Demetevler Su Tesisatçısı

Demetevler Su Tesisatı Tamir ve Onarım

Demetevler su tesisatçısı, Ev ve işyerinizde su patlaması, su kaçağı, su sızıntısı, tıkalı klozet, tıkalı duş gideri, tıkalı mutfak gideri gibi bir sorun olduğunda ya da musluk contası değişimi, batarya montajı, musluk tamiri, klozet tamiri, klozet montajı v.s arıza ve tamir işleriniz olursa Su tesisatı Demetevler servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ustalar ve teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Demetevler su tesisatçısı

Demetevler Termal Kamera ile Kaçak Su Tespiti

Evinizde ve işyerinizde muhtemelen başınıza gelebilecek sorunlardan birisi de tesisat sisteminde oluşan su kaçaklarıdır. Su kaçak tespiti Ankara servisimizi arayarak termal kamera ve akustik dinleme cihazlar ile ustalarımız sorun olan bölgeyi bulup fayans ve parkelerinizi kırılmadan tamirini en kısa sürede gerçekleştirmektedir. 
şimdi ara

Demetevler Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma

Demetevler de tuvalet tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, yağmur inişi tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, pis su gider borusu tıkanıklığı gibi sorunlardır. Tıkalı Kanal Açma Ankara servisimiz gider  borularını kırmadan,  pis su gider sistemine zarar vermeden, kameralı görüntüleme ve tıkalı kanal açma ekipmanları ile sorunu en kısa sürede gidermektedir.

Demetevler kimyasallı Petek Temizleme

Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmalıdır. Makine banyodan petek tesisatına bağlanır buradan makineye konulan ilaç ile peteklerin tamamı yıkanır.
Makine ve kimyasal olmadan yapılan temizlik tesisat içerisinde ki pisliği dışarı atmaz ve iyice tıkanmasına sebep olur. Bazı firmalar yada şahıslar kombinin içine ilaç dökerek yarım saat çalıştırıp daha sonra tahliye vanasından suyu boşaltmak sureti ile makine olamadan temizleme yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Bu uygulamada kimyasal ve kimyasalın çözdüğü pislik tesisatın içerisinde kaldığı takdirde daha büyük soruna sebep olmaktadır.

Demetevler Klozet Tamiri ve Montajı

Klozet tamiri, klozet iç takım değişimi, sifon tamiri, klozet su sızdırması, gömme rezervuar tamiri, gömme rezervuar iç takım değişimi, gömme rezervuar montajı gibi
tamir ve montaj işlerinizi deneyimli ustalarımız ile Ayda Tesisat servisimiz yapmaktadır.

Demetevler su tesisatı

Demetevler Su Tesisatçısı

Demetevler Su tesisatı tamiri, Musluk arızası, Demetevler Duş Bataryası tamiri, Demetevler Mutfak Batarya tamircileri, Demetevler Lavabo Batarya tamiri, Demetevler bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi, tadilat  bağlantısı, termosifon, Demetevler şohben montajı, kombi petek montajı, kombi petek temizleme, Banyo dolabı montajı, Banyo vitrifiye montajı, Hilton Lavabo montajı, Su tesisatı servisi, Sifon tamiri, klozet Kaçak tamiri, Rezervuar iç takım tamiri, küvet montajı, Pis su kaçağı tespiti, Pis su tıkanık tespiti, su tesisatı tamiri, Su ve doğal gaz tesisatı tamiri, Doğal gaz kaçağı bulma, Kırmadan su kaçağı tespiti, güneş enerji tamiri, nöbetçi sucu, su tamirçisi, Demetevler Temiz su tesisatı montajı, Demetevler Pis su tesisatı Montajı, Banyo tesisatları, Tesisat değişiklikleri, Gider Borusu döşeme, Sıcak su Tesisatı montajı, Soğuk su tesisatı Montajı, Demetevler Şofben tamiratları, Demetevler Rezervuar ve sifon tamirleri, Demetevler Küvet ve duş arızaları, Demetevler Şofben bağlantısı, Musluk ve batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Demetevler Klozet Tamiratı, Şofben Termosifon Montajı, Şofben Termosifon Tesisatı, Su Kolon borularının plastik paslanmaz tesisat boruları ile değişimi, Demetevler Çamaşır makinası bağlantısı, bulaşık makinası bağlantısı, Demetevler Lavabo ve klozet tıkanıklıklarının giderilmesi, Demetevler Süzgeç ve atık su hatlarının temizlenmesi, Demetevler Su kaçaklarının ve su sızıntılarının tespit edilip tamir edilmesi, Demetevler Atık su gider problemleri, Demetevler Su tesisat tamiri, musluk tamiri ve montajı, klozet ve rezervuar tamir ve montajı, Demetevler Su sayaç montajı, Demetevler Bulaşık Makinesi montajı Çamaşır Makinesi Bağlantısı, bina kalorifer tesisatı, daire kalorifer tesisat döşeme, kalorifer tesisatı tamiratı, Yerden ısıtma tesisat döşeme, Yerden kılıflı boru döşeme, Mobil ısıtma tesisatı döşeme, Yerden ısıtma tesisatı montajı, Demetevler Yerden ısıtma tesisat tamiri, soğuk su tesisatı, musluklara sıcak su çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Şofben tesisatı, Termosifon tesisatı, Güneş Enerjisi sistemleri Tesisatı, yangın tesisatı montajı, yangın dolabı montajı, termostattık vana montajı, yangın hortumu montajı, radyatör vanası montajı, yenimahalle demetevler.

ANKARA SU TESİSATCISI  -  ANKARA SU TESİSAT USTASI

Demetevler Su Tesisatçısı
Bizi Arayın
Whatsapp