Duşakabin Bakım ve Tamiri

Duşakabin Tek​erlek Tamiri Değişimi

Duşakabin kapılarında malzeme kalitesi ve kullanım hatalarından kaynaklı tekerleklerin ayarı bozulur ve kırılır, bu gibi durumlarda Kırılan ve rayından çıkan duşakabin tekerlekleri kaliteli ve uzun ömürlü olan yenisiyle değiştirilmelidir.

Duşakabin Silikon Temizliği

Duşakabin, küvet, duş teknesi, jakuzi ve kompakt sistemlerde sudaki kireç, sabun artıkları, kirler zamanla silikonların kararmasına neden olur. Bu kötü görüntünün ortadan kalkması için kararmış olan silikonlar temizlenerek anti bakteriyel silikon çekilmelidir.
duşakabin küvet jakuzi silikon kararması

Duşakabin Gideri Tıkandı Nasıl Açılır?

Sifonlarda biriken kıl, sabun artıkları, kişisel bakım kalıntıları sifon içerisinde tıkanıklığa neden olmaktadır. Küvet, duş teknesi ve jakuzi sifonları sökülerek temizlenmelidir gerektiği takdirde yenisiyle değiştirilmelidir.
duşakabin su kaçırıyor

Duşakabin Su Kaçırıyor

  1. Duşakabin neden su kaçırır,
  2. Duşakabin etrafına silikon çekilmemesi
  3. Duşkabinin gider tıkanması
  4. Su Gider sifonunun delinmesi yerinden çıkması
  5. Küvet, jakuzi batarya bağlantılarından su kaçırması
  6. Bu gibi durumlarda uzman kişilerden yardım almanızı öneriyoruz.

NOT: Firmamız Duşakabin Bakım ve Tamiri yapmamaktadır makale bilğilendirme amaçlıdır.
Ayda Tesisat olarak sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, illerinden lütfen iletişim kurmayınız.

Duşakabin Bakım ve Tamiri
Bizi Arayın
Whatsapp