz faturaları ödemekten kurtulun soğuk günlerde sıcak evinizin tadını çıkarın. Kombi petek sisteminde ısı kaybı olmaması için petek temizliği yaptırmanız gerekir. Düzgün ısınmayan kombi ve petekler doğalgaz faturanızın artmasına sebep olacak ve kombi derecesini yükseltmeniz durumunda bile peteklerinizden istenilen sıcaklığı alamadığınız için evinizi ısıtamayacaksınız. Kombi petek sisteminde ısı verimi iyi olabilmesi için en az iki yılda bir kombi petek bakımı yapılması gerekir. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için Çankaya Esertepe petek temizleme servisiyle iletişime geçebilirsiniz.
Esertepe kombi petek temizleme servisi

Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Esertepe petek temizleme servisimizden gelen ekipler sadece banyonuzdan işlem yaparlar, Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupan yada radyatör sökülerek bağlanır. Kombi vanaları ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Makine ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı su gönderilerek petek içindeki bütün tortular temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Eviniz kirlenmeden ıslanmadan tüm kombi tesisatınızın bakım ve temizliği tamamlanır.
bizi arayın

Peteklerin Altı Neden Isınmıyor

Kış aylarında kombinizi yüksek derece de yaktığınız halde peteklerin alt kısmını ısıtamıyorsa tesisat sisteminde pas ve tortu oluşmuş ve bu durumdan kaynaklı petek kanalları tıkanarak suyun devir daim yapmasını engellemiştir. Sistem içerisinde dolaşamayan sıcak su tıkalı petek kanallarını ısıtamadığı için peteklerin altı soğuk üst kısmı sıcak olacaktır. Bu durumun düzelmesi için Esertepe petek temizleme servisimizle iletişime geçebilir ilaçlı kombi petek temizliği yaptırabilirsiniz.

Esertepe Kombi Petek Temizliği

Kalorifer, Kombi, Tesisat, Petek temizliği yapılmayan sistemlerde, kombiden çıkan sıcak suyun Petek kanalları içinde dönüş yapamayacağı için sıcak su soğumaya başlar. Petek içerisinden dönüş yapamayan su kaybına uğrar ve az ısınır çok ödersiniz. Peteğin altı ısınmıyor, petekler soğuk oluyor, peteğin yarısı neden ısınmıyor, son petek ısınmıyor, odalarda ısınmayan petek var, gibi şikâyetleri her zaman duyuyoruz.

Kombi Petekleri Az Isıtıyor Ne Yapmalıyım

Petekleriniz az ısınıyorsa ilk yapılması gereken vanalarını kontrol etmeniz. Vanalar saat yönünün tersine açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi su basıncı kontrol edilir basınç belli bir seviyenin altına düşerse kombi ısıtmaz. Peteklerin Altı sıcak üst kısmı soğuksa petekte hava vardır havası alır ve petek ısınmaya başlar. Petekleriniz hala ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu durum sizlerin müdahale edebileceği bir durum değildir. Esertepe petek temizleme firması ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede Esertepe de petek temizliği yapan ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlayacak ve oluşan bu sorunu ortadan kaldıracaktır.
Esertepe kombi petek bakımı

Petek Temizleme İşlemi Ne Kadar Zamanda Biter

Kalorifer Petek Temizleme işlemi minimum 1 saat kadar sürmektedir. Petek temizleme süresi Tesisatın ve peteklerin kirlilik durumuna göre uzayabilir. Esertepe Petek temizleme firması olarak sistem temizliği için kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.
bizi arayın

İlaçlı Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir

Esertepe Petek Kombi Temizleme Mülkünüzü daha verimli bir şekilde ısıtmaya yardımcı olur, böylece enerji maliyetlerini düşürür. Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları temizler. Radyatörlerde ve dahili ısıtma elemanlarında korozyonu önlemeye yardımcı olur. Petekler oluşan soğuk noktaları yok eder. Kombi pompasının ses yapmasını önler. Isıtma sisteminizin yaşlandıkça ürettiği gürültüyü (kettling) azaltır. Kombinizin ömrünü uzatır. Yeni bir kombi taktırıyorsanız, radyatör veya petekleri değiştiriyorsanız, herhangi bir pas, tortu kalıntısının yeni malzemeyi tıkamaması için önce kombi petek temizliğini yaptırmanızı öneririz.

Esertepe Petek Temizleme Fiyatları

Firmamız petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretleri her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Esertepe petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizleme Esertepe Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


bizi arayın

Esertepe Petek Temizliği Yapan Usta

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Esertepe Petek Temizleme Firması

Esertepe radyatör petek temizleme, tesisat yıkama, kombi petek temizliği, petek yıkama, kaskat sistemi petek temizleme fiyatları, Esertepe tesisat temizliği, petek temizleme videoları, baymak kombi petek temizleme servisi, demir döküm petek temizleme servisi, eca kombi petek temizleme servisi, buderus petek temizleme servisi, vailland petek temizleme servisi, alarko petek temizleme servisi, viessman petek temizleme servisi, Esertepe merkezi sistem kazan, petek, radyatör temizleme, petek temizleme fiyatı ücreti, Esertepe ilaçlı petek temizleme, kimyasallı petek temizleme, Keçiören Etlik Esertepe Petek Temizleme Servisi,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Esertepe Petek Temizleme
Bizi Arayın
Whatsapp