Aydınlıkevler Kombi Petek Temizleme Servisi

Aydınlıkevler Kimyasal İlaçlı Petek Temizlği

Kalorifer sisteminde ısı kaybı olmaması için her yıl kombi petek temizliği yaptırmanız gerekir. Düzgün ısınmayan petekler doğalgaz faturanızın artmasına sebep olacak ve kombi derecesini yükseltmeniz durumunda bile peteklerinizden istenilen sıcaklığı alamadığınız için evinizi ısıtamayacaksınız. Kombi petek sisteminde ısı verimi iyi olabilmesi için en az iki yılda bir kombi petek bakımı yapılması gerekir. Kaloriferlerin üstü sıcak alt tarafları soğuk olacağı için istenilen sıcaklık sağlanamaz. Kombiden ısınan suyun peteklerde kaybolmaması için petek temizliği yapılması gerekmektedir.
petek temizleme gif

Petek Temizliği Nasıl Yapılmalı

Peteklerin temizlenmesi, sandığı gibi petekler sökülerek yapılan ya da petek havası alınarak yapılan bir işlem değildir. Ayrıca hiçbir tadilat veya dağınıklıkta söz konusu değildir. Aydınlıkevler petek temizleme servisimizden gelen ekipler sadece banyonuzu kullanırlar. Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombinin ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Petek temizleme makinesi çalıştırılarak temizlik işlemine başlanır. Petek temizleme cihazı su ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı suyu gönderip petek içindeki bulunan bütün tortuları parçalayarak temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için Aydınlıkevler petek temizleme servisimizi arayabilirsiniz.
şimdi ara

Petekler Isınmıyor çözümü

Isınmayan doğalgaz peteği için ilk yapılması gereken vanalarını kontrol etmeniz. Vanalar saat yönünün tersine açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi su basıncı kontrol edilir. Basınç belli bir seviyenin altına düşerse kombi arıza durumuna geçer. Petekleriniz hala ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu durum sizlerin müdahale edebileceği bir durum değildir. Aydınlıkevler petek temizleme firması ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede Aydınlıkevler​ de petek temizliği yapan ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlayacak ve oluşan bu sorunu ortadan kaldıracaktır.
Aydınlıkevler petek temizleme

Aydınlıkevler Doğalgaz Kombi Petek Temizleme

Aydınlıkevler Doğalgaz Petek temizliği ne kadar zamanda yapılır. Temizliğin yapılma süresi minimum 1 saat kadar sürmektedir. Petek temizleme işlemi peteklerin kirlilik durumuna göre uzayabilir. Aydınlıkevler Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.

Peteklerin Altı Neden Isınmaz

Kalorifer peteklerinden sadece bir tanesinin altı ısınmıyorsa, peteklerde hava olabilir. Bu durumda, peteğin havası alınmalıdır. Havası alındıktan sonra da peteğin yarısı ısınmıyorsa, petek içinde tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda peteğin temizlenmesi gerekir. Kombiye yakın olan petek ısınıyor ama uzaktaki peteklerin alt kısmı ısınmıyorsa, Reglaj ayarı yapılmalıdır. Bu ayarlama sorununuzu çözecektir. Kombi filtresinin tıkanması sonucu da peteklerde sıkıntı yaşanabilir. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir.
şimdi ara

Kombi Petek Temizlleme Faydaları 

Aydınlıkevler Petek Kombi Temizliği, Mülkünüzü daha verimli bir şekilde ısıtmaya yardımcı olur, yakıt maliyetini düşürür. Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları temizlenir. Radyatörlerde ve dahili ısıtma elemanlarında korozyonu önlemeye yardımcı olur. Petekler de oluşan soğuk noktaları yok eder. Isıtma sisteminizin yaşlandıkça ürettiği gürültüyü (kettling) azaltır. Kombinizin ömrünü uzatır.Yeni bir kombi taktırıyorsanız, radyatör veya petekleri değiştiriyorsanız, herhangi bir pas, tortu kalıntısının yeni malzemeyi tıkamaması için önce kombi petek temizliği yaptırmanızı öneririz.

Aydınlıkevler Petek Temizleme Fiyatları

Aydınlıkevler petek temizleme servisimiz petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretlerini her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire ya da işyerinin büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, Teknolojik makine, araç -gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor. Aydınlıkevler de petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olan Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce Aydınlıkevler kombi petek temizleme servisimizle görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizliği Aydınlıkevler Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Aydınlıkevler petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
petek temizleme aydınlıkevler

Aydınlıkevler Petek Temizliği Yapan Usta

Petek Temizleme
Makineli Petek Temizleme
Kimyasallı Petek Temizleme

Aydınlıkevler Petek Temizleme Firması

Aydınlıkevler radyatör petek temizleme, Aydınlıkevler tesisat yıkama, Aydınlıkevler kombi petek temizliği, petek yıkama, Aydınlıkevler kaskat sistemi petek temizleme fiyatları, Aydınlıkevler tesisat temizliği, petek temizleme videoları, baymak kombi petek temizleme servisi, demir döküm petek temizleme servisi, eca kombi petek temizleme servisi, buderus petek temizleme servisi, vailland petek temizleme servisi, alarko petek temizleme servisi, viessman petek temizleme servisi, Aydınlıkevler merkezi sistem kazan temizliği, petek temizliği, radyatör temizleme, petek temizleme fiyatı ücreti, Aydınlıkevler ilaçlı petek temizleme, kimyasallı petek temizleme, Aydınlıkevler Kombi Petek Temizleme Servisi.
şimdi ara

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Aydınlıkevler Kombi Petek Temizleme Servisi
Bizi Arayın
Whatsapp