Cebeci Petek Temizleme

Cebeci Kimyasal İlaçla Petek Temizliği

Cebeci petek temizliği firması, Kombi petek sisteminde ısı kaybı olmaması için her yıl kombi petek temizliği yaptırmanız gerekir. Düzgün ısınmayan kombi ve petekler doğalgaz faturanızın artmasına sebep olacak ve kombi derecesini yükseltmeniz durumunda bile peteklerinizden istenilen sıcaklığı alamadığınız için evinizi ısıtamayacaksınız. Kombi petek sisteminde ısı verimi iyi olması için petek bakımı yapılması gerekir.
cebeci petek temizleme

Peteğin Alt Kısmı Neden Isınmaz

Soğuk kış aylarında yüksek derece de yaktığınız kombiniz radyatör ve peteklerin alt kısmını ısıtamıyorsa tesisat sisteminde pas ve tortu oluşmuş ve bu durumdan kaynaklı petek kanalları tıkanarak suyun devir daim yapmasını engellemiştir. Sistem içerisinde dolaşamayan sıcak su tıkalı petek kanallarını ısıtamadığı için peteklerin altı soğuk üst kısmı sıcak olacaktır. Bu durumun düzelmesi için Cebeci petek temizleme servisimizle iletişime geçebilir ilaçlı kombi petek temizliği yaptırabilirsiniz.
bizi arayın

Petekler Isınmıyor Ne Yapmalıyım

Evinizde kombiye yakın olan petek ısınıyor ama uzaktaki petekler az ısınıyorsa Reglaj ayarı yapılmalıdır. Bu ayarlama sorununuzu çözecektir. Kalorifer peteklerinden sadece bir tanesi ısınmıyorsa, peteklerde hava olabilir. Bu durumda peteğin havası alınmalıdır. Havası alındıktan sonra da peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda peteğin temizlenmesi gerekir.

İlaçlı Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Kimyasal ile Kombi Peteklerin temizlenmesi, petekler sökülerek yapılan bir işlem değildir. Cebeci petek temizleme servisimizden gelen ekipler sadece banyonuzdan işlem yaparlar Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombi vanaları ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Makine ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı su göndererek petek içindeki bütün tortuları temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Eviniz kirlenmeden ıslanmadan tüm kombi tesisatınızın bakımı tamamlanır ısınamadığınız halde yüksek doğalgaz faturaları ödemekten kurtulun soğuk günlerde sıcacık evinizin tadını çıkarın. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için Ankara Cebeci petek temizleme servisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Cebeci Petek Temizleme Faydaları

Cebeci Petek Kombi Temizleme Mülkünüzü daha verimli bir şekilde ısıtmaya yardımcı olur, böylece enerji maliyetlerini düşürür. Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları temizler. Radyatörlerde ve dahili ısıtma elemanlarında korozyonu önlemeye yardımcı olur. Petekler oluşan soğuk noktaları yok eder. Kombi pompasının ses yapmasını önler. Isıtma sisteminizin yaşlandıkça ürettiği gürültüyü (kettling) azaltır. Kombinizin ömrünü uzatır. Yeni bir kombi taktırıyorsanız, radyatör veya petekleri değiştiriyorsanız, herhangi bir pas, tortu kalıntısının yeni malzemeyi tıkamaması için önce kombi petek temizliğini yaptırmanızı öneririz.

Cebeci Kombi Petek Temizliği

Kimyasal ilaçlı Kombi, Petek temizliği yapılmayan sistemlerde, kombiden çıkan sıcak suyun Petek kanalları içinde dönüş yapamayacağı için sıcak su soğumaya başlar. Petek içerisinden dönüş yapamayan su kaybına uğrar ve az ısınır çok ödersiniz. Peteğin altı ısınmıyor, petekler soğuk oluyor, peteğin yarısı neden ısınmıyor, son petek ısınmıyor, odalarda ısınmayan petek var, gibi şikâyetleri her zaman duyuyoruz.
cebeci petek temizleme servisi

Cebeci Petek Temizleme Fiyatı

Ayda Tesisat petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretleri her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Cebeci petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizleme Cebeci Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilği edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
bizi arayın

Cebeci Doğalgaz Kombi Petek Temizliği 

Cebeci' de Doğalgaz Petek Temizliği ne kadar zamanda yapılır. Temizliğin yapılma süresi minimum bir saat kadar sürmektedir. Petek temizleme işlemi peteklerin kirlilik durumuna göre uzayabilir. Cebeci Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.

Cebeci Petek Temizliği Yapan Usta

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Cebeci Petek Temizleme Firması

Cebeci radyatör petek temizleme, tesisat yıkama, Cebeci kombi petek temizliği, petek yıkama, kaskat sistemi petek temizleme fiyatları, Cebeci tesisat temizliği, petek temizleme videoları, baymak kombi petek temizleme servisi, demir döküm petek temizleme servisi, eca kombi petek temizleme servisi, buderus petek temizleme servisi, vailland petek temizleme servisi, alarko petek temizleme servisi, viessman petek temizleme servisi, Cebeci merkezi sistem kazan, petek, radyatör temizleme, petek temizleme fiyatı ücreti, Cebeci ilaçlı petek temizleme, kimyasallı petek temizleme, Cebeci Petek Temizleme Servisi,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Cebeci Petek Temizleme
Bizi Arayın
Whatsapp