Banyo Tamirat Tadilat Hizmeti

Ankara Banyo Tadilat ve Tamirat Yapan Firma

Başarılı bir biçimde yapı, ev, binalara inşaat esnasında döşenmektedir. Su tesisatı nın sıkıntısız biçimde işleyebilmesi ve yıllar boyu pürüz yaşanmadan çalışması için hiç kuşkusuz uzman bir şirket ve deneyimli ustalarla birlikte çalışılması gerekmektedir. Ayda Tesisat tadilat tamirat servisimiz tüm bunların detayına kadar düşünür ve en iyi hizmeti sunar.
banyo tadilat ve tamirat

Banyo Su Tesisatı Tadilatı Yapan Firma

Ayda tesisat olarak evinizde ve işleklerinizde tadilat ve tamirat işlemlerini itinayla yapmaktayız. Eski binalarda, banyolarda demir boru tesisatı döşeli olduğu için. Ömrünü tamamlayan boruda oluşan sızıntı alt kattaki komşunuzun tavanından su akıtmaya başlar. Banyo ve dairedeki temiz su ve pis su borularınızı plastik boru ile yeniliyoruz.

su tesisatı batıkent

Banyo Tesisatı Yenileme

Banyo Tamirat Tadilat Hizmeti Eski banyolarınızın tadilatının tümünü yapıyoruz. Banyo tesisatı yenileme işi uzmanlık gerektirir tesisat borularında yapılacak bir hata, yaptırdığınız fayansların tekrar kırılmasına sebep olacaktır. Çevrenizde bu işleri yapacak usta yoksa bizi arayın deneyimli ustalarımız ile banyonuzu sorunsuz bir şekilde tesisatını yenileyelim. Ayda tesisat Ankara geneli Banyo Tamirat Tadilat Hizmeti işlemlerini itinayla yapmaktayız.

Banyo Tamirat Tadilat Hizmeti
Bizi Arayın
Whatsapp