Akdere Petek Temizleme

Akdere Kimyasallı Petek Temizleme Servisi

Kombi petek sisteminde ısı kaybı olmaması için her yıl kombi petek temizliği yaptırmanız gerekir. Düzgün ısınmayan kombi ve petekler doğalgaz faturanızın artmasına sebep olacak ve kombi derecesini yükseltmeniz durumunda bile peteklerinizden istenilen sıcaklığı alamadığınız için evinizi ısıtamayacaksınız. Kombi petek sisteminde ısı verimi iyi olabilmesi için en az iki yılda bir kombi petek bakımı yapılması gerekir. Kaloriferlerin üstü sıcak alt tarafları soğuk olacağı için istenilen sıcaklık sağlanamaz. Kombiden ısınan suyun peteklerde kaybolmaması için petek temizliği yapılması gerekmektedir.
Akdere petek temizleme

Peteklerin Altı Isınmıyor

Kış aylarında yüksek derece de yaktığınız kombiniz radyatör ve peteklerin alt kısmını ısıtamıyorsa tesisat sisteminde pas ve tortu oluşmuş ve bu durumdan kaynaklı petek kanalları tıkanarak suyun devir daim yapmasını engellemiştir. Sistem içerisinde dolaşamayan sıcak su tıkalı petek kanallarını ısıtamadığı için peteklerin altı soğuk üst kısmı sıcak olacaktır. Bu durumun düzelmesi için firmamızla iletişime geçebilir ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlana bilirsiniz.

Kombi Petek Temizliği Gereklimi

Petek temizliği yapılmayan sistemlerde, kombiden çıkan sıcak suyun Petek kanalları içinde dönüş yapamayacağı için sıcak su soğumaya başlar. Petek içerisinden dönüş yapamayan su kaybına uğrar ve az ısınır çok ödersiniz. Peteğin altı ısınmıyorpetekler soğuk oluyorpeteğin yarısı neden ısınmıyorson petek ısınmıyorodalarda ısınmayan petek var, gibi şikâyetleri her zaman duyuyoruz.

AKDERE PETEK TEMİZLEME

Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Peteklerin temizlenmesi, petekler sökülerek yapılan bir işlem değildir. Akdere petek temizleme firmasından Gelen ekipler sadece banyonuzdan işlem yaparlar Petek temizleme makinesi, banyonuzda havlupana bağlanır. Kombi vanaları ve Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Makine ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı su göndererek petek içindeki bütün tortuları temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Eviniz kirlenmeden ıslanmadan tüm kombi tesisatınızın bakımı tamamlanır ısınamadığınız halde yüksek doğalgaz faturaları ödemekten kurtulun soğuk günlerde sıcacık evinizin tadını çıkarın. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için Ankara Akdere petek temizleme servisiyle iletişime geçebilirsiniz.
şimdi ara

Akdere Petek Temizliği Yapan Usta

Petek Temizleme 
Makineli Petek Temizleme 
Kimyasallı Petek Temizleme

Profesyonel ekibimiz ve teknolojik alt yapımızla hizmetinizdeyiz AYDA TESİSAT servisimizle iletişime geçebilir Akdere petek temizleme servisimizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Akdere Petek Temizleme Firması

Ankara Akdere radyatör petek temizleme, Akdere radyatör temizliği, Akdere kombi petek temizleme, Akdere tesisat yıkama, Akdere kombi petek temizliği, Akdere petek temizleme yıkama, Akdere petek temizleme fiyatları, Akdere petek temizleme yorumları, Akdere radyatör temizleme, Akdere tesisat temizliği, Akdere petek temizleme videoları, Akderekimyasallı petek temizleme, Akdere ilaçlı petek temizliği,

Akdere Petek Temizleme Fiyatı

Firmamız petek temizliği, kombi bakımı konusunda petek temizleme ücretleri her geçen sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Akdere petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak Ayda Tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek Temizleme Akdere Servisimiz, kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. petek temizleme fiyatları ve Petek Temizleme uygulaması hakkında bilği edinmek için bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Akdere Petek Temizleme
Bizi Arayın
Whatsapp