Alacaatlı Petek Temizleme

Alacaatlı Kimyasal İlaçla Petek Temizliği

Evinizde ısınamadığınız halde yüksek doğalgaz faturaları ödemekten kurtulun soğuk günlerde sıcacık evinizin tadını çıkarın. Kombi petek sisteminde ısı kaybı olmaması için petek temizliği yaptırmanız gerekir. Düzgün ısınmayan kombi ve petekler doğalgaz faturanızın artmasına sebep olacak ve kombi derecesini yükseltmeniz durumunda bile peteklerinizden istenilen sıcaklığı alamadığınız için evinizi ısıtamayacaksınız. Kombi petek sisteminde ısı verimi iyi olabilmesi için en az iki yılda bir kombi petek bakımı yapılması gerekir. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için Çankaya Alacaatlı petek temizleme servisiyle iletişime geçebilirsiniz.
Alacatlı petek temizleme

Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Alacaatlı petek temizleme servisimizden gelen ekipler sadece banyonuzdan işlem yaparlar, Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombi vanaları ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Makine ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı su göndererek petek içindeki bütün tortuları temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Eviniz kirlenmeden ıslanmadan tüm kombi tesisatınızın bakımı tamamlanır.
bizi arayın

Peteklerin Altı Isınmıyor

Soğuk kış günlerinde kombinizi yüksek derece de yaktığınız halde peteklerin alt kısmını ısıtamıyorsa tesisat sisteminde pas ve tortu oluşmuş ve bu durumdan kaynaklı petek kanalları tıkanarak suyun devir daim yapmasını engellemiştir. Sistem içerisinde dolaşamayan sıcak su tıkalı petek kanallarını ısıtamadığı için peteklerin altı soğuk üst kısmı sıcak olacaktır. Bu durumun düzelmesi için Alacaatlı petek temizleme servisimizle iletişime geçebilir ilaçlı kombi petek temizliği yaptırabilirsiniz.

Alacaatlı Kombi Petek Temizliği

Kimyasal ilaçlı Petek temizliği yapılmayan sistemlerde, kombiden çıkan sıcak suyun Petek kanalları içerisinde dönüş yapamayacağı için sıcak su soğumaya başlar. Petek kanallarından dönüş yapamayan su ısı kaybına uğrar ve az ısınır çok ödersiniz. Peteğin altı ısınmıyor, petekler soğuk oluyor, peteğin yarısı neden ısınmıyor, son petek az ısınıyor, odalarda ısınmayan petek var, gibi şikâyetleri her zaman duyuyoruz.

Petekler Az Isınıyor Ne Yapmalıyım

Kombiniz petekleri ısıtmıyorsa ilk yapılması gereken vanalarını kontrol etmeniz. Vanalar saat yönünün tersine açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi su basıncı kontrol edilir basınç belli bir seviyenin altına düşerse kombi ısıtmaz. Peteklerin Altı sıcak üst kısmı soğuksa petekte hava vardır havası alır ve petek ısınmaya başlar. Petekleriniz hala ısınmıyorsa kalorifer burularında ve petek iç duvarlarında oluşan paslanmadan kaynaklı suyun geçiş kanallarında daralma, kombi filtresin de tıkanma oluşmuştur. Bu durum sizlerin müdahale edebileceği bir durum değildir. Alacaatlı petek temizleme servisimiz ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede Alacaatlı da petek temizliği yapan ustamız bulunduğunuz yere gelip kimyasal la petek temizliği işlemine başlayacak ve oluşan ısınma sorununu ortadan kaldıracaktır.

Kombi Petek Temizliği Ne Kadar Sürede Yapılır

Kombi ve Peteklerin temizleme süresi minimum 1 saat kadar sürmektedir. Bu süre Tesisatın ve peteklerin kirlilik durumuna göre uzayabilir. Alacaatlı Petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.
Alacaatlı kombi petek temizleme

Kimyasallı Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir

Alacaatlı Petek Kombi Temizleme Mülkünüzü daha verimli bir şekilde ısıtmaya yardımcı olur, böylece enerji maliyetlerini düşürür. Borularda ve radyatörlerde tıkanmaları temizler. Radyatörlerde ve dahili ısıtma elemanlarında korozyonu önlemeye yardımcı olur. Petekler oluşan soğuk noktaları yok eder. Kombi pompasının ses yapmasını önler. Isıtma sisteminizin yaşlandıkça ürettiği gürültüyü (kettling) azaltır. Kombinizin ömrünü uzatır. Yeni bir kombi taktırıyorsanız, radyatör veya petekleri değiştiriyorsanız, herhangi bir pas, tortu kalıntısının yeni malzemeyi tıkamaması için önce kombi petek temizliğini yaptırmanızı öneririz.
bizi arayın

Alacaatlı Petek Temizleme Fiyatları

Ayda Tesisat firmamız petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretleri her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Alacaatlı petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizleme Alacaatlı Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Alacaatlı Petek Temizliği Yapan Usta

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Alacaatlı Petek Temizleme Firması

Alacaatlı radyatör petek temizleme, tesisat yıkama, Alacaatlı kombi petek temizliği, petek yıkama, kaskat sistemi petek temizleme fiyatları, Alacaatlı tesisat temizliği, petek temizleme videoları, baymak kombi petek temizleme servisi, demir döküm petek temizleme servisi, eca kombi petek temizleme servisi, buderus petek temizleme servisi, vailland petek temizleme servisi, alarko petek temizleme servisi, viessman petek temizleme servisi, Alacaatlı merkezi sistem kazan, petek, radyatör temizleme, petek temizleme fiyatı ücreti, Alacaatlı ilaçlı petek temizleme, kimyasallı petek temizleme, Alacaatlı Petek Temizleme Servisi,

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Alacaatlı Petek Temizleme
Bizi Arayın
Whatsapp