Bulaşık Makinesi Nasıl Bağlanır ?

Ankara Bulaşık Makinesi Bağlantı Montaj Servisi

Bulaşık makinelerinde genel olarak bağlantı şekli aşağı yukarı aynıdır. Bulaşık makinesinin arkasında, temiz su giriş hortumu, atık su çıkış hortumu bulunmaktadır. Bunların bağlantı yerleri hazır ise musluk girişine makine hortumunun düz başlığı takılır, dirsekli başlığı makine üzerinde su giriş yerine takılır, atık su drenaj hortumunu pis su gider borusuna takarak çalışır hale getirebilirsiniz. Atık su hortumunu çok ileri itmeden belli ayarda bırakmak gerekir. Çok ileri itilen hortum mutfak lavabosunda tıkanıklığa sebep olur.
bulaşık makine montajı

Bulaşık Makinesi Musluğu Montajı

Bulaşık makinesi musluğu olmayan yerlerde musluk montajı veya yeni bir hat gerekebilir. Bu tür durumlarda dışarıdan destek almanız en doğru çözümdür. Ankara Bulaşık makinesi montaj servisimizi arayarak gelip bağlantıyı yapmasını isteyebilirsiniz.
şimdi ara

Bulaşık Makinesi Su Kaçırıyor

Bulaşık makinesinin bağlantı hortumlarında meydana gelen çatlaklar nedeniyle su sızıntısı olabilir. Bu gibi durumlarda bağlantı hortumunun değişmesi gerekmektedir. Bulaşık makinesi tahliye hortumunda meydana gelen deformasyon sonucu su sızdırma sorunu yaşanabilir. Bu gibi durumda tahliye hortumunun değişmesi gerekmektedir. Bulaşık Makinesinin filtresi tıkanmış ise makine içinde bulunan suyun tahliyesi olmayacağı için su farklı yerlerden akacaktır. Bu durumda filtrenin yerinden sökülüp temizlenmesi gerekir.

Bulaşık Makinesi Montaj Yapan Firma

 Bulaşık Makinesi Nasıl Bağlanır? Sorusunu sıklıkla duymaktayız Ayda Tesisat işinde uzman ustalar ile 1 saat içerisinde gelip bulaşık makinenizi bağlıyor. Bulaşık makinesi bağlantı yerlerinin su sızdırmazlığını kontrol edip sorunsuz, çalışacak durumda teslim ediyoruz.
Bulaşık makinası bağlayan firmamız sadece Ankara ilinde hizmet veriyoruz. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerinden lütfen iletişim kurmayınız. Ankara makine baglantısı.

Bulaşık Makinesi Nasıl Bağlanır ?
Bizi Arayın
Whatsapp